PDA

View Full Version : Някой поръчвал ли е коса от тук?



PrincessJasmine
11-22-2011, 09:24
www.kosilia.com и хубава ли е?
Исках да си купя две треси, но само в този сайт предлагат по - малко. Продава се на сантиметър.
Някакви мнения? Съвети? Мерси.

musS
11-22-2011, 11:32
оо ще я следя,че и аз си търся :grin: :grin:

Shantia
11-22-2011, 12:23
Аз имах коса от там. Става. Само че не е европейска, а индийска. Естествена е, но косъма първо го обезцветяват и след това боядисват и минават с някакъв слой и не може да се боядиса, иначе косата е много хубава стига да си улучип цвета! :) дано съм била полезна

musS
11-22-2011, 16:44
е наистина ли не може да се боядисва.. ми ако реша да си сменя цвета :? :?

mynichkaTanq
11-22-2011, 17:43
е наистина ли не може да се боядисва.. ми ако реша да си сменя цвета :? :?

сякаш не може

musS
11-22-2011, 17:46
ми аз моя ще сменя, ама на удълженията ? :D:D мене ми трябват примерно такива дето се боядисват

Sintya
11-22-2011, 17:57
И аз ще следя. Най добре е да се отиде при фризъор, защото онлайн не е много препоръчително да си взимаш, може да не си улучиш цвета.

PrincessJasmine
11-23-2011, 05:26
Ако си с черна коса няма проблем да поръчаш онлайн, както е в моят случай, но за другите цветове е малко сложно.
Само ще посъветвам да не купуване онези коси за 100 = 130 лв от продавалника от потребител бебемания, понеже са синтетика!!! Ту ги пуска на 80, ту на 150... от километри им личи...

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 05:59
Всичко по мене е естествено :-P
Без това косата ми вече достига задника. :D

PrincessJasmine
11-23-2011, 06:05
Всичко по мене е естествено :-P
Без това косата ми вече достига задника. :D

И аз така, като влезна под душа ми докосва дупето, ама като изсъхне леко се вдига и е два пръста над дупенцето :) Ама искам една треса за една прическа :П

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 06:12
Ще я пусна още по-дълга.
Като на покойната Румяна ,Бог да я прости.
Беше невероятна,като човек,като изпълнител,като майка и като външност.
Тя беше идеална във всяко едно отношение.
Пееше невероятно както балади така и гръцкo,сръбско,турско и български народни песни,които са най-трудни и хубави.

NewMessage
11-23-2011, 06:21
Ще я пусна още по-дълга.
Като на покойната Румяна ,Бог да я прости.
Беше невероятна,като човек,като изпълнител,като майка и като външност.
Тя беше идеална във всяко едно отношение.
Пееше невероятно както балади така и гръцкo,сръбско,турско и български народни песни,които са най-трудни и хубави.

Лека и пръст, ама толкова дълга коса....
изглежда нехигиенично и не толкова добре. Най - добрата дължина според мен като мъж и като съм гледал отстрани е до дупето, не повече.
А и не всеки човек има ген да пусне коса до там.

kitten8m
11-23-2011, 06:23
Една моя приятелка си взе косичка от лията не са зле наистина и издържат много дълго без да се развалят

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 06:26
Лека и пръст, ама толкова дълга коса....
изглежда нехигиенично и не толкова добре. Най - добрата дължина според мен като мъж и като съм гледал отстрани е до дупето, не повече.
А и не всеки човек има ген да пусне коса до там.
Защо да е нехигиенично,ако я поддържаш?
Нейната коса беше 110см,a тя самата беше 160см.
Косата и беше до коленете.

NewMessage
11-23-2011, 06:28
еми малко е като Йети. Нищо лично просто изказвам мнение ако ти харесва опитай да пуснеш ама незнам... много е прекалено... не бива да се прекалява с нищо не води до хубаво

musS
11-23-2011, 07:17
еми малко е като Йети. Нищо лично просто изказвам мнение ако ти харесва опитай да пуснеш ама незнам... много е прекалено... не бива да се прекалява с нищо не води до хубаво
+ и на мене не ми харесва толква, хем съм момиче.. чак до коленето, даже до дупето .. някакси не ми харесва, иначе на вас успех :)

CBETO3APA
11-24-2011, 11:34
Не не съм си поръчвала , но ще следя темата :)

PrincessMarcela
11-26-2011, 17:34
Не че имах нужда ама да си начеша крастата си купих много е яка ама на мен ми дойде по къса поне изглеждаше все едно съм на пластове