PDA

View Full Version : Моля помогнете !



sunshine1991
11-22-2011, 12:24
Здравейте ! Имам проблем и вече наистина не занм към кого да се обърна за помощ , за това пиша тук и искрено се надявам да ми помогнете да намеря решение ..
Аз съм на 20 години и от 2 години и половина имам връзка с момче . От близо толкова време водим редовен полов живот . Той ми е първи и единствен за сега . Проблемът е , че в началото изпитвах голямо удоволствие от секса и нямахме проблеми . От година , може би , насам не изпитвам никакво удоволствие от секса с него , имам и болки дори . Нещо , което не мога да си обясня , при положение , че го обичам , привлича ме като мъж и т.н. но въпреки това не мога да изпитам удоволствие от сексуалните ни преживявания. Имам бяло течение от доста време , но го имах и в началото на нашата връзка , което пак не може да е причина за това . Моля ви кажете ми защо може да се случва това . Неприятно е когато правиме секс , аз да не мога да почувствам нищо . чувствам се все едно гледам телевизия или седя на компютъра .. Какво да правя , дали е заради бялото течение , дали не съм болна от нещо , в мен ли е проблема и как да го разреша .. Моля ви помогнете !

GrandProtector
11-22-2011, 13:12
Прочети тази тема:
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=447429&postdays=0&postorder=asc&start=0
Сигурен съм че тук ще намериш решение.
Ако не помогнат всички съвети от там, обмисли го добре и потърси някоя бърза авантюра и сподели как се чувстваш тогава (но само ако мислиш това което ще правиш за правилно!!!).

amalita
11-22-2011, 14:16
Добре е да посетиш и гинеколог .

Vladel
11-22-2011, 14:27
Гениколога наистина е добро решение.

GrandProtector
11-22-2011, 14:33
Гениколога наистина е добро решение.
Вие пък... И кво да и каже: Извинявай моето момиче станала си нимфоманка. :D :D :D :D :D :D :D :D
Сори ма не се сдържах.

Rebirthing
11-22-2011, 14:36
GrandProtector, ти четеш ли ?!

Момичето е написало, че има бяло течение !
Да ходи да се лекува !

GrandProtector
11-22-2011, 14:41
GrandProtector, ти четеш ли ?!

Момичето е написало, че има бяло течение !
Да ходи да се лекува !

Имам бяло течение от доста време , но го имах и в началото на нашата връзка , което пак не може да е причина за това
Тя пита ли отговаря ли. Да вземе да се чуди човек,

Rebirthing
11-22-2011, 14:43
А аз се чудя на хора които не си лекуват бялото течение или поне не са се обърнали към гинеколог за съвет. В крайна сметка на 20 е, не на 13 !

Плюс това е написала, че дори я боли. Т'ва мисля, че е достатъчно.

DragonLady
11-22-2011, 15:52
Случайно приятелят ти да е по груб в леглото? По силни и/или бързи тласъци?

пс с мненията си отивай на лекар и не и помагате за зададеният въпрос. Има жени цял живот си живеят с бяло течение и не могат да го излекуват, защото представлява нещо нормално за техният организъм.

i4o96
11-22-2011, 16:25
Гениколога наистина е добро решение.
+1

Rebirthing
11-22-2011, 16:29
Бялото течение за мен лично не е нормално, ако беше всички щяхме да го имаме. Това, че някои си живеят с него не трябва да ни успокоява, нито нас, нито авторката :).

terry2
11-22-2011, 17:48
Гинеколог. И за течението, и за болката.
Не знам как успявате да си въобразите че това нещо е нормално.
+1
звучи ми като здравословен проблем, дано грешим, но не губиш, ако се посъветваш със специалист. болка и течение не се получават от нищото (изключвам течението, по време на овулация, но това не се описва като такова)

sunshine1991
11-22-2011, 21:14
имам доста познати - както момичета така и жени , които имат бяло течение и въпреки лечения , хапчета , антибиотици и т.н. не са успяли да се справят с него . Лиичната ми лекарка ми е казвала , че до някаква степен това е нормално , особено при положение , че не см раждала и че след раждане то изчезва . За болката нямам обяснение , защото сме правили и груб и нежен секс и болка почти винаги е имало . Не мисля , че това е причината . А относно авантюрата за мен това е абсурдно - никога ама никога не съм си помисляла да се целувам с друго момче –когато съм имала връзка - камо ли пък да правя секс .. Не знам какво да правя , но определено ще си запиша час при генеколог ..

delly
11-22-2011, 21:28
Гинеколог. И за течението, и за болката.
Не знам как успявате да си въобразите че това нещо е нормално.


+1 !

Mi6inka
11-23-2011, 07:40
Болката ако има някакъв проблем не е задължително да е само, когато правите груб секс. Раничка на шийката много често е причина както за болка, така и за течение, така че отиди да те видят за всеки случай.


А..относно това, че не ти е кеф, когато правите секс... питала ли си се защо? Защо преди ти е било приятно, а сега не? Различно ли е от преди? Или точно защото е същото както в началото и вече ти е скучно? Говорила ли си с него за това?

Rebirthing
11-23-2011, 09:12
Може би не е достатъчно овлажнена ?! Знам ли...
Бих препоръчала да ползват лубрикант, но при положение, че има бяло течение, не мисля, че е удачно...

sunshine1991
11-23-2011, 11:22
в интерес на истината почти никога не съм достатъчно влажна , колкото и възбудена да съм .. на какво може да се дължи това ?

nespasqema
11-23-2011, 12:04
Гениколога наистина е добро решение.
Вие пък... И кво да и каже: Извинявай моето момиче станала си нимфоманка. :D :D :D :D :D :D :D :D
Сори ма не се сдържах. Нимфоманка :?: какво общо има това?!

GrandProtector
11-23-2011, 14:50
Естествено, няма общо :-o , надявам се да не съм обидил никого, но доколкото аз разбирам мисля че има някакъв психологически проблем.

Имам бяло течение от доста време , но го имах и в началото на нашата връзка
Ти самата имаш ли някакво друго обяснение, за себе си което ни спестяваш, или не си му обърнала внимание.
Като тук разграничавам факта за течението да е свързано с психическото объркване, за което намекнах по-горе. То е просто факт - взимай мерки от рано и не чакай, както те посъветваха повечето хора тук.
Нека самата авторка да спомене какво има предвид под доста време.
Аз не съм толкова запознат,за този проблем, нека дамите да споделят. Едва ли някой тук може да изкаже мнение на специалист. Специално тук не съм виждал много такива теми, но пробвай в някой женски форум, сигурен съм че ще откриеш някакво решение, било то просто чрез една по-честа профилактика, знам ли...

HapkoMaH
11-23-2011, 20:56
Добре е да посетиш и гинеколог .

Rebirthing
11-23-2011, 21:17
в интерес на истината почти никога не съм достатъчно влажна , колкото и възбудена да съм .. на какво може да се дължи това ?

Лубриканта би следвало да ти оправи положението, но първо се консултирай с гинеколог !

sunshine1991
11-24-2011, 12:09
мерси много за съветите .. определено при първа възможност ще посетя гинеколог

dami666
11-24-2011, 15:20
Бялото течение за мен лично не е нормално, ако беше всички щяхме да го имаме. Това, че някои си живеят с него не трябва да ни успокоява, нито нас, нито авторката :).

Боже..всяка жена отделя секрет и е нормално,количество от 2 капки до една чаена лъжичка дневно..Ако си промени текстурата или мириса и започне да я сърби,тогава е проблем.