PDA

View Full Version : Казвате, че жените нямат никаква логика, но....



horacio
11-22-2011, 16:40
ква логика има в това момчетата да решават споровете си с юмруци :-o
някой ще бъде ли така добър да обясни на мен, невежата какъв е смисълът в това и някой ще ми даде ли добра причина?
:?

NightGuardian
11-22-2011, 16:41
защото някой не разбират от дума.

LambOfGod
11-22-2011, 16:41
И момичетата го правят... 8-)

StringTheoryPracticist
11-22-2011, 16:44
Защото юмруците много често имат власт там, където думите нямат. Или където трябва да си учил дълги години психология, за да се справиш с думи толкова добре, а поне 99.9% от хората не са учили психология дълги години..

horacio
11-22-2011, 16:44
ама тва е тъпо :?

torVPN
11-22-2011, 16:50
С юмруци ги решаваш в първи клас, а след това си купуваш желязо.

vankovvv
11-22-2011, 17:04
То си е до човек не до пол

Perchem
11-22-2011, 17:14
насилието е по-влиятелно и окончателно от дипломацията

Wax
11-22-2011, 17:15
Перчем дай ми линк към онова клипче, дето беше в подписа ти.

Perchem
11-22-2011, 17:15
командваш ли

horacio
11-22-2011, 17:15
Perchem що за аватар е това :shock:

Wax
11-22-2011, 17:16
не се прави за 5 стотинки и ти ся е

StringTheoryPracticist
11-22-2011, 17:17
С юмруци ги решаваш в първи клас, а след това си купуваш желязо.
желязо използват хората, които ги е страх да скочат на някого невъоръжени... обикновено ги е страх и да осъзнаят, че са страхливци

shadow4e
11-22-2011, 17:21
Абе не знам, ама и аз се замислям тези дни да си взема бокс/спрей.

LambOfGod
11-22-2011, 17:29
Абе не знам, ама и аз се замислям тези дни да си взема бокс/спрей.


Ако извадиш бокс и не знаеш как се използва най-много да ти счупят всичките зъби с него и да ти го заврат отзад. 8-)
Пък и знам за момиче, дето ударило с бокс някво момче и си счупило два пръста. :lol:
Вземи си спрей или електрошок. Електрошоците не са скъпи, могат да свалят човек и има някои толкова мънички и сладки. 8-)

KumchoValcho
11-22-2011, 17:34
Електрошоците не са скъпи, могат да свалят човек и има някои толкова мънички и сладки. 8-)има ли розови

horacio
11-22-2011, 17:36
^ ако не са розови няма ли да си вземеш :(

needle
11-22-2011, 17:44
Сблъска на два силни характера обикновено завършва с махленски бой, тъй като в спор без явен победител, по някакъв начин трябва да бъде излъчен такъв, а щом няма словесно решение, то има физическо, това е заложено в гените на всички същества със социална уредба.

KumchoValcho
11-22-2011, 17:44
Сблъска на два СЛАБИ характера обикновено завършва с махленски бой, тъй като в спор без явен победител, по някакъв начин трябва да бъде излъчен такъв, а щом няма словесно решение, то има физическо, това е заложено в гените на всички същества със социална уредба.едитче

LambOfGod
11-22-2011, 17:46
Електрошоците не са скъпи, могат да свалят човек и има някои толкова мънички и сладки. 8-)има ли розови


Не, но можеш да го облепиш със снимки на Лейди Гага/Лейди Ди. :)

PainMonopoly
11-22-2011, 17:52
Физическото надмощие над опонента, както и това, че ти стиска да влезеш в бой, ти осигурява определено място в социалната йерархия. Не можеш да го определиш като тъпо, защото си идва по съвсем естествен път.

GrandProtector
11-22-2011, 17:53
Сблъска на два силни характера обикновено завършва с махленски бой, тъй като в спор без явен победител, по някакъв начин трябва да бъде излъчен такъв, а щом няма словесно решение, то има физическо, това е заложено в гените на всички същества със социална уредба.
Ти верно ли?
Аз освен пияни хора да се бият по дискотеки и прочие, всеки знае за какво, ми не съм виждал.
Това е, че българина е свикнал да оправя проблемите си с юмруци.
И да много е тъпо!

needle
11-22-2011, 18:04
Сблъска на два силни характера обикновено завършва с махленски бой, тъй като в спор без явен победител, по някакъв начин трябва да бъде излъчен такъв, а щом няма словесно решение, то има физическо, това е заложено в гените на всички същества със социална уредба.
Ти верно ли?
Аз освен пияни хора да се бият по дискотеки и прочие, всеки знае за какво, ми не съм виждал.
Това е, че българина е свикнал да оправя проблемите си с юмруци.
И да много е тъпо! Изпаднал си в тежък спор с някого, ти контрираш всичките му доводи, той контрира твойте доводи, обстановката се нагнетява и напрежението избива, иначе индивидите който изброи, като най-често враждуващи, те не търсят словестния път за разправа, те попадат в друга категория и като цяло хора като чалгари, таксиметрови шофьори и общи работници, не се побират в разбиранията ми за хора с изявена логическа мисъл.

KumchoValcho
11-22-2011, 18:27
Физическото надмощие над опонента, както и това, че ти стиска да влезеш в бой, ти осигурява определено място в социалната йерархия. Не можеш да го определиш като тъпо, защото си идва по съвсем естествен път.Хм
Познавам 1 момче, което тренира от години ММА и се бие мноооооого добре
Само че си е пълен тъпак и комплексар квото и да си говорим, и мускулите му са единственото качествено нещо у него, макар че са плод на простотия и комплексарщина.
Освен общ работник не виждам друго място в социалната йерархия.
Като го погледна и виждам единствено човека, който ще ми пренесе дървата до мазето

Joc
11-22-2011, 18:32
шадоуче, ако си вземеш електрошок с радост ше ти дам да го пробваш на мен 8-)

























сериозен съм

Thrombocyte
11-22-2011, 18:41
Всъщност тея доводи рядко присъстват във времето точно преди боя.
Най-честите поводи са отправяне на реплики от типа на "К'во ме гледаш бе педал", контрирани с "Майка ти Ше иба".

PainMonopoly
11-22-2011, 18:45
Физическото надмощие над опонента, както и това, че ти стиска да влезеш в бой, ти осигурява определено място в социалната йерархия. Не можеш да го определиш като тъпо, защото си идва по съвсем естествен път.Хм
Познавам 1 момче, което тренира от години ММА и се бие мноооооого добре
Само че си е пълен тъпак и комплексар квото и да си говорим, и мускулите му са единственото качествено нещо у него, макар че са плод на простотия и комплексарщина.
Освен общ работник не виждам друго място в социалната йерархия.
Като го погледна и виждам единствено човека, който ще ми пренесе дървата до мазетоКогато набиеш някого, не ти създава повече проблеми. Можеш да го манипулираш или просто да го отстраниш от пътя си. Психологическия ефект върху другите го има също - по-малко смелите ще се въздържат да се ебават с теб и дори ще търсят протекция от теб.

Това важи на 100% при децата и на 50% при тийнейджърите. Възрастните ценят боя само в определени среди, но причините са същите.

Твоя човек ако е тъп, ще ти носи дървата, да. Но ако е умен, е напълно възможно да заеме лидерска позиция в работата и дори в политиката - не защото може да се бие, а защото е достатъчно самоуверен и смел.

psychopath
11-22-2011, 19:39
с тази тема развали мнението, което имах за теб (не, че е било толкова позитивно, но беше над нулата) 8-)

shadow4e
11-22-2011, 19:41
шадоуче, ако си вземеш електрошок с радост ше ти дам да го пробваш на мен 8-)

сериозен съм

Даа, аз като се видя с теб, ти все ми бягаш. :D

psychopath
11-22-2011, 19:48
Абе не знам, ама и аз се замислям тези дни да си взема бокс/спрей.земи си бокс...ше си 110% кифлакор :-)
хахаха

пс- радвам се, че ме послуша, но май спрея е по-удачен :)

psychopath
11-22-2011, 19:51
Сблъска на два СЛАБИ характера обикновено завършва с махленски бой, тъй като в спор без явен победител, по някакъв начин трябва да бъде излъчен такъв, а щом няма словесно решение, то има физическо, това е заложено в гените на всички същества със социална уредба.едитче
аз например съм по-силен характер от теб, освен всичко останало...
а на всичкото отгоре мога и да те пребия

ще ме питаш как съм стигнал до извода, че съм с по-силен характер?
МИ Е ТАКА - РЕШИХ, А АКО СЕ ОПИТАШ ДА ГО ОСПОРИШ ШЕ ТЕ ПРЕБИЯ, КОПЕЛЕНЦЕ МАЛКО, ЩЕ УМРЕШ! :-) :D

FapFapINC
11-22-2011, 20:00
^ fucking lold :razz:

KumchoValcho
11-22-2011, 20:04
psychopath, като си толкова силен ела да ми нацепиш дървата, че ми свършиха

psychopath
11-22-2011, 20:14
psychopath, като си толкова силен ела да ми нацепиш дървата, че ми свършихане е нужно да бъда силен, за да те набия...
ще ти нацепя аз...хахаха 8-)

я си кажи сега...теб момичетата бият ли те? :-P

Concussion
11-22-2011, 20:23
Пф...

NaOH
11-22-2011, 20:54
Лесно е. Ако е сблъсък на силен със слаб характер (напр. умен човек с някой бияч) - умния контрира вербално всички нападки на глупавия, глупавия се ядосва, че не може да каже нищо, затова прибягва до единственото нещо, в което е по-добър от другия - физическият контакт. Аз лично съм на мнението, че ако двама еднакво интелигентни хора спорят и не могат да достигнат до консенсус, единия трябва просто да се откаже от спора, защото очевидно това си е загуба на време. Обаче при глупавите хора се среща точно обратното - те не могат да достигнат до вербален спор, затова прибягват до цинизми и нападки върху другия, които, ако не се успокоят нещата, водят до физическа саморазправа. Винаги съм смятал побоищата за изключително просташки и селски начин за решаване на проблеми. Умните хора не прибягват до физическа саморазправа.

KumchoValcho
11-22-2011, 20:57
Лесно е. Ако е сблъсък на силен със слаб характер (напр. умен човек с някой бияч) - умния контрира вербално всички нападки на глупавия, глупавия се ядосва, че не може да каже нищо, затова прибягва до единственото нещо, в което е по-добър от другия - физическият контакт. Аз лично съм на мнението, че ако двама еднакво интелигентни хора спорят и не могат да достигнат до консенсус, единия трябва просто да се откаже от спора, защото очевидно това си е загуба на време. Обаче при глупавите хора се среща точно обратното - те не могат да достигнат до вербален спор, затова прибягват до цинизми и нападки върху другия, които, ако не се успокоят нещата, водят до физическа саморазправа. Винаги съм смятал побоищата за изключително просташки и селски начин за решаване на проблеми. Умните хора не прибягват до физическа саморазправа.Общо взето това е моето мнение също

HapkoMaH
11-22-2011, 21:00
И момичетата го правят... 8-)

StringTheoryPracticist
11-22-2011, 21:06
Факт е, че в почти всички случаи, боя е тъп, неправилен и неефективен подход. В редки случаи обаче се налага, въпреки че не мога да се сетя за пример...

А да, сетих се. Примерно ако някой тъп редовно ти се заяжда и се държи отворено, а си по-силен от него.

NaOH
11-22-2011, 21:09
Факт е, че в почти всички случаи, боя е тъп, неправилен и неефективен подход. В редки случаи обаче се налага, въпреки че не мога да се сетя за пример...

А да, сетих се. Примерно ако някой тъп редовно ти се заяжда и се държи отворено, а си по-силен от него.
Това е когато си предизвикан и не се брои.
Пример:
Някакъв ти досажда, а ти не искаш да те занимава. Гониш го веднъж. Не се маха. Гониш го още веднъж. Не се маха пак. И така още няколко пъти. Какво можеш да направиш?

StringTheoryPracticist
11-22-2011, 21:25
По-добър пример:
Някакъв те удря в главата. Казваш му, че те е заболяло и го молиш да не го прави отново - преди да си се изказал те удря пак. Какво можеш да направиш?

NaOH
11-22-2011, 21:29
По-добър пример:
Някакъв те удря в главата. Казваш му, че те е заболяло и го молиш да не го прави отново - преди да си се изказал те удря пак. Какво можеш да направиш?
http://www.youtube.com/watch?v=z51e45W0Tdk

torVPN
11-22-2011, 22:15
Номерът е да скачаш само на по-слаби, по-малки, а ако може и да са без големи братя и луди бащи.
Забавно е да се биеш с някой силен като теб, но стига да победиш.

fUcKsMiLe
11-23-2011, 07:47
По-добър пример:
Някакъв те удря в главата. Казваш му, че те е заболяло и го молиш да не го прави отново - преди да си се изказал те удря пак. Какво можеш да направиш?
http://www.youtube.com/watch?v=z51e45W0Tdk :razz: :razz:

GrandProtector
11-25-2011, 15:22
Това ли Ви е идеал?
http://vbox7.com/play:e16773b3d6

Brooklyn
11-25-2011, 15:28
аз не виждам защо да удряш жена и после да ми се прави на жертва , щото много обичат да са в тази роля сите , вместо да я застреляш словестно с 33 думи в секунди с ожесточени истини , по този начин повече боли отколкото с юмруци :D

плюс това жена не се удря , не ни е в категорията , като тръгнеш да удряш момиче се замисли дали ако срещу теб е на твоите кила и размери някой дали ще го направип : )

KumchoValcho
11-25-2011, 15:29
По-добър пример:
Някакъв те удря в главата. Казваш му, че те е заболяло и го молиш да не го прави отново - преди да си се изказал те удря пак. Какво можеш да направиш?почвам да медитирам пращайки му любов и светлина, по този начин вибрацията ми се покачва и вселената намира начин да отдалечи този човек и други хора със сходна енергия на растояние от мен :3

horacio
11-25-2011, 16:33
:lol:

ledenakrasota
11-25-2011, 17:18
Жените винаги сме били по-свирепите. Факт. 8) Така е и в стрелбата, шофирането и т.н.