PDA

View Full Version : Зъболечение за ученици срещу бележка и заплащане от мен



thedentist
11-22-2011, 10:29
Аз съм студент по стоматология 5 курс,и търся пациенти ученици,става дума за периода от 11и30 до 1 часа във вторник.Ще им давам ученически бележки и ще им плащам по 10 лева на посещение.Възрастта да е от 7-8 год до 18.пишете на лични

bbadass
11-22-2011, 12:24
Ще им давам ученически бележки и ще им плащам по 10 лева на посещение.
Не се обиждай, но така, както си го написал, звучиш като сериен убиец, който си набира жертви малки деца, като ги примамва с бонбони :-o

Shturrrche88
11-22-2011, 12:33
Освен това стоматолозите не плащат на пациентите си...
Дори и студентите!

maximxxl
11-22-2011, 12:37
Ще им давам ученически бележки и ще им плащам по 10 лева на посещение.
Не се обиждай, но така, както си го написал, звучиш като сериен убиец, който си набира жертви малки деца, като ги примамва с бонбони :-o
+1

xxxbrokenhearthxxx
11-22-2011, 12:52
Ще им давам ученически бележки и ще им плащам по 10 лева на посещение.
Не се обиждай, но така, както си го написал, звучиш като сериен убиец, който си набира жертви малки деца, като ги примамва с бонбони :-o
по-скоро като педофил 8-)

thedentist
11-22-2011, 13:24
Като нямате желание не коментирайте и не пречете на останалите,които може да проявят такова

thedentist
11-22-2011, 13:27
Като нямате желание не коментирайте и не пречете на останалите,които може да проявят такова
Страхът да попаднете на некадърен студент е основателна,защото при нас е пълно с турци и араби,които нищо не знаят и си купуват изпитите,те обаче нямат като моя проблем,защото имат коли и ходят да вземат деца от сиропиталища

gercho666
11-22-2011, 15:10
Ей как го нападнахте човека просто му трябват деца пациенти,защото в нашият университет не ни намират пациенти и после не дават заверка,което е доста лошо :o

Shturrrche88
11-22-2011, 15:31
Ей как го нападнахте човека просто му трябват деца пациенти,защото в нашият университет не ни намират пациенти и после не дават заверка,което е доста лошо :o
Това го знам (поне аз де), но колегите ви не си плащат на пациентите, за да ги лекуват.

gercho666
11-22-2011, 15:39
Е ама така по-изгодно ще доидат повече хора и се взема лесно заверката.Като има пари човека да плаща :)

Shturrrche88
11-22-2011, 15:44
Е ама така по-изгодно ще доидат повече хора и се взема лесно заверката.Като има пари човека да плаща :)
Ами то пак не е честно-оплаква се колегата ти, че арабите ходели в сиропиталищата, за да си набират пациенти, а той също иска да си плаща за заверка...
Чудя се, преподавателите ви дали са наясно с далаверките ви?

gercho666
11-22-2011, 15:53
Наясно са,то това си е практика за съжаление. :oops:

Lucho
11-22-2011, 16:07
Е ама така по-изгодно ще доидат повече хора и се взема лесно заверката.Като има пари човека да плаща :)
Ами то пак не е честно-оплаква се колегата ти, че арабите ходели в сиропиталищата, за да си набират пациенти, а той също иска да си плаща за заверка...
Чудя се, преподавателите ви дали са наясно с далаверките ви?

Още не са завършили и започват с далаверите, после се чудим защо всички лекари са некадърни заплатаджии и защо има толкова лекарски грешки. То ясно, че където има кой да дава, все ще е изгодно - и за даващия, и за получаващия, главно за втория.

Интересно ми е като е студент пети курс стоматология, уважаемия, защо търси точно и само деца ? Ако има съгласни да отидат, но не деца, бърка ли се, проблем ли е ? Самият начин, по който е написан текстът в първото мнение веднага навежда на нещо съмнително.

Shturrrche88
11-22-2011, 16:12
Ами да ти кажа честно, доколкото знам от мой приятел, упражненията им не са само върху деца, но пък учат и детска стоматология (както знаеш, при децата е по-различно) и за това явно си търси деца човека.

gercho666
11-22-2011, 16:30
Учи се детска стоматология и там има най-малко пациенти.Възрастните сами си идват,защото е евтино.

Cybershot
11-22-2011, 16:42
Ретарди, на човека му трябват пациенти(нещо като стаж му идва), че да получи заверка накрая, а вие го нападате... От това може само да спечелите, ако човека е кадърен и не можете да си позволите да ходите на зъболекар често!

thedentist
11-26-2011, 09:43
Относно далаверите-голяма част от колегите,които вече са завършили,като съм ги питал откъде намират деца,съм чувал и следния отговор-Намират циганка с дете и и дават 5 лева за да си доведе детето.Циганката води детето,то сяда и не си отваря устата-и ромката казва следното-Како,мойто дете за 5 лева не иска да си отваря устата-хайде да ми дадеш 10.В много лошо положение сме всички,които не са от София,защото няма къде да пзонаваме деца от 6-7 години до към 17.
Това няма нищо общо със стоматологичните ни умения.Най-некадърната ни студентка да речем,която познавам и си взима всички изпити с безжично handsfree си има дете пациент и работи на него.Най-големия ни отличник пък,който познавам и той така като мен търси къде ли не

Fafaa
01-10-2012, 17:04
Значи искам да попитам преди години съм ходил в медицинска академия при студенти и искам да знам все още има ли я тая далаверка със безплатното правене на зъби бележки и пари не ми трябват то е достатачно да ти излезе по евтино.Skype:wassup8668.

teddybearMV
01-10-2012, 17:24
Значи искам да попитам преди години съм ходил в медицинска академия при студенти и искам да знам все още има ли я тая далаверка със безплатното правене на зъби бележки и пари не ми трябват то е достатачно да ти излезе по евтино.Skype:wassup8668.
Има я, има я тая далавера още.