PDA

View Full Version : Клуб на анонимните любовохолици XD



BrainlessROCKBABY
11-22-2011, 13:51
Или с 2 думи - повечето от вас знаят колко и как болят любовните рани, а в един такъв период би било добре човек да излее болката си, та дори да не е нещо кой-знае какво. Частният форумен кабинет за психотерапия отвори :D БЕЗ излишни коментари, спам, обиди и т.н. Да се опитаме наистина да си помогнем (:

xPafx
11-22-2011, 13:53
Мога ли да се оплача как той е един тъпак и ми иди да го пребия.. как ми се прай на 6 без 15 и много му знай руската уста.. ? :-x :-x
ааа
мога ли?! :oops:

BrainlessROCKBABY
11-22-2011, 13:59
въй да, можеш :D
не, сериозно, feel free.

ItsMeBitchezz
11-22-2011, 14:21
Може ли да се оплача как един мърльо ме нарани супер много и уж много ме искаше и аз много него а после дори и не ме заряза като хората а направо си тръгна с другата мацка....не бяхме тръгнали официално но бяхме на път..както каза една фр ако някой непознат ни види двамата ще си помисли че сме гаджета..знаете прегръдки ала бала......и разбрах за новата чак по фейсбук :shock:

Supernaturalfan
11-22-2011, 14:31
Може ли да кажа как харесвам едно момче, а то е обърква? В един момент ме гледа и се усмихва а в друг не ме поглежда!

Hilary_
11-22-2011, 14:36
Искам да се оплача от всички бивши!!
Особено от някои по - специални, които естествено си засичам постоянно! (к'во като живея в София?? .. явно е прекалено малка за мен!) .. :
Ебаси късмета!!! Тъкмо ми поразмине и ХОП или ще ги засека, или ще ми пишат! .. ;х

againstyou
11-22-2011, 14:38
Може ли да кажа как харесвам едно момче, а то е обърква? В един момент ме гледа и се усмихва а в друг не ме поглежда!
Даа,+1.Или не знае кво иска или се прави на големия играч. ;х

BrainlessROCKBABY
11-22-2011, 14:49
Може ли да се оплача как един мърльо ме нарани супер много и уж много ме искаше и аз много него а после дори и не ме заряза като хората а направо си тръгна с другата мацка....не бяхме тръгнали официално но бяхме на път..както каза една фр ако някой непознат ни види двамата ще си помисли че сме гаджета..знаете прегръдки ала бала......и разбрах за новата чак по фейсбук :shock:


момчетата, които се държат така нямат достойнство ;д най-вероятно никога няма да се усети, а ти се дръж гордо и с високо вдигната глава - към следващия (:


Искам да се оплача от всички бивши!!
Особено от някои по - специални, които естествено си засичам постоянно! (к'во като живея в София?? .. явно е прекалено малка за мен!) .. :
Ебаси късмета!!! Тъкмо ми поразмине и ХОП или ще ги засека, или ще ми пишат! .. ;х

моят съвет е - започни наново.. смени обкръжението, запиши се на разни места и ще се запознаеш в много хора, които си заслужават XD

на бившите - един среден и така 8-)



Може ли да кажа как харесвам едно момче, а то е обърква? В един момент ме гледа и се усмихва а в друг не ме поглежда!
Даа,+1.Или не знае кво иска или се прави на големия играч. ;х

не можете да бъдете сигурни, right? от личен опит знам - не знаят какво искат XD а най-често не се правят, ами са си ударени по рождение XD

antifashionshit
11-22-2011, 15:09
аз неа се оплаквам :Д ако не ми изнасят жените - ставам гей. :Д

BrainlessROCKBABY
11-22-2011, 15:25
optimism ;D

Geniicheto
11-22-2011, 15:33
Подобно като при ItsMeBitchezz. Всички като ни виждаха след това ме поздравяваха, че съм си била хванала гадже. А официално нямаше нищо между нас. И тъкмо, когато бях готова да му призная чувствата си и да стане всичко официално разбрах, че си хванал гадже. Почуствах се ужасно. Бил е с мен, докато са били скъсали. Използвал ме е само за утеха. А той ми беше първата любов! Не мога да го нарека тъпак, мухлю, идиот, кретен или нещо подобно, защото аз го обичам още! а оттогава изминаха 8 месеца. И гадното е, че гаджето му ми е близка приятелка. Ие баси и момчетата, как може да са такива. Ходят с една, мислят за друга, спят с трета, флиртуват с четвърта---ужасни са!!!! И все пак не можем без тях! :( Това накратко е моята история! Дори не знам защо я споделих, ама както и да е. Успех на всички в любовта и внимавайте, че е много коварна!

Hilary_
11-22-2011, 15:55
моят съвет е - започни наново.. смени обкръжението, запиши се на разни места и ще се запознаеш в много хора, които си заслужават XD

на бившите - един среден и така 8-)
Де да беше обкръжението .. случайно по улиците ги засичам! :lol:
Един среден им е малко .. :x

marin4itu
11-22-2011, 16:08
Бъдете оптимисти и много много да не ви пука! И никога не позволявайте от дадено момче/момиче да ви зависи цялото щастие!

anonymous708973
11-22-2011, 16:34
Един среден им е малко .. :x

Винаги са ми били интересни хора като теб. Толкова ли ненавиждаш бившите си? Нали знаеш, че плюенето по тях е плюене по самата теб, нуждите ти, изискванията ти, вкусовете ти?

GrEeNgIrL21
11-22-2011, 16:50
а аз искам да се оплача от един страхливец!Един ден ме зяпа,усмихва се,опитва се да привлече вниманието ми,а на другия се държи все едно не ме познава!!!Побеснява когато флиртувам с друг,но същевременно НЕ прави НИЩО,за да съм негова!Разбира се не вижда нищо лошо когато той се закача с други...Вие какво ще кажете?

anonymous708973
11-22-2011, 17:09
Харесваш ли го?
С други думи - пука ли ти?

BrainlessROCKBABY
11-22-2011, 17:54
страхливец е, казваш.. ако държиш на него - покажи му, че го искаш :D

BeHappYs
11-22-2011, 18:39
Като цяло няма фаида да се оплаквам .....
Но наистина жените незнаете какво искате ;)
И после обиждате като не стане на вашата тфа е в общи линии :-o

Evie
11-22-2011, 18:41
Много съм объркана.. :(
Не съм сигурна дали го харесвам, а това, което повече ме изнервя е, че не мога да разбера какво чувства той.. Дали ме смята за приятелка, или ме харесва..
Най-много ги мразя такива ситуации :x

BeHappYs
11-22-2011, 18:45
Много съм объркана.. :(
Не съм сигурна дали го харесвам, а това, което повече ме изнервя е, че не мога да разбера какво чувства той.. Дали ме смята за приятелка, или ме харесва..
Най-много ги мразя такива ситуации :x


Питаи го ! има лесно ;)

BrainlessROCKBABY
11-22-2011, 18:50
Много съм объркана.. :(
Не съм сигурна дали го харесвам, а това, което повече ме изнервя е, че не мога да разбера какво чувства той.. Дали ме смята за приятелка, или ме харесва..
Най-много ги мразя такива ситуации :x

Питаи го ! има лесно ;)

Evie, да не би и ти да се страхуваш да го разпитваш? :Р

Evie
11-22-2011, 19:02
Ами да, донякъде.. проблема е, че сме приятели от скоро и ми е някак странно. А и никога не си говорим на такава тема, че да го питам кой харесва например.. Просто имаме наистина много общи неща и не искам да провалям всичко, ако не ме харесва. :(

ToBeLoved
11-22-2011, 19:09
Е, аз ще се оплача, че през лятото имах перфектната връзка, макар и само за 3 месеца...Всеки ден се смеехме, споделяхме, спортувахме (спортът е важен и за двама ни ;д), общи компании, партита, блябля. Иии да кажем някъде след като 'навършихме' месец, му пратиха новини, че е приет да учи в Англия.. Решихме да се задържим въпреки това и точнооо преди да замине скъсахме. Защо ли?

Амиии.. накратко: Обадиха му се по телефона и го викаха някъде.. Той предпочете да ме изпрати до вкъщи и да иде да спи... Питах го просто от любопитство кой е... Не съм от ревнивите. Каза ми, че 'мъжка' компания го чакала еди-къде си заедно с най-добрия му приятел. Е, да де, ма аз нямах ключове (наште ги нямаше явно) и живея точно до 'еди-къде' си. Както си се разхождах самичка, минах през 'еди-къде си' и видях неговия приятел с банда мърши, с които се бях скарала 2-3 месеца по-рано... Ден по-късно рабрах, че се забивал с една от тях зад гърба ми -тя била луда по него. Найс, а? Скарахме се. Той замина. И до ден днешен не си говорим. ;д Като си помисля, че бях готова да му кажа, че го обичам... Задник.

П.П. Малко дългичко стана... Сори ;д. Т'ва се случи преди 3 месеца. Мдаа, и още го дъвча.. Може би, щото до сега все на идиоти попадам и си доказах, че мога да имам и нормална връзка без караници.

Biskfitka
11-22-2011, 19:26
И аз се присъединявам,ама засега няма да се изказвам по темата,че ще стане цял роман 8-)

error92
11-22-2011, 19:33
И аз се присъединявам,ама засега няма да се изказвам по темата,че ще стане цял роман 8-)

смятай ако почакаш още после ще е в няколко тома :D

terry2
11-22-2011, 19:51
добрем оплаквам се от бившия си, който се оказа обратен ... и понеже беше мн озлобен към мен след като скъсахме той викна хора да ме бият, а аз почнах да му вадя кирливите ризи.. а преди бяхме приятели и въпреки , че мина почти година след края ни и аз имах други момчета, всеки ден се сещам за него и за раната, която ми нанесе.

antifashionshit
11-22-2011, 19:52
Като цяло няма фаида да се оплаквам .....
Но наистина жените незнаете какво искате ;)
туко-що се оплака
И после обиждате като не стане на вашата тфа е в общи линии :-o
това, че понякога не разбираме жените и не знаем как да получим от тях това, което искаме, не означава, че те са кучки и етц

BeHappYs
11-22-2011, 20:08
Като цяло няма фаида да се оплаквам .....
Но наистина жените незнаете какво искате ;)
туко-що се оплака
И после обиждате като не стане на вашата тфа е в общи линии :-o
това, че понякога не разбираме жените и не знаем как да получим от тях това, което искаме, не означава, че те са кучки и етц

Едва ли ти може да незнаеш какво искаш от тях и може би неможеш да ги разбереш , но аз нямам такъв проблем ;)
Затова несе оплаквам както се изрази по - нагоре едно момиче просто ще стане не 1 том а 3 тома !
И никъде несъм ги нарекъл "КУЧКИ" ! няма и да ги нареча ..... 8)

djipsito
11-22-2011, 21:22
BeHappYs, ти от РусИ ли си ? Или айде да не е РусИ, ами като цяло северна България да кажем ? :-o

Аз кво да споделя... допадахме си уж, аз не бързах да си изливам душата, показвах интерес, ама се спирах, когато той показваше, че не знае кво иска. Гледах, че се закачаше и с други момичета и не си правих надежди, нито продължавах да се бутам. На един купон се забихме и от тогава се промени коренно. Аз гледах как се държи той и се държах по същия начин. Почна да ми се надува, да ми се сопка, спря да ме отразява и се "обвърза" с една 15 годишна (той е на 21)..

Много се радвам, че така се получи. Още повече, че явно е и голям интригант. Почвам да си мисля, че го е яд, че не му тръгнах подир гъза, понеже си личи, че е от момчетата, които обичат женското внимание и с колкото повече се закача и ги филмира- по-добре..

Biskfitka
11-22-2011, 21:37
И аз се присъединявам,ама засега няма да се изказвам по темата,че ще стане цял роман 8-)

смятай ако почакаш още после ще е в няколко тома :DАбе не знам...;д;д;д



Харесах си едно момче сега,писах му,отговори ми,после 2 пъти се разминавахме малко в фб-тоо,въпреки че като види ,че съм му писала можеше да отговори и тая вечер му писах и ми отговори ама ддз...може просто да си е такъв,обаче...не знам не знам ;д


Отделно и бившия не знам дали си обичам още,толкова сбъркана работа..


На всичкото отгоре и приятелчето с привилегии искам само за мен да си е ;д не съм влюбена в него,ама кво пъъкк...;д а той с толкова много...уф :D

GLaDOS
11-22-2011, 22:01
Без мене не може ...
Влюбих се , прекарвахме си страхотно , появи се бивш , обичайните клиширани идиотизми като "Ти си страхотен ,ама искам да си останем приятели " , "Нямам чувства към теб " ,после дълго време игнор .
Тежко беше доста време .Преживях я , продължавам напред 8-)

anonymous708973
11-23-2011, 06:07
Като цяло няма фаида да се оплаквам .....
Но наистина жените незнаете какво искате ;)
туко-що се оплака
И после обиждате като не стане на вашата тфа е в общи линии :-o
това, че понякога не разбираме жените и не знаем как да получим от тях това, което искаме, не означава, че те са кучки и етц

Едва ли ти може да незнаеш какво искаш от тях и може би неможеш да ги разбереш , но аз нямам такъв проблем ;)


Имаш го проблема и още как. Не ни разбираш, затова и мислиш, че не знаем какво искаме.

Irti
11-23-2011, 06:16
Един среден им е малко .. :x

Винаги са ми били интересни хора като теб. Толкова ли ненавиждаш бившите си? Нали знаеш, че плюенето по тях е плюене по самата теб, нуждите ти, изискванията ти, вкусовете ти?

Ако си бил наранен жестоко въобще не е плюене по теб. Защо да е по самата нея, когато са тръгнали тя го е мислила за перфектен примерно, но после си е показал рогата. Заблудата отначало е много голяма, а после идва и разочарованието. Ако се разделите мирно и кротко по свое желание-ок, но един да прави мръсно пък после пак да го уважаваш? Мен лично, ако някой ме прецака за нещо, не само в любовен план.. автоматично пада в дъното на очите ми. Да дадеш на някаква си патка или някакъв тъпанар всичко и накрая голям, дебел, космат... не е особено приятно. В живота ще видиш много, много идиоти и определено те не са тези от класа-един дебил, олигофрен.. един пърди.. друг гърди.. десети псува и удря момичетата по задника.. и т.н. Много гадно е да те предаде наистина близък човек.. много близък. Буквално съм делял залък хляб с един и накрая, когато му поисках нещо.. получих.. казах вече - онова косматото.

PinkPan7her, дружке, тук за мен не си права. Разбира се без грам лоши чувства и помисли.

anonymous708973
11-23-2011, 06:25
Защо да е по самата нея, когато са тръгнали тя го е мислила за перфектен примерно, но после си е показал рогата.

Нейна е вината, че не е успяла да го прецени. За мен "любовта е сляпа" е глупост, винаги виждам както позитивните страни, така и негативните на човека до себе си и това, че държа на него, по никакъв начин не замъглява преценката ми.

Иначе съм съгласна - ако някой ме е прецакал толкова брутално, естествено, че няма да ми е във Favourites листа.

Но приятелите и партньорите си избирам внимателно и съм ги преценила. Случвало ми се е веднъж с човек, когото мислех за приятел. Оттогава решетото стана още по-ситно.
Затова и ме отблъсква плюене по бивши - защото плюеш по липсата на собствената си преценка, по вкуса си, по човек, на когото някога си държал.

BeHappYs
11-23-2011, 06:39
[quote="djipsito"]BeHappYs, ти от РусИ ли си ? Или айде да не е РусИ, ами като цяло северна България да кажем ? :-o



Не моме нито от РусИ, нито от северна българия ....
Клониш нанякъде, но аз няма да ти отвърна жеста ;)

Irti
11-23-2011, 06:39
Не винаги може да прецениш даден човек правилно. Има хора-маска след маска и с всяко сваляне на преградата се открива нещо ново. Едни познати са братя повече от 30 години и накрая изведнъж по-големия брат се издъни.. всеки може да преценява грешно или правилно, но никой не може да чете мислите и никой не може да прецени, отгатне какво ще стане след ден, два.. година.

BeHappYs
11-23-2011, 06:52
Като цяло няма фаида да се оплаквам .....
Но наистина жените незнаете какво искате ;)
туко-що се оплака
И после обиждате като не стане на вашата тфа е в общи линии :-o
това, че понякога не разбираме жените и не знаем как да получим от тях това, което искаме, не означава, че те са кучки и етц

Едва ли ти може да незнаеш какво искаш от тях и може би неможеш да ги разбереш , но аз нямам такъв проблем ;)


Имаш го проблема и още как. Не ни разбираш, затова и мислиш, че не знаем какво искаме.


Въобще неме познаваш момиче.... това ще ти кажа а относно проблема въобще го нямам аз този проблем ! Но няма смисъл да сядам да се оплаквам във форума за моите случки да ти докажа ,че наистина съм прав .....Цялата вина е във вас - просто вярвате на Свалячи и Е.ачи повече от колкото на нормалните момчета ! Вързвате им се на акъла и после като ви зарежат заради едното е.ане и ревтуните и после ви идва на акъла какво сте загубили :-x Случките при всеки са различни аиди малко да не ви спада реитинга "не всички жени сте така" ,но всички лесно се лъжете повярваи ми ! :-o

bitchwolf
11-23-2011, 07:26
Аз също ще си се оплача едно хубавичко..
Ходих с едно момче да речем година. Всичко беше прекрасно до 4-тия месец. Оттам стана пълен ад. Държеше се на моменти отвратително с мен, обиждаше ме, правеше ми скандали за почти всичко, дразнеше се на приятелите ми, на хобитата ми, ревнуваше ме от въздуха едва ли не..с 2 думи боза. После следваха извинения безброй, обещания, тишина за една седмица и всичко пак от начало. Въпреки всичко това, когато се разделих с него се държах човешки, предложих варианти-ако иска да не ме вижда известно време за да му мине и т.н. Той поиска да запазим контакт. След 2 седмици когато осъзна,че няма да се върна буквално ме намрази без дори да съм се държала лошо или пренебрежително. Сега мрази всичко и всички (минаха 3 месеца)заби се със 4-5 момичета, не спира да ме обижда и да измисля гнусни истории за мен и приятелите ми в училище...шах и мат съм казвам ви..игнорирах, говорих, приятелите ми с бой го заплашиха..нищо не помага! Абсолютно всички са на моя страна, но това победа ли е?

abvd
11-23-2011, 07:43
Един въпрос. Как за бога да забравя бившото ми гадже.. ходил съм с други но тя ми е постоянно в главата плс помощщщщ.... :lol: :lol: :lol:

Irti
11-23-2011, 08:09
BeHappYs, тя е права.. към една жена трябва се отнасяш с разбирателство, изслушване, споделяне и ще разбереш какво иска. Не са виновни само жените за разпадането на една връзка. Лъжат се момичета на по 12-13.. пробвай да излъжеш жена на 20-25+ улегнала в акъла. Няма защо да се ядосваш и да се държиш грубо. Тук сме за да си комуникираме културно. :)


bitchwolf, тотален игнор и не обръщай грам внимание. Каквото ще да бърбори - все едно не съществува. Когато ти кажат неговото име кажи "Кой беше тоя?". :)

Hilary_
11-23-2011, 08:22
Един среден им е малко .. :x

Винаги са ми били интересни хора като теб. Толкова ли ненавиждаш бившите си? Нали знаеш, че плюенето по тях е плюене по самата теб, нуждите ти, изискванията ти, вкусовете ти?
Не ги ненавиждам. Смешно е да мразиш някой, когото си обичала!!

Съжалявам за времето ми изгубено с тях, защото сега разбирам, че не съм била оценена, а те са всичко онова, което не съм мислила, че могат да бъдат .. не омраза - разочарование!! ;]

BrainlessROCKBABY
11-23-2011, 08:26
Като цяло няма фаида да се оплаквам .....
Но наистина жените незнаете какво искате ;)
туко-що се оплака
И после обиждате като не стане на вашата тфа е в общи линии :-o
това, че понякога не разбираме жените и не знаем как да получим от тях това, което искаме, не означава, че те са кучки и етц

Едва ли ти може да незнаеш какво искаш от тях и може би неможеш да ги разбереш , но аз нямам такъв проблем ;)
Затова несе оплаквам както се изрази по - нагоре едно момиче просто ще стане не 1 том а 3 тома !
И никъде несъм ги нарекъл "КУЧКИ" ! няма и да ги нареча ..... 8)

пиши грамотно, ако можеш де ;д

BrainlessROCKBABY
11-23-2011, 08:27
Един въпрос. Как за бога да забравя бившото ми гадже.. ходил съм с други но тя ми е постоянно в главата плс помощщщщ.... :lol: :lol: :lol:

занимавай се с много странични занимания ;д

Jessie
11-23-2011, 08:57
Искам да се оплача, че гаджето ми е възможно НАЙ-РЕВНИВОТО СЪЩЕСТВО на ВСЕЛЕНАТА! ....
А аз не му давам поводи за ревност.


:(

BeHappYs
11-23-2011, 09:26
Ти пък за 3 правописни грешки ли се хващаш "BrainlessROCKBABY".....
браво на теб и все търсене на кусури в правописните грешки... , но неследя като теб копче по копче на клавиатурата .... ;)

Irti - ти пък 12 -13 с такива въобще несъм се занимавал през живота си на тази възраст незнаех за какво служи П.шката и П.тката, ако ме разбираш ! Хаха и точно 19 до 22 г момичета ти говоря не за ЖЕНИ все още неса станали жени смятам ....
И другото което е умея да ги изслушвам несе бои повече от колкото можеш да си представиш ... просто бърборите тъпотии без да мислите пред някакъв саит или форум или ФБ или к`фото и да е там много сила ви дава и кураж да пишете неща, които в реалния живот може би неса така ! малко повечко преуевеличени може би , може би ...

Ще ти дам реален случаи поради твоята невярност в моите думи ......
Така едно момиче ме харесва .... и прави всичко възможно да ме има , но неме харесва заради същността ми (което се подразбира с повечко разговор и изслушване и определяне на характер , държание, дадена ситуация и тем подобни). От друга страна 2 момчета от моята компания я харесват .... Така с единия съм много добър приятел с др не чак .. На добрия ми приятел му казах НЕ Я ХАРЕСВАМ ! и неискам да имам нищо общо с нея ..... А другото момче се крие и постоянно я зарибява с колата я вози СМС си и праща пише и при нея стои по цял ден( тя работеше сервитиорка ) а тя само ги въртеше тях 2мата и бяха пред дилема да се скарат 2мата ..... заради 1 момиче ! И една вечер случаино излезнахме всички заедно (имаше повод) и тя взе да лети в небето , направо била харесвана от 3-4 ма аз съм бил 1вия хахахахахх и рекох да я сваля малко на земята и казах точно няколко приказки .....
С мен да не се занимава ... 2 момчета и ходят подир гъзът а тя ги разиграва и 2мата единия да се крие от други и така обратното...
И в същото време тя започна да ми прави мръсотии... ( бил съм приказвал и правил интриги , което не е в моята част щом казвам всичко на масата пред всички едва ли съм интригант )а 2мата ми приятели замалко да ми скачат на бои.... макар че трудно щеше да им е , но след няколко вечери и на тях направила мръсотии усетили се и ме извикаха и ми се извиняваха ! затова ти говоря че НЕЗНАЕТЕ какво искате ! и струва ли си 10г приятелство да се разваля заради еи такива момичета ????
И тази случка е 1/ 1000 дна от това което мога да ти разкажа аз !

И за сериозно момиче мога да ти разкажа бях с нея повече от 4 г всичко беше много добре ! и тя го оценяваше ( няма да ти говоря подробно) ..... но накрая и тя се излъга на моят наи - добър приятел които говори небивалици и зарибява момичета наред ! без да му пука дали са заети или не.
Все се намира по- един такъв да ви лъже ! а ако почнеш да ми казваш че ме е оставила защото неставам ЩЕ ТИ КАЖА ГРЕШИШ ! затова вече несме заедно 2 г и правеше всичко възможно да се върне ! но нестава така .....

др. случка харесах си 1 момиче на 21г е излизах с нея 2месеца някъде навсякъде ходихме .... направи ми впечатление ,че все аз я търся което неми хареса много много ... и няколко пъти ме излъга !
Така говорил съм си сериозно с нея (все пак несъм някое дете да се чудя какво да и кажа ) .... Разбра че я харесвам и тем подобни излзиаше с мен , но ме лъжеше по странен начин .... имам в предвид че излизаше и с др момчета .. абе няма проблем , но чувството беше Ако съм аз с нея добре , ако ли не друг ще е ... всеедно неи пукаше и спрях да я търся ! И тя тръгна с др момче ;) с което ходеше 1 месец и преди няколко вечери ми каза ..... ГОЛЯМА съм ИДИОТКА и .... след малко се връща и я попитах защо ... тя каза ми еи така знаеш и повече нищо неми каза ! и от тогава почти неми говори ....



:? на принципа ОПОЗНАЙ ЧОВЕКА после ГОВОРИ ! :?

Blab
11-23-2011, 10:00
//разделът е отвратителен.
твърде далеч от "любов";

GossipGirl89
11-23-2011, 10:42
Може ли и аз да се оплача от един ...... човек, дето толкова много исках и се надявах нещата да се получат, а накрая май нищо няма да стане. Хах, по едно време даже си мислех че проблема е в мен и в държанието ми, но явно много правилно съм реагирала на всичко... явно просто не си е заслужавало :?

Elizabeth93
11-23-2011, 15:56
Може ли да се оплача как един мърльо ме нарани супер много и уж много ме искаше и аз много него а после дори и не ме заряза като хората а направо си тръгна с другата мацка....не бяхме тръгнали официално но бяхме на път..както каза една фр ако някой непознат ни види двамата ще си помисли че сме гаджета..знаете прегръдки ала бала......и разбрах за новата чак по фейсбук


На мен ми се случии същотор ама абсолютно същото и даже като се засечем ме подминава :shock: , а наистина изпитвах нещо при това доста силно е мина една година и чувството отмина и май беше първото такова чувство, въпреки че не вярвам много в това чувство тъпооооо. Питам всички момчета ли станаха такива боклуци всъщност като се замисля не мога да сложа всички под общ знаменател все едно момчетата да кажат, че всички момичета са к...и. Ee както и да е някои неща никога не се променят...

GrEeNgIrL21
11-23-2011, 16:32
Харесваш ли го?
С други думи - пука ли ти?
ПУКА МИ и още как

GrEeNgIrL21
11-23-2011, 16:33
страхливец е, казваш.. ако държиш на него - покажи му, че го искаш :D
Показвам му го до колкото мога и все пак за да стане нещо трябва желание и от двете страни..нали?

antifashionshit
11-23-2011, 20:41
искам да се оплача, че жоро е голямо прасе
:lol:

elysunny
11-23-2011, 20:45
Харесваше ме. Не го исках. Харесваше ме. Дадох му шанс. Обичаше ме. Имаше шанс. Обичаше ме. Не го исках. Обичаше ме. Не го исках.
една голяма пауза
Харесваше ме. Харесвах го. Спря да ми говори. Спрях да му говоря. Харесваше ме. Харесвах го.
Държи се дистанцирано. Гоня го да говорим.
Не ми говори. Едвам се сдържам да не се разкрещя /иначе не говоря/.
Не знам какво иска. Обичам го!

error92
11-23-2011, 20:58
Аз ще се оплача от себе си, че напоследък бързо ми минава мерака за връзка, но е временно и краткотрайно...дължи се на това, че не намирам каквото търся, мамкаму ! :D :o

anonymous708973
11-24-2011, 05:45
Харесваше ме. Не го исках. Харесваше ме. Дадох му шанс. Обичаше ме. Имаше шанс. Обичаше ме. Не го исках. Обичаше ме. Не го исках.
една голяма пауза
Харесваше ме. Харесвах го. Спря да ми говори. Спрях да му говоря. Харесваше ме. Харесвах го.
Държи се дистанцирано. Гоня го да говорим.
Не ми говори. Едвам се сдържам да не се разкрещя /иначе не говоря/.
Не знам какво иска. Обичам го!

Много е добро!

elysunny
11-24-2011, 08:29
за съжаление обаче е реалност. не е добра реалност

LuFlee
11-24-2011, 14:50
Защо винаги попадам на някакви странни типове?Все има драма и все ми липсва нещо...как успявам винаги да се захвана било то с побойник,някой на който му се носи лоша слава,друг който пък е абсолютен перко...Не може ли един път да съм с някой нормален,с който да нямаме проблеми,да няма криминално минало или разни сериозни проблеми,да е от добро семейство и тн?
Винаги си намирам белята и става от играчка плачка...И защо все гледам да е някой с егати възгледите за разни философски проблеми,та да не кажа,че това ми прави най-голямо впечатление...а в последствие мисля какъв човек е той.

Сигурно ми е писано да съм сама,защото накрая се оказва,че аз наранявам другите.

djipsito
11-24-2011, 15:37
Ще ме побърка... Не ходим, ама се караме като женени с деца... Аз го искам, той ме иска, ама не ме приема квато съм и се почват скандалите, щото съм инат и си държа на мойто до дупка... А той не иска да разбере, че не винаги е прав. Да спре да се замисли малко...

Супер различни сме..

ItsMeBitchezz
11-24-2011, 16:13
Може ли някой да ми обесни как да забравя едно момче.От точно 2 месеца съм в нещо като депресия не спирам да мисля за него за прекарасните ни спомени и плача..... преди 2 месеца когато се видяхме за последно,всичко започна да отихва малко по малко и да боли още повече..Много други момчета ме харесват,но аз някак си нямам симпатии към тях...напоследък доста го сънувам това момче един път даже мисля,че се разплаках в съня си....не знам какво да правя!! :( :( :( :smt022 Не знам дали е било любов не съм се влюбвала преди ,но за първи път ми разбиват сърцето и боли толкова много!

bloodyF
11-24-2011, 17:28
и аз ще се оплача! как първо мъжете (с държание на путки) обещават нещо и след това не изпълняват! как ми заявяват, че ще излезем и после имат време за всичко останало, освен за мен..
и не ми пука.
щото съм си аз, и съм си готина, и съм си сингъл и съм си аз!!!!!!!

djipsito
11-24-2011, 21:06
Може ли някой да ми обесни как да забравя едно момче.

Бъди активна, колкото и да не ти се прави нищо. Насилвай се ако трябва, просто колкото да се занимаваш с нещо и да си отклоняваш мислите за него. Конти се, лакирай се, прави си прически, слушай ритмична музика, гледай комедиини серияли...

Cybershot
11-24-2011, 21:32
И аз ще се join-на към темата, писна ми от тия жени, не можеш да ги разбереш, няма оправия с тях и това си е. Ерген май е най-добре!

error92
11-24-2011, 21:40
И аз ще се join-на към темата, писна ми от тия жени, не можеш да ги разбереш, няма оправия с тях и това си е. Ерген май е най-добре!

Аз мога, за теб не знам :grin:

Cybershot
11-24-2011, 21:41
И аз ще се join-на към темата, писна ми от тия жени, не можеш да ги разбереш, няма оправия с тях и това си е. Ерген май е най-добре!

Аз мога, за теб не знам :grin:

То Господ не може....

error92
11-24-2011, 21:42
И аз ще се join-на към темата, писна ми от тия жени, не можеш да ги разбереш, няма оправия с тях и това си е. Ерген май е най-добре!

Аз мога, за теб не знам :grin:

То Господ не може....

Господ го няма, поне при мен :D

Evelynn
11-24-2011, 21:43
Чакайте бе, къде се засилихте да си мислите, че на по 18-19 години и вече имате ПРЕКАЛЕНИЯ опит и сте си по-добре ергени, че и сте били и с кой знае какви 'жени'...Ай сифич :lol: :lol:

error92
11-24-2011, 21:45
Чакайте бе, къде се засилихте да си мислите, че на по 18-19 години и вече имате ПРЕКАЛЕНИЯ опит и сте си по-добре ергени, че и сте били и с кой знае какви 'жени'...Ай сифич :lol: :lol:

Къде се засили да мислиш изобщо...ич не ти се отдава :grin:

Evelynn
11-24-2011, 21:45
Я пак пробвай 8-)

error92
11-24-2011, 21:46
Я пак пробвай 8-)

Колкото и да пробвам няма да ти се отдаде, нибой са 8)

Evelynn
11-24-2011, 21:47
И на теб май няма да ти се отдаде с опитите да се правиш на остроумен. Дечко

Cybershot
11-24-2011, 21:47
Чакайте бе, къде се засилихте да си мислите, че на по 18-19 години и вече имате ПРЕКАЛЕНИЯ опит и сте си по-добре ергени, че и сте били и с кой знае какви 'жени'...Ай сифич :lol: :lol:

Хахаха, щом съм стигнал до този извод, като цяло сте загуба на време, играете си с нас и т.н. Пиенето има повече предимства като се замислиш....

Evelynn
11-24-2011, 21:49
Айде, пък и пиене сега.. Това е от най-безсмислените неща на света, редом с пушенето

error92
11-24-2011, 21:53
Преди малко разбрах че си женско даже, с глупавите ти писаници те надцених и реших, че си някой 20 годишен момък, който е крайно разочарован от всичко и не му се живее вече [пък то било просто кифла] :D

Cybershot
11-24-2011, 21:58
Айде, пък и пиене сега.. Това е от най-безсмислените неща на света, редом с пушенето

Не е безсмислено пиенето, пушенето е вредно и гадно, но пиенето е друга бира... На мен лично ми помага пиенето, няма лошо да удавиш мъката...

Evelynn
11-24-2011, 22:03
Преди малко разбрах че си женско даже, с глупавите ти писаници те надцених и реших, че си някой 20 годишен момък, който е крайно разочарован от всичко и не му се живее вече [пък то било просто кифла] :D

Просто кифлата би ти казала да идеш да си играеш с някой друг на твоята възраст и нисък мисловен капацитет, но не искам да се занимавам с пубери. Със здраве

error92
11-24-2011, 22:10
Преди малко разбрах че си женско даже, с глупавите ти писаници те надцених и реших, че си някой 20 годишен момък, който е крайно разочарован от всичко и не му се живее вече [пък то било просто кифла] :D

Просто кифлата би ти казала да идеш да си играеш с някой друг на твоята възраст и нисък мисловен капацитет, но не искам да се занимавам с пубери. Със здраве

Знаех си, че и кифла като казах те надцених \:D/

Cybershot
11-24-2011, 22:12
Тц, стига се карахте за глупости, нали идеята е да си излеем мъката в темата...

error92
11-24-2011, 22:13
Аз това правих до сега :grin:

Cybershot
11-24-2011, 22:14
По-скоро нападна @Evelynn...

Evelynn
11-24-2011, 22:15
Прав си, просто ме издразни, че си избива комплексите и пуберските проблеми на неточния човек, хах : )

За темата ако почна да си изливам мъката няма спиране :D
Само едно е сигурно противоположния пол си мисли с оная си работа, хич не ми отричайте. То си ви е заложено..за жалост

error92
11-24-2011, 22:16
:shock: Всъшност само си изливах мъката, от такива като нея :grin:

Cybershot
11-24-2011, 22:20
Прав си, просто ме издразни, че си избива комплексите и пуберските проблеми на неточния човек, хах : )

За темата ако почна да си изливам мъката няма спиране :D
Само едно е сигурно противоположния пол си мисли с оная си работа, хич не ми отричайте. То си ви е заложено..за жалост

Аз не мисля с оная си работа, има много по-важни неща според мен, от използването на оная работа... Не всички сме под един знаменател мамкаму.....

Evelynn
11-24-2011, 22:21
ВсъЩност вземи да се върнеш в 1 клас да се научиш на правилен правопис.. и много знаеш аз каква съм, че от такива като мен да се оплакваш ахаха

error92
11-24-2011, 22:27
Всъшност личи си още от първото ти мнение по тази тема :D [Ш :? ]

Evelynn
11-24-2011, 22:28
Аз не мисля с оная си работа, има много по-важни неща според мен, от използването на оная работа... Не всички сме под един знаменател мамкаму.....

Има много редки изключения, признавам :)

Cybershot
11-24-2011, 22:31
Аз не мисля с оная си работа, има много по-важни неща според мен, от използването на оная работа... Не всички сме под един знаменател мамкаму.....

Има много редки изключения, признавам :)

И да ти кажа кел файда като цяло, защото никоя не го забелязва/оценява като че ли. Понякога съм се замислял, пък защо не започна и аз да мисля с другата глава, да приличам на повечето идиоти, но мерси, това не е за мен...

Evelynn
11-24-2011, 22:34
Както вече казах прибързваш малко.. След още малко време няма да мислиш така. Просто не си срещнал подходящо момиче. Има време..
Била съм и на твоето място, затова говоря от опит :)

Cybershot
11-24-2011, 22:37
Както вече казах прибързваш малко.. След още малко време няма да мислиш така. Просто не си срещнал подходящо момиче. Има време..
Била съм и на твоето място, затова говоря от опит :)

И както споменах преди, намерил съм временен заместител :(

Evelynn
11-24-2011, 22:39
Не си прав, но щом смяташ, че замества нещо.. be my guest :?

error92
11-24-2011, 22:40
Не си прав, но щом смяташ, че замества нещо.. be my guest :?

за едно нещо да съм съгласен с теб :grin:

Cybershot
11-24-2011, 22:41
Не си прав, но щом смяташ, че замества нещо.. be my guest :?

Поне на мен лично ми помага, донякъде...

Evelynn
11-24-2011, 22:48
Евала, еrror92 8-)



Не си прав, но щом смяташ, че замества нещо.. be my guest :?

Поне на мен лично ми помага, донякъде...

Помага..това вашето е моментно самозаблуждаване, че проблемите, грижите или там каквото ви е на главата ще изчезне, ще се оправи или поне ще се притъпи.. Еми сори ама..нищо добро не мога да кажа относно алкохола, цъ :?

error92
11-24-2011, 22:54
Не си прав, но щом смяташ, че замества нещо.. be my guest :?

Поне на мен лично ми помага, донякъде...

Помага донякъде или ти се иска да помага донякъде ?
Не знам на какви попадаш и какво е ставало, но ти си си проблема и ти си си решението ! Още по-малко, че заради разни женски да си тровиш живота ? :shock: Не си заслужава ! :grin:

Biskfitka
11-25-2011, 08:24
Стига сте се карали бе :( аз искам сериозно момче да си го оценявам,ама няма 8-)

elisten
11-25-2011, 08:45
Стига сте се карали бе :( аз искам сериозно момче да си го оценявам,ама няма 8-)
Има, просто не си го срещнала.

По темата, аз като че всичките бивши си ги нося в сърцето и си пазя нещо за тях. Ама най-гадната раздяла беше с последния ми приятел, доста време мина вече, разделихме се април месец, но на мене още ми пука и си страдам тихичко от време на време.
Момчетата могат да бъдат големи идиоти, лъжци, играчи и какво ли още не разбрах. Но, разбира се, са останали и свестни момчета, вярвам безрезервно в това. Всеки сам си избира какъв да бъде.

Cybershot
11-25-2011, 10:16
Стига сте се карали бе :( аз искам сериозно момче да си го оценявам,ама няма 8-)

Е и аз търся такова момиче, ама нещо са на привършване май май.....

BrainlessROCKBABY
11-25-2011, 11:07
мерси, че ми помагате по социология :lol:

има момчета, има, но се крият 8-) ^
запознах се с един г-н, само че е лапе, смис с 1 година по-малък е, идиот, буквално, но адски мн ми харесва бе ;д само дето се прави на дръж ми шапката -.-

nepowtorima
11-25-2011, 11:08
Да се оплача и аз..
Толкова съм разочарована от него.. Когато мислех, че всичко е наред той изведнъж спря всякакъв контакт с мен.. как може да е такъв глупак? Не мога да повярвам.. какво преживях, но сега ми мина..
Очаквам новата любов 8-) Но като гледам няма да стане толкова лесно колкото очаквам. Каквото стане - стане. Ще си се забавлявам.. и ще чакам.. Или пък по-добре да забравя за това, защото точно когато най-малко очаквам любовта ще ме сполети!

smilelady
11-25-2011, 12:18
Ще се оплача и аз от липсата на мозък у някои индивиди :? Мразя да намеквам нешо, а да не ме разбират :-x

MaLkaTa_LaDy
11-25-2011, 12:34
Ще се оплача и аз от липсата на мозък у някои индивиди :? Мразя да намеквам нешо, а да не ме разбират :-x
Тук ще кажа само едни думи на приятеля ми преди време:
"Не знам дали само аз съм така, или наистиа всички момчета, но не разбирам от намеци. Като искаш нещо, ела ми го кажи."

djipsito
11-25-2011, 13:56
Тук ще кажа само едни думи на приятеля ми преди време:
"Не знам дали само аз съм така, или наистиа всички момчета, но не разбирам от намеци. Като искаш нещо, ела ми го кажи."

Тва е вярно.. Понякога имам чувството, че единствените намеци, които загряват са сексуалните...

Грешно тълкуват понякога, тря се опитваме да мислим като мъже.

elisten
11-25-2011, 18:36
Тва е вярно.. Понякога имам чувството, че единствените намеци, които загряват са сексуалните...
Мисля, че даже и сексуалните не ги загряват понякога... :lol: Реално като искаш нещо - трябва да отидеш и да му го кажеш с възможно по-прости думи... има време, докато стигнат висшия разум (женския). :lol:

marti93
11-25-2011, 19:41
Ще го съсипя.... както той мен!

lekksy97
11-25-2011, 20:49
Пишем си, излзизали сме 1 път, тогава се гушкахме... понякога личи сякаш и той иска нещо, а друг път се държи сякаш му е през оная работа.. И въпреки всичко знае, че го харесвам... :хХ :(

Biskfitka
11-25-2011, 21:34
Стига сте се карали бе :( аз искам сериозно момче да си го оценявам,ама няма 8-)
Има, просто не си го срещнала.

По темата, аз като че всичките бивши си ги нося в сърцето и си пазя нещо за тях. Ама най-гадната раздяла беше с последния ми приятел, доста време мина вече, разделихме се април месец, но на мене още ми пука и си страдам тихичко от време на време.
Момчетата могат да бъдат големи идиоти, лъжци, играчи и какво ли още не разбрах. Но, разбира се, са останали и свестни момчета, вярвам безрезервно в това. Всеки сам си избира какъв да бъде.Аз си го срещнах,ама....но ще бъда оптимист,ако нещо наистина те обича,то ще се върне ! 8-) :grin:

goGu
11-25-2011, 21:41
Толкова многоооооо съм разочарован от всички момичета.Толкова ли не може да са искренни да си държат на думата и обещанията.Влюбваш се в тях,обикваш ги ,даваш всичко,ходиш къде ли не правиш какво ли неее и накрая еми няма смисъл повече . Какво е това какво е 2 години връзка и в най-трудния момент от живота да те оставят и да не те потърсят повече и все едно това време не е значело нищо !!!!!! :-x :-x :-x

bitchwolf
11-26-2011, 06:54
Аз понеже следя темата ще се вмъкна най-нахално и ще кажа на всички страдащи (обвързани/необвързани), че не е страшно да си сам. Млади сме, сега е най-хубавото време от живота ни. Трябва всеки ден да си търсим поводи да бъдем щастливи. Ако човекът до вас ви прави повече нещастни отколкото щастливи..не губете повече от щастливото си време. :)

error92
11-26-2011, 07:55
Аз понеже следя темата ще се вмъкна най-нахално и ще кажа на всички страдащи (обвързани/необвързани), че не е страшно да си сам. Млади сме, сега е най-хубавото време от живота ни. Трябва всеки ден да си търсим поводи да бъдем щастливи. Ако човекът до вас ви прави повече нещастни отколкото щастливи..не губете повече от щастливото си време. :)

АБСОЛЮТНО ! :o Не че нещо, просто не си заслужава :-)

anonymous708973
11-26-2011, 09:43
Толкова многоооооо съм разочарован от всички момичета

Ти с всички момичета ли си бил?

goGu
11-26-2011, 09:55
Толкова многоооооо съм разочарован от всички момичета

Ти с всички момичета ли си бил?

да

ItsMeBitchezz
11-26-2011, 10:12
Пишем си, излзизали сме 1 път, тогава се гушкахме... понякога личи сякаш и той иска нещо, а друг път се държи сякаш му е през оная работа.. И въпреки всичко знае, че го харесвам... :хХ :(
същата история беше и при мен мамка му.....само,че вече нито си пишем,нито излизаме,нито нищо....явно ме е забравил,но аз него-не!

mrafka
11-26-2011, 12:25
Аз може ли да се оплача че е с мен само когато не е с нея, и че нямам сила да го оставя нито да продължа напред! Всеки ден боли повече и повече.. Явно проявявам някаква форма на мазохизъм.. Един съвет: НИКОГА не се занимавайте с женени или сериозно обвързани мъже! :x

IlovEmyPuffYToY
11-26-2011, 13:07
Ш*банякът му с ш*баняк така яко ме отряза...Даже не пред мен, а пред един гадняр, който като му казал за мен и първият само напрайл facepalm и omg :cry: :cry:...Не му стигаше, че разказа на едни клюкари за това :cry: Още по-лошото е, че една приятелка ме светна, че я харесвал и ако тръгнат...Не знам как ще ги гледам всеки ден в даскалото :cry: Нищо, ще им го върна :evil: И на двамата идиоти :evil:

bitchwolf
11-26-2011, 13:42
Ш*банякът му с ш*баняк така яко ме отряза...Даже не пред мен, а пред един гадняр, който като му казал за мен и първият само напрайл facepalm и omg :cry: :cry:...Не му стигаше, че разказа на едни клюкари за това :cry: Още по-лошото е, че една приятелка ме светна, че я харесвал и ако тръгнат...Не знам как ще ги гледам всеки ден в даскалото :cry: Нищо, ще им го върна :evil: И на двамата идиоти :evil:
Нее с мъст нищо няма да постигнеш. Тя не е виновна, че я е харесал, нито пък той е длъжен да НЕ я харесва. Просто продължи напред и си намери някой друг :)

IlovEmyPuffYToY
11-26-2011, 13:47
Ш*банякът му с ш*баняк така яко ме отряза...Даже не пред мен, а пред един гадняр, който като му казал за мен и първият само напрайл facepalm и omg :cry: :cry:...Не му стигаше, че разказа на едни клюкари за това :cry: Още по-лошото е, че една приятелка ме светна, че я харесвал и ако тръгнат...Не знам как ще ги гледам всеки ден в даскалото :cry: Нищо, ще им го върна :evil: И на двамата идиоти :evil:
Нее с мъст нищо няма да постигнеш. Тя не е виновна, че я е харесал, нито пък той е длъжен да НЕ я харесва. Просто продължи напред и си намери някой друг :) Не, не на нея, ми на the crush и на гадняра, който това, че той не ме харесва и че харесва друга, го каза с възможно най-мазната и гадна усмивка... :-x А на the crush нищо няа му направя, прсот ме е яд, че разказа на клюкарите и от там на цялото даскало :-x

elisten
11-26-2011, 13:51
Аз може ли да се оплача че е с мен само когато не е с нея, и че нямам сила да го оставя нито да продължа напред! Всеки ден боли повече и повече.. Явно проявявам някаква форма на мазохизъм.. Един съвет: НИКОГА не се занимавайте с женени или сериозно обвързани мъже! :x

Ти ако си знаела, че е женен/сериозно обвързан, защо си тръгнала с него, че после да даваш такива съвети? :? А и такова нещо като 'нямам сила да го оставя, нито да продължа напред' не съществува! Всеки има тази сила! Просто се иска малко воля. :-)




Ти с всички момичета ли си бил?
да

След такова изказване ми става ясно ти що за стока си. :lol:

nadetee
11-26-2011, 15:34
Първото момче , след 2-годишна връзка , което ми грабна окото и с характер и с външен вид. Не бях и поглеждала момчета след ония шибаняк, който ме нарани толкова много. А този уж много ме харесвал , мнго съм го кефела , пишеше ми , забиваше ме и накрая кво ? като седнах да говоря с него сериозно " НЯМАМ ВРЕМЕ ЗА ГАДЖЕ " _(_ като нямаш време що ме накара да те харесам ? ПФ НЕЩАСТНИК . и на всичкото отгоре го виждам всеки ден. супер ! :-x

smilelady
11-26-2011, 17:28
Казах му всичко в неподходящия момент и той най-нагло седи и ми се пули като теле :shock: А в главата ми само си повтарям ''кажи нещо бе идиот'' Писна ми .... искам да сме приятели, ама май всичко оплесках... :-x Не знам дали искам да съм с него, или да остана сама за известно време :-o

leadyflame
11-26-2011, 17:34
Толкова многоооооо съм разочарован от всички момичета

Ти с всички момичета ли си бил?

да
ами, че те нормалните момичета не биха си имали взимане даване с човек изглеждащ по този начин... нищо лично

KiLLeR_InSTiNkT
11-26-2011, 23:38
Преди две години ме заряза по скайп /стана ми странно как човек на 24 години може да е толкова незрял/. Беше ми кофти известно време ама продължих напред, сега нещата се обърнаха малко поне.. Понякога се засичаме, защото имаме общи приятели и виждам, че съжалява за глупвата си постъпка, но няма връщане назад. Имах чувства, но този човек се подигра с мен, няма да има втори шанс.

MartiniicA666
11-27-2011, 11:30
С прискърбие ще кажя че повечето момчета за нищо не ставаме, гадно ми е да си го призная ама е ТАКА ! Има и момичета дето не са и за поглеждане ама момчетата ПРЕКАЛЯВАМЕ !
Трябва да мислим повече със сърцето си отколкото с оная си работа !
Иначе при мен случая е такъв:
Обичах я ужасно много, и реших да и подаря розичка ама по едно време ми дойде гениална идея извадих си джобното ножче порязах си пръста и
накапах с кръв една бяла розичка.
Подарих и розичката беше онемяла толкова беше щастлива , просто ме прегърна и ми прошепна че ме обича, ама на следващия ден без дори да се замисли ме заряза ей така без никаква причина ;( ;[

angelskodqvol4e
11-27-2011, 12:10
И аз да се впиша..Разделихме се ...нарани ме страшно много,обичал ме пък не иска да сме заедно.Блокирал ме е навсякъде..Само си гледаме профилите в аха-то..поне добре,че макар и блокирана мога да го гледам там,ама само таааааааааааааааам :-# :-# :-# :-# :-# :-# :-#
Ох ако се съберем отново,мале аз ще съм най-щастливата /но това няма да стане. :(

horacio
11-27-2011, 12:15
няма да се занимавам вече 8)

shadowcrew
11-27-2011, 13:19
При мен е малко по-различно и няма какво да се оплаквам. Бяхме с едно момиче едни хубави две години. Заради нея съм отказал на толкова момичета,че дори немога да си представя. В един момент от една чужда компания се появи един "сладур" - стари познайници сме. Запозна се с нея и изведнъж тя взе да криви от пътя с мен. За момчето знам,че изкарваше проститутки извън България и подозирах каква му е идеята. Ясно ми беше ,че с нея повече няма да го бъде, но го предупредих,че въпреки,че не сме заедно ако постъпи с нея така както си мисля ще го заровя рано или късно. Не ме разбра и направи грешката да я изведе в Кипър, но направи и грешката да се върне в България което ми даде възможност да си изпълня обещанието което му бях дал. Година по-късно родителите на момичето ме умоляваха да отида и да я върна,но няма да го направя,защото смятам,че не аз излязох от пътя,а тя. Съжалявам я,защото добре знам какво й се случва,но когато казах "Недей!" нямаше кой да чуе. От тогава не желая сериозна връзка. :)))

againstyou
11-27-2011, 13:22
Ох и аз всеки път си казвам,че няма да се занимавам повече,ама като ме потърси и..все едно нищо не съм си обещала. ;х

BrainlessROCKBABY
11-27-2011, 13:52
^ мъжете успяват да ни контролират така 8-) бъди силна!

Biskfitka
11-27-2011, 18:14
При мен е малко по-различно и няма какво да се оплаквам. Бяхме с едно момиче едни хубави две години. Заради нея съм отказал на толкова момичета,че дори немога да си представя. В един момент от една чужда компания се появи един "сладур" - стари познайници сме. Запозна се с нея и изведнъж тя взе да криви от пътя с мен. За момчето знам,че изкарваше проститутки извън България и подозирах каква му е идеята. Ясно ми беше ,че с нея повече няма да го бъде, но го предупредих,че въпреки,че не сме заедно ако постъпи с нея така както си мисля ще го заровя рано или късно. Не ме разбра и направи грешката да я изведе в Кипър, но направи и грешката да се върне в България което ми даде възможност да си изпълня обещанието което му бях дал. Година по-късно родителите на момичето ме умоляваха да отида и да я върна,но няма да го направя,защото смятам,че не аз излязох от пътя,а тя. Съжалявам я,защото добре знам какво й се случва,но когато казах "Недей!" нямаше кой да чуе. От тогава не желая сериозна връзка. :))) :shock: :shock: :shock: как може да има толкова глупави момичета ???




И аз започвам да се отказвам от връзките засега,приятелчета с привилегии RLZ 8-)

elisten
11-28-2011, 07:04
Ох и аз всеки път си казвам,че няма да се занимавам повече,ама като ме потърси и..все едно нищо не съм си обещала. ;х
The same...

bitchwolf
11-28-2011, 07:15
Да ви се похваля, като стана дума за приятели с привилегии. Имам си едно много добро приятелче, много сме си симпатични, свободни сме от доста време и решихме да сме с привилегии. До сега не ми се беше случвало, но не мога да кажа, че ми е зле. :grin: