PDA

View Full Version : сестра ми



someonelikeyou
11-22-2011, 12:51
Имам сестра на 18 която изобщо не и пука за мен.Държи се много зле.Питам я нещо тя ми се звери.Вие имали ли сте подобни проблеми?

GrandProtector
11-22-2011, 13:06
Да, абсолютно нормално е след 2-3 години ще се чудите и 2мата, защо е ставал изобщо конфликта.
И да говориш, много трудно би променил положението, гледай ти да си ОК, ест. без да вредиш на никого и си трай.
Междо другото на колко си... т.е. тя по-голяма или по-малка от тебе е.

LipSy
11-22-2011, 13:17
Случват се и такива работи. Може сестра ти да има други проблеми, за които ти не знаеш. Понякога пък на човек просто му е нервно. Като цяло нещата би трябвало да се оправят, обаче се изисква време. :)

radosttyy
11-22-2011, 18:25
az sas moqta sestra izobshto ne se razbirame ,ama inace se smeim tui ce moje da e bilo momentno

mynichkaTanq
11-22-2011, 18:37
не се фрапирай толкова много и аз със сестра ми се караме, ама е моментно :)

shadowcrew
11-22-2011, 18:48
Като малки често се карахме със сестра ми,тъй като аз работех по заведенията,а тя въпреки,че е по-голяма неможеше да влиза и често използваше това,че ми е сестра.В следствие на това аз цяла вечер съм на тръни заради нея,и то с основание,защото съм нашамарил доста хора заради нея. Сега обаче се разбираме перфектно и не сме се карали от години.

Nikolcheto24
11-22-2011, 19:31
Съвсем нормално е.Със сетра ми постоянно се караме, но вече не толкова често като преди.

psychopath
11-22-2011, 19:48
и аз преди години, като бях по-малък само се разправях с нея ;д
а преди още повече години и сме се млатили ;д

ама сега сме си в прекрасни отношения :>

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 04:41
Със сестра ми не се се виждали от 4-5години,когато за последно си дойде в България за няколко дни и пак замина.Така,че се радвай,че си всеки ден със сестра си.

malkasladka
11-23-2011, 15:34
Ей за това, добре че нямам братя или сестри! Мое царство!
Попитай дали няма някакъв проблем...може да има хиляди причини, не искам да ти вкарва някакви бръмбари в главата, но...може да има и доста опасни причини! Говори и с майка ти или баща ти, обясни им положението!

Късмет! :)

sapphire5
11-23-2011, 16:26
Ей за това, добре че нямам братя или сестри! Мое царство!
А? Радваш се, че си сам/а?

ПТ Еми трябва да свикнеш. При повечето такива случай, са такива отношенията между сестите и братята :o

malkasladka
11-23-2011, 16:37
Ей за това, добре че нямам братя или сестри! Мое царство!
А? Радваш се, че си сам/а?

ПТ Еми трябва да свикнеш. При повечето такива случай, са такива отношенията между сестите и братята :o

Амиии да ти кажа, все тая ми е, имам си достатъчно много приятели, за какво ми е брат или сестра, като постоянно ще се караме...само нерви...Не, мерси!

Поздрави! :)

sapphire5
11-23-2011, 16:48
Ей за това, добре че нямам братя или сестри! Мое царство!
А? Радваш се, че си сам/а?

ПТ Еми трябва да свикнеш. При повечето такива случай, са такива отношенията между сестите и братята :o

Амиии да ти кажа, все тая ми е, имам си достатъчно много приятели, за какво ми е брат или сестра, като постоянно ще се караме...само нерви...Не, мерси!
Дам, но все пак е хубаво да имаш...научаваш се да делиш. Не е същото като с приятелите :)

malkasladka
11-23-2011, 18:45
Ей за това, добре че нямам братя или сестри! Мое царство!
А? Радваш се, че си сам/а?

ПТ Еми трябва да свикнеш. При повечето такива случай, са такива отношенията между сестите и братята :o

Амиии да ти кажа, все тая ми е, имам си достатъчно много приятели, за какво ми е брат или сестра, като постоянно ще се караме...само нерви...Не, мерси!
Дам, но все пак е хубаво да имаш...научаваш се да делиш. Не е същото като с приятелите :)


Може и да си права, но вече е късно. :)


ПП: Оспамихме темата :D Извинявам се!

dool
11-23-2011, 18:56
по-големите никога не обръщат внимание на по-малките и винаги им се сопат