PDA

View Full Version : избор на фотоапарат



sucre94
11-22-2011, 15:54
най вероятно има подобни теми даже бях видял една тука но при мен е малко по различно търся си фотоапарат до 1000 лв. +/- ся и с 100 кинта повече да е не е проблем задължително Canon тряябва ми за видео чувал са че те са най добри че мисълт ми е хора които са навътре с нещата да ми препоръчат за тази цена апарат които ще даде максимално добро видео (кадъра в секунда, Full HD и кво ли за подобряване на видеото)

сигурно имам правописни грешъци защото съм с кирилизатор
за което се извиявам

DisturbiaV
11-22-2011, 18:42
Влизаш в някой от фотофорумите (мога да ти препоръчам един,но на ЛС,ако искаш за да не е все едно реклама)Като разбрах,че ти е за видео първото,за което се сетих е Nikon d5100 (видях,че написа канон),но на тази цена втора.

sucre94
11-22-2011, 18:58
Влизаш в някой от фотофорумите (мога да ти препоръчам един,но на ЛС,ако искаш за да не е все едно реклама)Като разбрах,че ти е за видео първото,за което се сетих е Nikon d5100 (видях,че написа канон),но на тази цена втора.

ще е супер ако ми дадеш link благодаря за помоща

WILD__BOY
11-22-2011, 21:05
ако ще снимаш видео само си купи камера...
за тея пари не можеш да си вземеш canon dslr, който да снимам видео (или поне добро видео).

пичове, тва дето го гледате по телевизията и в интернет и си мислите, че става с апарати за 1500лв го бъркате много. тва може да стане и с апаратура за 70 бона и с телефон. въпрос на въображение, умения и желание.

пак го казвам - фотографиите ги правят фотографи, а не техниката
тъй че просто си избери нещо, което да ти върши работа докато се учиш

sucre94
11-22-2011, 22:17
пределно ми е ясно че не е важно само кво държиш в ръцете си но какъв е смисъл да си купя нещо за 300 кинта да се научи после да си купя нещо скъпо като мога да се науча направо с скъпото и да не се занимавам с хиляда фотоапарата или камери там поне аз така мисля нз све пак та ок апарат за тия кинти с яко видео няма на мен ми тряа 24 до 30 кадъра в сек. не някво ба*и не земното