PDA

View Full Version : Как да се справя с това ?



shaunaa
11-21-2011, 19:05
Незнам как да започна, защото това ''здравйте'' се истърка и за това ще карам направо. Когато съм в училище и ме изпитът ме е срам и се изчервявам, немога да говоря пред много хора, защото ме е срам и немога да ообщувам мног с непознати и всичко това е, защото се притеснявам да не се изложа, а всъщност и без много да говоря се излагам с някоя глупост !! И така съвета, за ккойто ви моля е да ми предложите някакъв начин, с който да мога да се справя с това притеснение !! Благодаря предварително !!

Soraq
11-21-2011, 19:33
Говори си пред огледалото и се отпускай повече. Говори без да ти пука, но с мярка. :)

Incineerate
11-22-2011, 04:40
Незнам как да започна, защото това ''здравйте'' се истърка и за това ще карам направо. Когато съм в училище и ме изпитът ме е срам и се изчервявам, немога да говоря пред много хора, защото ме е срам и немога да ообщувам мног с непознати и всичко това е, защото се притеснявам да не се изложа, а всъщност и без много да говоря се излагам с някоя глупост !! И така съвета, за ккойто ви моля е да ми предложите някакъв начин, с който да мога да се справя с това притеснение !! Благодаря предварително !!

И аз съм така , но понякога трябва да си кажеш I dont give a f**k.

shaunaa
11-22-2011, 10:52
Незнам как да започна, защото това ''здравйте'' се истърка и за това ще карам направо. Когато съм в училище и ме изпитът ме е срам и се изчервявам, немога да говоря пред много хора, защото ме е срам и немога да ообщувам мног с непознати и всичко това е, защото се притеснявам да не се изложа, а всъщност и без много да говоря се излагам с някоя глупост !! И така съвета, за ккойто ви моля е да ми предложите някакъв начин, с който да мога да се справя с това притеснение !! Благодаря предварително !!

И аз съм така , но понякога трябва да си кажеш I dont give a f**k.

ДА не си мислиш че не го правя ?? Постоянно си казвам някакви мотивиращи работи и в мног редки случаи работят !

GirLN
11-22-2011, 16:43
В началото е супер трудно.. аз даже заеквах и гласът ми трепереше. С течение на времето и повечето изяви всичко се оправи. Предполагам, че и при теб ще е така. Просто се престраши няколко пъти, бъди колкото можеш по-спокойна и така..

mmm_sweet
11-22-2011, 17:04
Споко,едва ли е толкова зле,колкото при мен,когато ме изпитваха по история и 1 час писах на дъската за цар Симеон,а после се оказа,че е трябвало да пиша за Самуил,и това го пропуснах от притеснение. После трябваше да го изтрия и да пиша наново :?

mynichkaTanq
11-22-2011, 18:45
Споко,едва ли е толкова зле,колкото при мен,когато ме изпитваха по история и 1 час писах на дъската за цар Симеон,а после се оказа,че е трябвало да пиша за Самуил,и това го пропуснах от притеснение. После трябваше да го изтрия и да пиша наново :?

спокойно ще се оправите

shadowcrew
11-22-2011, 18:49
Смяташ ли,че останалите са нещо повече от теб?

psychopath
11-22-2011, 19:54
Пф как може да не го кажете...

НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! 8-)

SmilezZz
11-23-2011, 05:58
Всичко си зависи от тебе. Преди , някъде в 6 - 7 клас и аз бях така. Но просто си казах "За какво се притеснявам ?" - при условие , че всички се изцепваме с някоя глупост. Да не ти пука , няма от какво да се притесняваш. А особено пред класа ти.

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 11:48
Пф как може да не го кажете...

НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! 8-)
недей така, че ще го сдухаш още повече ве :D

shaunaa
11-24-2011, 14:19
Пф как може да не го кажете...

НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ ГРАМОТНО! 8-)
недей така, че ще го сдухаш още повече ве :D

хД спокойно не се убиждам от хора, които са същи като мен и не смятам, че пиша неграмотн. Може да имам греш;ки, но беше от бързане и като пиша на комп. не обърщам внимание, защото бързам

li0n
11-24-2011, 16:45
И при мен е така в училище.. Просто се отпусни ;)

shaunaa
11-24-2011, 18:53
Смяташ ли,че останалите са нещо повече от теб?
ми всъщност да, никога не съм имала самочуствието, че съм нещо повече !!

N0pe
11-24-2011, 19:44
Междучасието преди да де изпитат удари 1 бира пък да видиш как ще ти се развърже езика. :D Имам приятелка която е умна, готина и всичко си и е наред, но понякога като я изпитват направо почва да заеква. Ама при теб щом е постоянно... абе случайно някой от класа да те тормози?

marin4itu
11-25-2011, 09:16
Те повечето от класа и без това не слушат какво говориш. Нали са спокойни, че не са изпитали тях. :D

shaunaa
11-25-2011, 21:34
Междучасието преди да де изпитат удари 1 бира пък да видиш как ще ти се развърже езика. :D Имам приятелка която е умна, готина и всичко си и е наред, но понякога като я изпитват направо почва да заеква. Ама при теб щом е постоянно... абе случайно някой от класа да те тормози?
НЕ !!

alexchyyyyy
11-26-2011, 11:32
Междучасието преди да де изпитат удари 1 бира пък да видиш как ще ти се развърже езика. :D Имам приятелка която е умна, готина и всичко си и е наред, но понякога като я изпитват направо почва да заеква. Ама при теб щом е постоянно... абе случайно някой от класа да те тормози?
НЕ !! Тъп/а ли си къв/ква си ? Т'ва беше ебавка тоя/тая го приема на сериозно.. :lol: