PDA

View Full Version : ужасен живот!



nikitka97
11-22-2011, 16:09
Ще се дамоубия! Защо аз нямам нормално семейство? Вече не мога да разгранича правилното и неправилното! Тормоз. Толсова пъти трия и пиша, страх ме е от всичко. Страх ме е за мама, но просто нищо не мога да направя! Моля дамайтете съвети!

marin4itu
11-22-2011, 16:17
Как да ти дадем съвети като не казваш нищо конкретно? Единственото, което мога да ти кажа е, че винаги може да е по-зле..

nikitka97
11-22-2011, 16:30
Амии карат се за везначителни неща почти сяка вечер! А аз плача дакато не се карат една дума да кажеш и баща ти ти прай на 2 стотинки и полувина! Бащя ме прави скандалите а яз просто съм беспощна.

fenkaaa
11-22-2011, 19:41
Толкова семейства има,които буквално се избиват един друг.. така че да,може и да е по-зле,спокойно..

shaunaa
11-22-2011, 20:23
Почти мога да ти вляза в положението, но нашитте не се карат някак си озлобено, а просто ей така, което е ужасно и аз понякога като питам нещо или кажа нещюо се почват обиди и аз преди редовно ревях, заради някоя обида, но вече не ми пука, и не би трябвало да ми пука, не трябва да рева за всяко едно нещо. Но никога не ми е идвало на ум самоубийствоо, може да съм го споменавала, за да се правя на жертва, която всъщност съм, но никога не съм го мислила на сериозно. Да се простя с живота си, заради една пррчка=- абсурт, ще имам хиляди такива пречки в живота си, но няма да се предам предам пред нито една, защото се научих да бъа силна !! Не бъди като някои лигли и лигльовци, да ревеш за всичко, защото попринцип всичко ти е на тепсия, а сега трябва да се справяш сама. Знам, че не мислиш наистина самоубийството, а го пишеш, за да привлечеш внимание към темата си заповече отговори все ще се намери да ти кажи някой, че си ПИКЛА, като мен !! НАистина извинявай ако съм те заблудила, но я се стегно, все ппак ти живееш твоя живот, това значи, че не трябва да ти оука за другите, ПОВТАРЯЙ СИ , ЧЕ ТИ ПУКА САМО ЗА ТЕБ и освен това трябва да го мислиш, мисли че другите(всички освен теб) не са важни, всеки живее живот и ако искаш нещо, трябва да мислиш само за себе си никакви мисли за другите !!ясно !! И без повече пикленски история, гледай някви филмчета и може да се опрайп малко !!

GLaDOS
11-22-2011, 21:44
Има и по-зле ,казвам ти го от личен опит .
Може да напишеш всичко ,какво ти е ,няма смисъл да го таиш ...
Тежко е , но трябва воля . Друго не знам какво мога да ти кажа сега .

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 04:34
В даден момент просто ще спре да ти прави впечатление.

Muaythaifighter
11-23-2011, 17:31
кAсмет нямаш хахаха

Evelynn
11-24-2011, 10:45
Факт при всяко второ (ако не и при всяко БГ семейство).. живота ти не е ужасен.. просто вашите имат нужда от развод май..голяма работа. Не преувеличавай, защото най-много мразя такива коментари.

Не си се сблъскала ни най-малко с ужасното, затова плийс просто се огледай, че и другите семейства не са цвете..

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 11:15
кAсмет нямаш хахаха
Хора сме,грешиме всички.
И ти не си Бог,нито си го фанал за шлифера.