PDA

View Full Version : Как да й предложа ?



owsnap
11-21-2011, 17:22
Ами вече от много време знаем , че се харесваме взаимно и се очаква аз да направя първата крачка ,но въпросът е там, че и двамата сме малко срамежливи ... и то бая .. също така тя преди си е имала приятел , а аз не съм имал приятелка :shock: някакви предложения ?

kloely
11-21-2011, 17:37
Не мисля, че предложенията в стил "искаш ли да станем гаджета" са много подходящи. Зависи на колко сте де. Всъщност не мисля, че въобще да и "предлагаш" е добра идея. Покани я да излезете, отидете на няков по-спокойно място, целуни я, кажи и' нещо миличко и би трябвало да се усети. Успех!

airboy
11-21-2011, 17:39
1 стъпка -> Покани я да излезнете някъде само двамата.
2 стъпка -> Седнете на някоя пейка и я прегърни.
3 стъпка -> Виж темата "как да се целуваме" най-горе в раздела.
4 стъпка -> И те заживели щастливо :grin:

Salom
11-21-2011, 17:46
Пич, предлага се брак, а не връзка... Както казаха по-горе, би било адски странно да питаш "Искаш ли да станем гаджета?", "Искаш ли да сме нещо повече от приятели?" и така нататък.
Не питай! Просто покажи какво искаш и ако момичето е достатъчно умно, ще се сети само. Успех! :)

owsnap
11-21-2011, 17:53
е как искаш ли да станем гаджета :D не съм чак толкова необразован по тази тема ,да не съм на .. 3, че да го кажа по този начин , но идеята за излизане е добра значи следва ... как да я поканя да излезем :/ наистина срамежливостта ми е лош фактор .. май :с suggestions ?

airboy
11-21-2011, 18:02
Ми примерно ще кажеш нещо от рода на : „Била ли си еди си къде си (примерно кафе е стандартния случай) "Ако каже, че не е била там ще кажеш: „Олеее супер яко е искаш ли да те заведа някой път, тъкмо и малко ще се разходим“ Ако каже, че е била ще кажеш " Ееее, аз не съм бил там, но много ми се иска да ида..." И така нататък. Тя като те попита кога, ще предложиш някой близък ден и така : DDD Good luck! :P

owsnap
11-21-2011, 18:07
нещо такова ми трябваше , ако може още 1-2 предложения ще съм ви много благодарен :grin:

anonymous708973
11-21-2011, 18:10
Ще пусна тема за предлагането на брак, сериозна съм.

Salom
11-21-2011, 18:25
Ще пусна тема за предлагането на брак, сериозна съм.

I'm in! Ако имаш нужда от помощ, само казвай :-D

burpp
11-21-2011, 18:29
Купи в Боровец четворка. В кърпа ти е вързана!

valdesbg
11-21-2011, 18:30
Ще пусна тема за предлагането на брак, сериозна съм.

В тийн годините не мисля че е разумно. Но ще ми е интересно какво ще предложиш.