PDA

View Full Version : момиче от моя клас



bmwx6
11-21-2011, 16:37
здравейте .. оределям се като съвсем нормално момче в 10 клас ..... попринцип не харесвам момичета тип - фолк певици .. знаете за кои говоря :) .. в моя клас има едно такова момиче ..адски секси е ..суперско тяло има облича се много яко и в лицето е супер готина ... проблема е че като повечето "фолк певици" акъла и е до никъде :D малка обща култура и заинтересованост да научи нещо в училище ... това не пречи обаче на 90 % от момчетата - както и аз - да точим лиги по нея... мацката е супер за секс ... не съм някой задръстеняк ... имам приятели излизам с тях ... на път съм и гадже да имам (момиче коете не е фолк певица :D) но въпросът е че някак си повечето момчета от класа сме обсебени да я ебем .. постоянно си говорим кои как ще я оправя как ще я праска и тн :-D а и тя така се държи и облича че просто неможем за спрем това ... често пъти като я видя ми става оная работа и су чудя как да се прикрия .... не е някоя дето лети в облаците .. говорим си но толкова . .. ясно е че сме много различни типове... просто немога да спра да мисля за нея .. само да я опрравя естесвено ... неска запръв път дойде на даскало с клин и направо малккия щеше да излезе навън ..толкова беше секси че още немога да си я избия от главата .. .. незнам - не съм правил секс но тя падне ли ми незнам кво ще я правя ....

според вас какво да направя че да спра да мисля за нея .. ясно е че немога да я наеба а адски го искам

сигурно ще ме обиждате сега .... но наистина искам съвет и дали има някой които е бил в същата ситуация :) :)

marilyn
11-21-2011, 16:47
Според мен е от многото хормони на тия години. Намери си някое гадже, с което да ти е хубаво, да можеш да си говориш с нея, да може и да те задоволява. Според мен само така ще спреш да мислиш как искаш да наебеш няква кифла...

Extremescream
11-21-2011, 16:51
Ми нали уж ще си проимаш гадже, което не е кифла скоро? Просто ти се прави секс, та две не виждаш, ако скоро правиш секс въпросната сексапилка надали ще ти се струва толкова яка. Хормони.

bmwx6
11-21-2011, 16:51
и аз мисля така .. както казах съм много близо до това да си имам приянелка .. много се харесваме с момичето и така .. когато съм с нея не мисля за тази от класа ми ... но видя ли я в даскало веднага започват мисилте за секс и тн .. само като и видя тялото и забравям за другото момиче което харесвам а малкия ми приятел се събужда :(

GrandProtector
11-21-2011, 17:11
Кой клас си ако не е тайна?
Щом е от класа ти много доста трудно.
Във всички случай при това както си описал това момиче, без да знам какъв си мога да ти кажа че тя те смята за кретен.(тук без злоба)
Да се правиш на готин и да го даваш тежко (казвам ти кое търсят този тип момичета), няма да стане защото ти е в класа.
Слушай сега:
Говориш неща, който е карат да се чувства още по секси, щом е толкова провокативна както си ни я описал.
Вкарваш някой майтап, че тя те кефи в началото. От тук тя се надува.
Сядаш по някой безинтересен предмет до нея и започваш да говорите на някой по лични теми, да избегнеш плоския разговор, като се стремиш да и станеш приятен човек за смислени разговори. Стигнеш ли до там, започва шоуто и виждаш дали тя има симпатии към теб или още я привличат големи батковци. Ако е първото при някой купон може да я дръпнеш и вземе да стане нещо.
Знам, не ти е приоритет да се влюбиш в такова момиче, но при първия случай за мене шанса е доста малък, поради това че учите в 1 клас.

bloodyF
11-21-2011, 17:44
детска му работа
като си на път да имаш гадже, вземи изчукай нея (гаджето)
а тая ако ти е толкова зор може да я поканиш у вас, ама ме съмнява да ти върже..

go6ootpo4ivka
11-21-2011, 17:51
Пич аз имам същия проблем, като видя тая от моя клас просто не се сдържам , но се опитай като я видиш да си мислиш за другото момиче което може да ти стане гадже , повярвай ми няма да спреш да мислиш за кифлата от класа ,но поне можеш да замажеш положението така. :)

adidaskataWE
11-21-2011, 18:54
Първо-жалко,че вече се гледа на момичетата като секс кукли.
Второ-просто не си поставяй това за цел.Постави се на нейно място,ще ти бъде ли приятно някой постоянно да те обсъжда и да говори как иска да те шибне?
Може би момичето не е такова,просто иска да изглежда добре,както всяко момиче.Не се занимавай с глупости.

OnlyGirl
11-21-2011, 19:09
Първо-жалко,че вече се гледа на момичетата като секс кукли.
Второ-просто не си поставяй това за цел.Постави се на нейно място,ще ти бъде ли приятно някой постоянно да те обсъжда и да говори как иска да те шибне?
Може би момичето не е такова,просто иска да изглежда добре,както всяко момиче.Не се занимавай с глупости.

Не съм съгласна. Ако момичето не искаше да `обсъждат как искат да я вкарат в леглото` то щеше да се облича нормално и да се държи нормално. Вярно - има хубаво тяло предполагам, показва го. Но както я описва автора тя не го показва ами направо го навира. Ако не искаше тези от класа й да не `им става` като я виждат, щеше поне да се облича нормално. Щом не го прави значи й е приятно да е обсипана с внимание и т.н.

ZooB
11-21-2011, 19:18
Кой клас си ако не е тайна?

той пича си каза че е от 10ти ма нищо

иначе по темата - мисля че имаш нужда от секс ;D просто тая дет сиг ще тръгнеш с нея си тръгнете и се шибайте и ще видиш че ще мине г-д 8)

shadowcrew
11-21-2011, 19:41
Съфорумниците са прави,че ти се е*e - две не виждаш!

bubkaa93
11-22-2011, 12:02
Имаш голяма нужда от секс. 8-)
Нали ще тръгваш с някакво момиче направи го с нея, а не с тая дето всеки може да я има.

baronet
11-22-2011, 12:17
баси простия

lubovvv
11-22-2011, 12:27
:D :D :D размазах се
Какво можеш да направиш освен да преглътнеш че ти е рано да я чукаш

Boriisow
11-22-2011, 12:30
Пич аз имам същия проблем, като видя тая от моя клас просто не се сдържам , но се опитай като я видиш да си мислиш за другото момиче което може да ти стане гадже , повярвай ми няма да спреш да мислиш за кифлата от класа ,но поне можеш да замажеш положението така. :)

Както каза ... Земи замажи малко положението, като си мислиш за някоя друга .. Която например те харесва и иска да тръгнете .. Поне ще спреш да мислиш за стотни от секундата, но пак ще го намажеш ;D ... Успех :) \:D/

Vladel
11-22-2011, 14:32
От адския нагон е.Ако си хванеш гадже ще се успокоиш-пак ще ти се пецка,ама тва е положението...

fenasf
11-22-2011, 14:49
Нищо няма да я направиш ако ти падне. Както си мислиш, че ще я пориш, така чекиджийското ти пишле ще откаже да се вдигне от страх да не се изложиш.

sunman
11-22-2011, 15:16
LOL!!
Майна,успокой топката,че и на тая дето ше тръгнеш с нея,ако и говориш такива глупости,ще се притесни!!
:lol: :razz:

mmm_sweet
11-22-2011, 15:56
Авторее,много си повърхностен,пренебрегваш факта,че тая мацка,дето ти е в главата,за нищо друго не я бива :-D

HapkoMaH
11-23-2011, 20:57
Според мен е от многото хормони на тия години. Намери си някое гадже, с което да ти е хубаво, да можеш да си говориш с нея, да може и да те задоволява. Според мен само така ще спреш да мислиш как искаш да наебеш няква кифла...

a7sv
11-26-2011, 16:04
Чукай я 8) , сега му е времето, ще съжаляваш после ;)

Korlash
11-26-2011, 17:21
направи си 1 мазна чекия и нито 1 от описаните момичета -потециални гаджета или там секси саученички няма да са ти в главата- аз така правя :D :D :D

li0n
11-26-2011, 18:28
баси простия



чрез поръчваневземи си поръчай нови вежди :lol:


:lol:

kilers
11-26-2011, 19:14
Дай снимка.

Ducati
11-26-2011, 19:59
Преди да отидеш на даскало си набии 2-3 чекии. Това според мен е най-добрият съвет. :D

MihaelaMM
11-26-2011, 20:06
Първо-жалко,че вече се гледа на момичетата като секс кукли.
Второ-просто не си поставяй това за цел.Постави се на нейно място,ще ти бъде ли приятно някой постоянно да те обсъжда и да говори как иска да те шибне?
Може би момичето не е такова,просто иска да изглежда добре,както всяко момиче.Не се занимавай с глупости.

Не съм съгласна. Ако момичето не искаше да `обсъждат как искат да я вкарат в леглото` то щеше да се облича нормално и да се държи нормално. Вярно - има хубаво тяло предполагам, показва го. Но както я описва автора тя не го показва ами направо го навира. Ако не искаше тези от класа й да не `им става` като я виждат, щеше поне да се облича нормално. Щом не го прави значи й е приятно да е обсипана с внимание и т.н.

хубавото си е хубаво, както и да се облича. а пък и ако такъв и е стила на момичета? как пък да не беше тръгнала да си купува "нормални" дрехи, заради банда загорели пишлемета..

a7sv
11-27-2011, 00:32
Чакайте бе, като какво да гледа на нея? Тя като какво гледа на него? Ай не се правете на ударени, нито му е приятелка(партньор/приятел) нито нищо, какво трябва да иска да прави с нея? Да пият кафета, да четат списания и да ходят на козметик заедно? Точно така трябва да мисли, сексапилна е - иска да я чука => приема я за жена. Ако има приятелски намерения към нея или тя е повече мъж отколкото жена, или той е повече жена отколкото мъж -.-

DJAZZZ
11-27-2011, 04:03
опитай си късмета до три пъти щото повече е нагло и кифла мифла няма значение и тя е жена .Направи каквото трябва брато ти можеш.Освен ако не е девствена имаш голям шанс

Pamaa
11-27-2011, 11:42
:lol: :lol: .. е да, не си задръстен :D . Хората ти казаха - клати бъдещото гадже, тая едва ли ще ти пусне ;-) .

naQkataRaota
11-28-2011, 08:27
GrandProtector го каза най-точно

Трябва много добре да си изиграеш картите за готино момиче от класа, а не успееш ли да я чукнеш, цял живот ще я помните и ти и твоите хора от класа. Ако момичето, с което ще ходиш не те побърква поне малко повече, абсурд да я замести - все ще си мислиш, че приятелката ти е по-ниско качество заместител

daniela0108
11-28-2011, 09:17
Мен ми е интересно, дали ако момичето разбере че ти става от нея ще се накефи 8)