PDA

View Full Version : Дали го иска?



HappyStar
11-22-2011, 07:04
Здравейте на всички.
Аз съм на 16 и проблемът ми е че гаджето ми(15г.) не иска да правим секс.Не е казвала директно "не искам", но всеки път когато разговора се насочи към тази тема тя или започва да говори за нещо друго или си намира работа.Аз я обичам и не искам да я карам да правим секс ако не е готова за това,но ходим вече 3 месеца и започвам да си мисля че чувствата не са взаимни или че е с мен само докато си намери по-добър вариант.
Моля някой с повече акъл от мен да сподели мнение или да ми даде съвет,защото както си личи от грамотността ми, не съм сред най-интелигентните хора....

Sh@d0w
11-22-2011, 07:09
Може да не е готова. Не е задължително, че не изпитва нищо към теб или пък, че е само временно с теб. Не я притискай, най - добре някой път като сте заедно и ти се отвори възможност започни тази тема, опитай се да бъдеш малко настоятелен (без да си нахален) и се опитай да поговорите, за да разбереш какво наистина мисли.

Повечето момичета на тази възраст още се страхуват да го направят, така че не я съди.

Дай и време.

marilyn
11-22-2011, 07:17
Не я притискай, най - добре някой път като сте заедно и ти се отвори възможност започни тази тема, опитай се да бъдеш малко настоятелен (без да си нахален) и се опитай да поговорите, за да разбереш какво наистина мисли.



Все пак е на 15, сигурно има някакви притеснения. Опитай се наистина сериозно да поговориш с нея, ние няма как да знаем защо тя не иска да правите секс.

Justify
11-22-2011, 07:19
Ако до 1 седмица не ти пусне означава ,че е егоистична кучка и трябва да я зарежеш 8) :shock: :lol:

anonymous708973
11-22-2011, 07:25
Седнете някъде на спокойно, не в кафене/кино/подобно, а някъде на нейна територия - у тях на дивана, примерно. Хвани и ръцете в твоите и й кажи, че искаш да поговорите искрено. Попитай я защо се притеснява и я помоли да ти каже истината, защото ти пука за нея и искаш да знаеш.

mimzchet0
11-22-2011, 08:02
Не мислиш лиииии ???????....Та тя е още на 15 години....какво искаш да кажеш "ЕБЕ МИ СЕ" ,, и тя да ти отвърне..."да,разбира се и аз ще те задоволя" .. Малко се осъзнай....още е малка,не си мисли,че като другите на нейната възраст...се ебат, и нея ще я накараш толкоз лесно..Не е така,аз правих секс за първи път на 15 години и беше защото го исках,но при нея явно нещата стоят по друг начин..не й давай зор,защото накрая ще стане така,че ще те зареже...само заради това ;) Има ги доста такива..изчакай....

cigarettekisses
11-22-2011, 09:02
Може да се притеснява да говори на тази тема.
Питай я директно,но и покажи,че не я притискаш и т.н.

burpp
11-22-2011, 09:13
Не съм сигурен дали темата не е за раздел "Любов".
Пха.

adidaskataWE
11-22-2011, 10:21
Ти си мислиш това,което си написал.Тя със сигурност мисли,че не я обичаш истински,а просто държиш да я минеш.Ако наистина я обичаш изчакай колкото трябва,не говори с нея за това,а тя когато е готова най-малкото ще ти намекне.

umri
11-22-2011, 10:43
Седнете някъде на спокойно, не в кафене/кино/подобно, а някъде на нейна територия - у тях на дивана, примерно. Хвани и ръцете в твоите и й кажи, че искаш да поговорите искрено. Попитай я защо се притеснява и я помоли да ти каже истината, защото ти пука за нея и искаш да знаеш.

Първо, пробвай 2-3 пъти, без да казваш нищо, да бъркаш наляво-надясно, докато се целувате. Гледай да няма хора наоколо, че ще спече. Ако ти се дърпа винаги, тогава мини към стъпка 2.

Стъпка 2 е цитираният от мен коментар.
Ако тръгне да ти излиза с някакви оправдания или каквото и да е друго освен тва да правите секс, тогава мини към стъпка 3.

Стъпка 3 - оставаш с нея, но започваш усърдно да търсиш някоя, която ИСКА да правите секс. Като са тъпи и девствени и несигурни, защо въобще влизат във връзки, в които е ясно, че рано или късно ножът ще опре до кокала? Да ги питаш..

baronet
11-22-2011, 10:49
иска го не иска тва е положението е анти конти

bubkaa93
11-22-2011, 11:58
Говори с нея попитай я от,какво се притеснява.
Ти не си мисли,че щом не иска да прави с теб секс не те харесва.

xxxbrokenhearthxxx
11-22-2011, 12:33
Проблема не е, че не те харесва. Малка е и я е страх да не я зарежеш след това.
Изчакай и и докажи, че я обичаш достатъчно.

lubovvv
11-22-2011, 12:38
Изчакай я. аз бих казала че й е рано още да го прави на 15, но недей да я притискаш и се задоволявай и с малко, защото и него можеш да нямаш.

Vladel
11-22-2011, 14:29
И без това е малка.Що не я изчакаш.Нормално е да е притеснена.

mmm_sweet
11-22-2011, 15:53
Аз съм имала едногодишна връзка и тогава много се притеснявах и не усещах,че това е правилният човек. След тази връзка срещнах настоящето си гадже и до 2-рия месец го направихме,просто знаех,че ще е ТОЙ. :) Ти си прави изводите

anonymous708973
11-22-2011, 16:51
Проблема не е, че не те харесва. Малка е и я е страх да не я зарежеш след това.
Изчакай и и докажи, че я обичаш достатъчно.

Ох, ох, ох... "страх я да не я зарежеш след това" е ебаси малоумната причина за едно момиче да държи коза със секс или да си мисли, че го държи. Дявол го взел, това ли е всичко, което можете да предложите на някого?! Едното тяло? И като го дадете - край, той ще ви зареже, щото е искал само тва? Ами, като толкова струвате, така ще е...

И откъде-накъде трябва да се обичат, за да правят секс? Трябва ли да се лъжат, че се обичат, ако не е така?

Не е конкретно към момичето, написало коментара, просто реших да споделя мнение.

Extremescream
11-22-2011, 17:16
Стъпка 3 - оставаш с нея, но започваш усърдно да търсиш някоя, която ИСКА да правите секс. Като са тъпи и девствени и несигурни, защо въобще влизат във връзки, в които е ясно, че рано или късно ножът ще опре до кокала? Да ги питаш..

Не съм мислила, че ще го кажа, но umri е прав. Искаш връзка, бъди готов за секс. Момиче съм, но някаква лигла да ми увърта с месеци 'ама аз това, онова, страх ме е, че ще боли, ма не съм готова, ма на баба ми терлиците', просто го мисля за малоумно. Щом те е страх от мечки, не ходиш в гората.
Иначе подкрепям Пантерката за казаното в темата.

Друго по въпроса 'ако я обичаш, ще чакаш'. За какво? По същата логика, ако тя го обича, ще спи с него, защо момчето да чака и да се чувства кофти и да прави кефа на госпожицата, а тя да мисли, че светът се върти около нея. Моля ви се, стига с бебешките истории. :?

terry2
11-22-2011, 17:55
пич, 3 месеца не са нищо за едно девствено момиче.. не си мисли, че е крайно време да ти пусне, изчакай !

HappyStar
11-23-2011, 06:44
Всъщност предполагам, че хората които ми казват да изчакам да прави.В крайна сметка и аз не съм правил секс (не се подигравайте много...) .Изкарал съм 16 години без секс, а сега не мога да изчакам 2-3 месеца......ма и аз съм се разнежил такъв......
Мерси за отговорите,наистина ще изчакам.
ПП: Знам че съм за темата "Любов", но бях в тази тема и го написах това и не се сетих че ще го постне тука.Както казах не съм сред най-умните.

imamkrasivouho
11-23-2011, 19:47
Седнете някъде на спокойно, не в кафене/кино/подобно, а някъде на нейна територия - у тях на дивана, примерно. Хвани и ръцете в твоите и й кажи, че искаш да поговорите искрено. Попитай я защо се притеснява и я помоли да ти каже истината, защото ти пука за нея и искаш да знаеш.
Ако някой ми беше хванал ръцете и ми беше казал 'искам да поговорим сериозно', когато още бях девствена щях да се уплаша още повече и да избягам. :D
По-скоро проведете един нормален неангажиращ разговор. Не я плаши егати!

HapkoMaH
11-23-2011, 20:52
Може да не е готова.

magita
11-24-2011, 11:31
Начи ако има някой който може да покаже на една 15 годишна, че държи на нея и следователно тя му пусне е курва, обаче ако ти не полагаш усилия и тя не иска да правите секс е тъпа девственица ...