PDA

View Full Version : Lush Fresh Handmade Cosmetics



LadyDaisy
11-22-2011, 13:09
Ползвали ли сте козметиката на Лъш? Предимно натурални продукти - невероятен аромат и божествено влияние върху кожата и косата.
Имам сапун и серум за тяло - не мога да опиша каква разлика усетих още от първия път. Сега смятам да пръсна едни пари за серум срещу пърхот и шампоанче :)
Ще се радвам да споделите мнения и опит, ако сте позлвали продуктите на Лъш.

За всички , които харесват тази козметика - от скоро магазин на Лъш отвори врати и в България - София. Мол-а на бул. Цариградско шосе 115. Край на пазаренето от Англия, чакането и оскъпяването от доставка и т.н.

Rebirthing
11-22-2011, 14:32
Продават ли се изобщо в България ?

Погледнах в сайта им един крем и имат два вида парабени...

shell
11-22-2011, 20:33
Продават ли се изобщо в България ?

Погледнах в сайта им един крем и имат два вида парабени...
и аз се запитах това.Иначе по мненията на момичета,които пускат видеа в нета с мнения а марката,са винаги много позитивни и ако ги вкарат и в България ще съм любопитна да ги опитам :)

BrokenInnocence
11-22-2011, 22:04
Обожавам Lush. Преди време използвах една от маските им за лице, беше страхотна.

LadyDaisy
11-23-2011, 09:54
Не сте прочели малкия надпис - вече ги има в България. Конкретно магазина в София се намира в Мола на Цариградско.
Иначе за парабените - че то в някои храни има, в пастата за зъби има - вие все пак няма да ядете кремовете ;) Шегувам се - аз от личен опит мога само да споделя, че наистина продуктите, които използвах дадоха резултат супер бързо ;)