PDA

View Full Version : Влюбена в циганин........



dunitifi
11-21-2011, 17:41
Какво да правя..Влюбих се... Тази година ( септември ) се запознах с момче ( циганин ) .. Влюбих се в него,и той в мен..Ходихме..Не сме се целували ( отбягвах .. ) крих се от майка си .. Бяхме - аз,той,най-добрата ми приятелка и неговите 3-ма най-добри приятеля.. И това беше в тайна.. На 13 съм той също.. Но проблема е,че просто.. той е г/д черен.. И 3-мата му най-добри приятели са цигани...и .. аз мисля ,че е циганин.. Но приятелката ми казва ,че не е .. Ноо.. Скъсахме.. Той всеки ден идва и ми казва колко много ме обича и ,че иска пак да тръгнем.. Миналата вечер се напуши и обара приятелката ми ..аз много се ядосах и го ударих... Той и се извини на мен също.. Какво да правя..Не мога да позволя майка ми да ни види.. А и..да тръгна ли отново с него ,въпреки,че май е циганин.. Как мислите...Той казва,че ме обича..Аз му отговарям,че вече при мен не е така..Но всъщност от вътре го обичам ужасно много... Тази вечер прати една обща наша приятелка да дойде при мен и да ми каже ,че той иска да се видим.. не знам.. аз му казах да дойде той.. Да тръгна ли пак с него..Какво мислите вие ...Когато го видя.. просто стомаха ми сякаш .. има пеперуди :D :D .. Започвам да се усмихвам.....Какво да правяя.... Да приема ли отново или да го отрежа по някакъв начин.....

torVPN
11-21-2011, 17:44
Виж му венците, а съм чувал, че на ромите им били сини на свят.

dunitifi
11-21-2011, 17:46
Виж му венците, а съм чувал, че на ромите им били сини на свят. :D :D :D Не са сини ( виждала съм ги )

Biskfitka
11-21-2011, 17:52
Циганин,който се напушва.И двамата сте лапета на по 13 о.О Ти какво искаш,да станеш млада мама ли :lol: Стой си мирна по-добре.

torVPN
11-21-2011, 17:52
Ако си от Левски не такова синьо, а бие към лилаво повече.

Verminaard
11-21-2011, 19:07
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Почивка за тоя коментар.
амк933

SexyBitch
11-21-2011, 20:49
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Помияр си ти! Расист долен! Той кво е виновен, че е роден ром. Ми ако ти беше?

Verminaard
11-21-2011, 21:07
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Помияр си ти! Расист долен! Той кво е виновен, че е роден ром. Ми ако ти беше?
Я,поредната мулти-култи еврейска подлога.Като толкова ти е кеф да се мешаш с мангалите слагай фереджето и заминавай за турция.Двукраки изпражнения като твоя милост не ни трябват нито във форума,нито в родината.
Марш!

Biskfitka
11-21-2011, 21:16
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Помияр си ти! Расист долен! Той кво е виновен, че е роден ром. Ми ако ти беше?Хич не е помияр даже.Ти не виждаш ли колко са нагли циганите бе,то те не приличат на хора,айде стига сте ги защитавали! :-x

Verminaard
11-21-2011, 21:22
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Помияр си ти! Расист долен! Той кво е виновен, че е роден ром. Ми ако ти беше?Хич не е помияр даже.Ти не виждаш ли колко са нагли циганите бе,то те не приличат на хора,айде стига сте ги защитавали! :-x

Абе мани я.На по-младите като им вбиха в главите 'европейска толерантност'.'расова съпричастност' и синдрома на бялата вина - тия зомбита ще изколят 100 от своите сънародници за да 'спасят' едно 'бедно и малтретирано от злите бели расисти цигане'.
Повръща ми се от тая срамотия.

SexyBitch
11-22-2011, 06:43
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)

DarkKiller16jp
11-22-2011, 07:11
СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ

После защо българите сме изчезваща нация.
Не знам за вашите, ама ако бях в твоята ситуация, баща ми щеше да го гръмне с пушката, а мен да ме прати в манастир.
Как може да излизаш с циганин, до къде стигна това пропаднало поколение...
Срам и позор, циганите са мърши, минавала ли си някога покрай циганските квартали.. ти не знаеш с ква напаст си се захванала.. То това нещо не може да говори, не се къпе, а да не говорим за манталитета им..ако изобщо имат такъв..

LambOfGod
11-22-2011, 07:13
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)

А, ако баба ми беше мъжко щеше да ми е дядо.

По-добри сме от ромите.
Аз ли се напуших и обрах приятелката ти или твоят любим Хасан?

И ти се чувстваш по същият начин, иначе нямаше да се колебаеш до там, че да пускаш тема тук.
Срам те е от него, черен е, краде, пуши, гнус те е да го целунеш, криеш се от родната си майка..
Едно ще ти кажа - бягай. Бягай надалеч.
И да не беше циганин пак бих казала същото за момче, което не уважава близките ти.
Днес се напушва и обира приятелката ти, утре ще се напие и ще пребие майка ти...
Бягай.

LadyDaisy
11-22-2011, 09:24
И двете крайности не са правилни. Лично аз познавам едно-две цигански семейства, които имат 2 макс 3 деца, работят, децата им учат, живеят в обикновени домове, НЕ в циганската махала и са ОК. Мисълта ми е - не са в тежест на обществото, а дори може да се каже, че плащайки си данъци и осигуровки са в позла на това общество. За съжаление обаче такива са по-малко от 0% от циганите...
А сега, мило 13-годишно момиче седни и помисли склонна ли си да се обвържеш с циганин? При положение, че знаеш как живеят 99% процента от тях? Склонна ли си един ден да легнеш до него в леглото без да те е гнус и без да се отвратиш от самата себе си?
Аз смятам, че не съм расист, но НИКОГА не бих допуснала такъв човек в леглото си! Независимо колко се е интегрирал и дали работи, къпе се и т.н. Е, явно съм расист...
А ти си помисли - на 13 години си, заслужава ли си да се унизиш по този начин пред роднините и приятелите си? Пред самата себе си? Според мен НЕ!

LadyDaisy
11-22-2011, 09:26
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)

А, ако баба ми беше мъжко щеше да ми е дядо.

По-добри сме от ромите.
Аз ли се напуших и обрах приятелката ти или твоят любим Хасан?

И ти се чувстваш по същият начин, иначе нямаше да се колебаеш до там, че да пускаш тема тук.
Срам те е от него, черен е, краде, пуши, гнус те е да го целунеш, криеш се от родната си майка..
Едно ще ти кажа - бягай. Бягай надалеч.
И да не беше циганин пак бих казала същото за момче, което не уважава близките ти.
Днес се напушва и обира приятелката ти, утре ще се напие и ще пребие майка ти...
Бягай.
Пич, първо май не си цитирал момичето, създало темата и второ - никой не пише за ОБИР, а за ОБАРВАНЕ - обАрАл приятелката й :)

psychopath
11-22-2011, 09:39
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Помияр си ти! Расист долен! Той кво е виновен, че е роден ром. Ми ако ти беше? :shock: Как кво е виновен?! :-o 8-)

LadyDaisy
11-22-2011, 09:49
Maлко ли са ти българите,че на помияри налиташ бре?

Помияр си ти! Расист долен! Той кво е виновен, че е роден ром. Ми ако ти беше? :shock: Как кво е виновен?! :-o 8-)
Бе може и да не е виновен, ама е такъв, нали!?
Моя съвет - бегай далеч и то бързо!

LambOfGod
11-22-2011, 14:32
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)

А, ако баба ми беше мъжко щеше да ми е дядо.

По-добри сме от ромите.
Аз ли се напуших и обрах приятелката ти или твоят любим Хасан?

И ти се чувстваш по същият начин, иначе нямаше да се колебаеш до там, че да пускаш тема тук.
Срам те е от него, черен е, краде, пуши, гнус те е да го целунеш, криеш се от родната си майка..
Едно ще ти кажа - бягай. Бягай надалеч.
И да не беше циганин пак бих казала същото за момче, което не уважава близките ти.
Днес се напушва и обира приятелката ти, утре ще се напие и ще пребие майка ти...
Бягай.
Пич, първо май не си цитирал момичето, създало темата и второ - никой не пише за ОБИР, а за ОБАРВАНЕ - обАрАл приятелката й :)

Съжалявам, но не мога да запомня никовете на всички във форума, както и да разчитам морзовата азбука на всяка 13 годишна пикла.


Хайде игнорирайте третото и предпоследното изречение и си представете, че е адресирано към авторката. Смисълът в думите ми си остава.

Evelynn
11-22-2011, 14:58
СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ

После защо българите сме изчезваща нация.
Не знам за вашите, ама ако бях в твоята ситуация, баща ми щеше да го гръмне с пушката, а мен да ме прати в манастир.
Как може да излизаш с циганин, до къде стигна това пропаднало поколение...
Срам и позор, циганите са мърши, минавала ли си някога покрай циганските квартали.. ти не знаеш с ква напаст си се захванала.. То това нещо не може да говори, не се къпе, а да не говорим за манталитета им..ако изобщо имат такъв..


=D> ;-)

Shturrrche88
11-22-2011, 15:30
ДЖИХААААААААААААААААААААТ !
Я хвани се стегни бе, пикло. На 13 години, а вече едва ли не ще се мре.
И ти си расистка, иначе нямаше изобщо да ти пука кой кво си мисли за "гаджето" циганин. Нямаше да се криеш от майка си, нямаше да се дърпаш ако иска да те целува и щеше да ти пука реално, че ти обарва приятелките...
Съвета ми е-седни си на гъза, учи си уроците и мисли преди да действаш! И слушай майка си повечко.

Biskfitka
11-22-2011, 20:20
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)А ти си много по-долна и от нас като защитаваш тия същества...Ако беше на мястото на родителите на онова момче Ангел например,пак ли щеше да си на това мнение,заблудени хора... :x

psychopath
11-22-2011, 20:27
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)А ти си много по-долна и от нас като защитаваш тия същества...Ако беше на мястото на родителите на онова момче Ангел например,пак ли щеше да си на това мнение,заблудени хора... :xA ти си много тъпо парче...
не е във връзка с темата или написаното от теб...

просто се сетих :)

PinkFloydSound
11-22-2011, 20:30
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)А ти си много по-долна и от нас като защитаваш тия същества...Ако беше на мястото на родителите на онова момче Ангел например,пак ли щеше да си на това мнение,заблудени хора... :xA ти си много тъпо парче...
не е във връзка с темата или написаното от теб...

просто се сетих :)
8-)

Biskfitka
11-22-2011, 21:06
Ми не, няма да ги защитавам заради расисти като вас :@ Ама иначе ако вие бяхте на тяхно място нямаше да говорите така, щяхте да се баллвате, да мрънкате... Колко лесно се променя
Човек каро си мисли, че е по-добър от някой...ама и двамата толкова се лъжете. Вие сте по-долни и от ромите :)А ти си много по-долна и от нас като защитаваш тия същества...Ако беше на мястото на родителите на онова момче Ангел например,пак ли щеше да си на това мнение,заблудени хора... :xA ти си много тъпо парче...
не е във връзка с темата или написаното от теб...

просто се сетих :)Оценявам мнението ти :grin: :grin: :grin:

Nikolcheto24
11-22-2011, 21:52
Ха-Ха.На 13 години ще се притеснява дали да тръгне или да не тръгне с циганин.Това даже не е смешно, а е жалко.

error92
11-22-2011, 21:54
И аз като бях на 13 бях любовчия голям и чак ми става смешно, но сега като се замисля съм благодарен, че не съм се влюбвал никога в циганка (нито някоя такава в мен..или поне не съм разбрал :grin: ) :razz:

Та по темата...не знам дали е случайно, ама добре си направила, че не си я сложила в раздел "Любов" :D ето ти един много простичък, но супер най-добрия съвет, който някога можеш да получиш по темата: БЯГАЙ ! 8-)

lowexd
11-23-2011, 20:01
СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ

После защо българите сме изчезваща нация.
Не знам за вашите, ама ако бях в твоята ситуация, баща ми щеше да го гръмне с пушката, а мен да ме прати в манастир.
Как може да излизаш с циганин, до къде стигна това пропаднало поколение...
Срам и позор, циганите са мърши, минавала ли си някога покрай циганските квартали.. ти не знаеш с ква напаст си се захванала.. То това нещо не може да говори, не се къпе, а да не говорим за манталитета им..ако изобщо имат такъв..


аз живея сред такива и не ми е мн хубаво повярвай ......... апък ако искаш да си с него бъди си ти ни молиш за помощ , а после упрекваш коментарите ни и който иска да си бъде расист нека бъде на него не му е приятно да вижда как българите сме изчезваща нация ;) а за теб мн си прав заставам зад казаното !!!!!! :)

extreme16
11-23-2011, 20:15
СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ

После защо българите сме изчезваща нация.
Не знам за вашите, ама ако бях в твоята ситуация, баща ми щеше да го гръмне с пушката, а мен да ме прати в манастир.
Как може да излизаш с циганин, до къде стигна това пропаднало поколение...
Срам и позор, циганите са мърши, минавала ли си някога покрай циганските квартали.. ти не знаеш с ква напаст си се захванала.. То това нещо не може да говори, не се къпе, а да не говорим за манталитета им..ако изобщо имат такъв..


Правилно!!
А най-тъпото е, че след този коментар DarkKiller16jp беше блокиран....

magito123
11-25-2011, 12:41
НЕ, НЕ , НЕ и НЕ!
Как ще се напушва бе!?
Простотии.... :shock:

SuNsEt
11-25-2011, 13:09
Ми не,не те обича.Просто му е време за женене,а колкото е по-бяла булката,толкова повече ше се хвали след сватбата. 8-)

kikidikiriki
11-25-2011, 17:41
Циганин,който се напушва.И двамата сте лапета на по 13 о.О Ти какво искаш,да станеш млада мама ли :lol: Стой си мирна по-добре.
правилнооо

СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ

После защо българите сме изчезваща нация.
Не знам за вашите, ама ако бях в твоята ситуация, баща ми щеше да го гръмне с пушката, а мен да ме прати в манастир.
Как може да излизаш с циганин, до къде стигна това пропаднало поколение...
Срам и позор, циганите са мърши, минавала ли си някога покрай циганските квартали.. ти не знаеш с ква напаст си се захванала.. То това нещо не може да говори, не се къпе, а да не говорим за манталитета им..ако изобщо имат такъв..

това също е много правилно :D


СМЪРТТТТТТТТТТТТТТТ

После защо българите сме изчезваща нация.
Не знам за вашите, ама ако бях в твоята ситуация, баща ми щеше да го гръмне с пушката, а мен да ме прати в манастир.
Как може да излизаш с циганин, до къде стигна това пропаднало поколение...
Срам и позор, циганите са мърши, минавала ли си някога покрай циганските квартали.. ти не знаеш с ква напаст си се захванала.. То това нещо не може да говори, не се къпе, а да не говорим за манталитета им..ако изобщо имат такъв..


Правилно!!
А най-тъпото е, че след този коментар DarkKiller16jp беше блокиран....
наистина тъпоо...


иии кои сте вие да наричате другите пикли влюбило се е момичето аз също съъм на 13 и не съм била в твоето положение и мн се радвам савета ми е да го оставиш освен ако не искаш деца :D и истината е че момчетата са си такива-доста несериозни и като добавич че е циганин и опипва приятелката аз щях да бягам колкото се може далече от него :)

extreme16
12-01-2011, 20:01
Ти да не си някакъв гнусен трол?