PDA

View Full Version : Абсолютен ад....



LoXx
11-22-2011, 16:37
Родителите ми са разделени. Баща ми живее с жена си и си има дете от нея. Аз живея с майка ми. Тя се държи ужасно с мен-прави скандали за дребни неща, бие ме, дори ме е довеждала до опит за самоубийство и то не веднъж,понякога бягам при баба ми(тя е на един етаж с нас) и се заключвам,но не помага.Всичко това започна когато влязох в про-гимназията. Говорих с любимата си учителка, ходих при психоложката,с всичките ми приятели но оттогава нищо не се промени. Говорих и с баща ми, но той казва, че ще преобърна живота си, а това не е хубаво в моята възраст, иначе е готов да ме вземе, ако аз съм готова. Искам да оправя нещата с майка ми, защото това вече не се издържа...

Soraq
11-22-2011, 17:05
Майка ти е сама, дръж се с повече разбиране към нея. Помагай и. Всичко ще се преодолее след определено време, просто стискай зъби и запазвай самообладание. Според мен е по-добре да не ходиш при баща си, защото помисли как ще се чувства майка ти. Бившият човек до нея с нова жена и дете, а и ти за капак при него. Не принуждавай майка си да те бие, а прояви разбиране. :)

teddybearMV
11-23-2011, 20:05
Влез и в положението на жената. Не и е лесно. Но най-важното е да поговорите като нормални хора. Кажи и, че начина, по който се държи е неприятен и само влошава положението. Обясни и, че и на теб не ти е леко.

PaffXdd
11-23-2011, 20:13
Влез и в положението на жената. Не и е лесно. Но най-важното е да поговорите като нормални хора. Кажи и, че начина, по който се държи е неприятен и само влошава положението. Обясни и, че и на теб не ти е леко.
+

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 07:07
Върви при баща ти.
Майка ти може да се осъзнае като те изгуби.

hayely
11-24-2011, 11:29
Върви при баща ти.
Майка ти може да се осъзнае като те изгуби.
Това е! Въпросът не е, че я бие или и прави скандали... Да се постави на нейно място?! А на момичето представяте ли си какво му е да живее в такава обстановка?! Отивай при баща ти. Майка ти чак тогава ще се осъзнае... Разбирам, че и на нея може да й е трудно, но това не значи, че трябва да си изкарва всичко на теб!

shaunaa
11-25-2011, 21:47
Според мен баща ти се е упитал да ти кажа, че не ти иска, ама в по мил вариант. И това което са казали другите да й влезеш в положението, не е вярно!! Защо трябв да й влизаш в положението, тя не може ли да се осъзнае малко, пък и дай влезеш в положението й, надали ще промениш нещо. НЯмаш никакви опции, за това изчакай да завършиш и си бий шута !!

danibebi
11-26-2011, 08:53
Пфф, да и влязла в положението. Ама майка и не може да влезе в нейното положение, налиии?? Откъде накъде ще я бие, бе..бахти хората, честно. Или говори с нея сериозно или се мести при баща ти, та да се осъзнае. ;)

lightcameraction
11-26-2011, 09:13
Според мен баща ти се е упитал да ти кажа, че не ти иска, ама в по мил вариант. И това което са казали другите да й влезеш в положението, не е вярно!! Защо трябв да й влизаш в положението, тя не може ли да се осъзнае малко, пък и дай влезеш в положението й, надали ще промениш нещо. НЯмаш никакви опции, за това изчакай да завършиш и си бий шута !!

ети за това изобщо не се занимавам да пиша по тези раздели
..виж ги..13 годишно неосъзнато същество,което до вчера пускаше тема,че 7 годишния и брат и провалял живота,казва някакви глупости,какво разбираш ти та ще говориш такива неща?
..баща ти ще те приеме веднага,но нали знаеш,това значи да живееш с още едно дете,значи нова жена да влезе в живота ти и да ти стане нещо като майка,значи да си създадеш съвсем нови навици.
..той много добре разбира,че на майка ти ѝ е много зле и ако и ти я напуснеш тя няма да си има никого и ще ѝ е супер зле..
той ги знае тея неща
недей се прави на глезла,подръж малко,влез и в положението и не и обръщай много внимание..
к'ви са тея лигави опити за самоубийство,толкова ли ти е слаб характера?
а тая дето написа т'ва мнение,нямам коментар за тъпотията ѝ.

90% от хората в тая тема сте идиоти и сте на 12 и не осъзнавате,колко и е трудно в тая криза на жената,щото вие си живеете живота и други хора ви издържат и не ви дреме за нищо

kitty02
11-26-2011, 10:31
Поговори със някой близък,например учител,приятел,педагогичес ки съветник или психиатър (нищо лично) .

Shturrrche88
11-26-2011, 13:52
Според мен баща ти се е упитал да ти кажа, че не ти иска, ама в по мил вариант. И това което са казали другите да й влезеш в положението, не е вярно!! Защо трябв да й влизаш в положението, тя не може ли да се осъзнае малко, пък и дай влезеш в положението й, надали ще промениш нещо. НЯмаш никакви опции, за това изчакай да завършиш и си бий шута !!

ети за това изобщо не се занимавам да пиша по тези раздели
..виж ги..13 годишно неосъзнато същество,което до вчера пускаше тема,че 7 годишния и брат и провалял живота,казва някакви глупости,какво разбираш ти та ще говориш такива неща?
..баща ти ще те приеме веднага,но нали знаеш,това значи да живееш с още едно дете,значи нова жена да влезе в живота ти и да ти стане нещо като майка,значи да си създадеш съвсем нови навици.
..той много добре разбира,че на майка ти ѝ е много зле и ако и ти я напуснеш тя няма да си има никого и ще ѝ е супер зле..
той ги знае тея неща
недей се прави на глезла,подръж малко,влез и в положението и не и обръщай много внимание..
к'ви са тея лигави опити за самоубийство,толкова ли ти е слаб характера?
а тая дето написа т'ва мнение,нямам коментар за тъпотията ѝ.

90% от хората в тая тема сте идиоти и сте на 12 и не осъзнавате,колко и е трудно в тая криза на жената,щото вие си живеете живота и други хора ви издържат и не ви дреме за нищо
Абсолютно подкрепям. По-добре отиди при психолог (ако ще и училищния) заедно с майка си и поговрете пред него/нея за проблемите, които имате, за да намерите ДВЕТЕ ЗАЕДНО начин да ги решите.

SisiStrange
11-26-2011, 15:35
Аз също съм дете на разведени родители при това сме били винаги бедно семейство. Живея с майка ми, а баща ми си има някви там лИбоФници. И въпреки стреса, трудностите и прочие майка ми НИКОГА не се е отнасяла така с мен. Какво като се е развела? Айде хоп дай да си го изкараме на някой, който не може да отвърне, да го набием, да го тероризираме та да ни стане по-добре. Голямото чудо. Вече всеки втори-трети брак приключва с развод - какво? Това значи ли всички деца да минават през такова чудо? Когато ставаш родител поемаш отговорност пред това човече да се грижиш за него и да се постараеш да е щастливо, доколкото е възможно без значение от обстоятелствата. Не да си го ползваш вместо боксова круша та да си изкарваш яда на него.

ivyy
11-26-2011, 16:00
Това, че родителите са се развели не дава право на майка ти да се отнася с теб по такъв начин. Ти не си й виновна. Може да пробваш да отидеш да живееш при баща си за известно време /две-три седмици/ и майка ти може да разбере, че с такова отношение ще загуби и теб. Това може да промени нещата.

danibebi
11-26-2011, 19:21
Според мен баща ти се е упитал да ти кажа, че не ти иска, ама в по мил вариант. И това което са казали другите да й влезеш в положението, не е вярно!! Защо трябв да й влизаш в положението, тя не може ли да се осъзнае малко, пък и дай влезеш в положението й, надали ще промениш нещо. НЯмаш никакви опции, за това изчакай да завършиш и си бий шута !!

ети за това изобщо не се занимавам да пиша по тези раздели
..виж ги..13 годишно неосъзнато същество,което до вчера пускаше тема,че 7 годишния и брат и провалял живота,казва някакви глупости,какво разбираш ти та ще говориш такива неща?
..баща ти ще те приеме веднага,но нали знаеш,това значи да живееш с още едно дете,значи нова жена да влезе в живота ти и да ти стане нещо като майка,значи да си създадеш съвсем нови навици.
..той много добре разбира,че на майка ти ѝ е много зле и ако и ти я напуснеш тя няма да си има никого и ще ѝ е супер зле..
той ги знае тея неща
недей се прави на глезла,подръж малко,влез и в положението и не и обръщай много внимание..
к'ви са тея лигави опити за самоубийство,толкова ли ти е слаб характера?
а тая дето написа т'ва мнение,нямам коментар за тъпотията ѝ.

90% от хората в тая тема сте идиоти и сте на 12 и не осъзнавате,колко и е трудно в тая криза на жената,щото вие си живеете живота и други хора ви издържат и не ви дреме за нищо

Тцтц, а на тебе приятно ли ще ти е майка ти да те тормози, кажи ми честно ?! ;) Да, живеем си живота, не казвай, че тебе не те издържат също. На момичето нима не й е трудно? Сега на майката като и е гадно, дай да провали и живота на дъщеря си, нали? Подкрепям SisiStrange с две ръце . ;)