PDA

View Full Version : Ужасно съм объркана...



LoXx
11-22-2011, 16:47
Харесвам едно момче с 3 години по-голямо от мен и той знае, не ме харесва и ми го каза. Запознахме се по интернет от фалшив профил, той преди беше в моето даскало. Та един ден си уговорих среща с него. Видяхме се и същата вечер си чатихме и той разбра, че аз съм момичето, с което се е видял, но не се разсърди, напротив-той знае за проблемите ми с майка ми и с класа и каза че мога да споделям с него. Майка ми не знае че се виждаме и мисли че той е леке, а това не е вярно. Не знам дали да й кажа.Според баща ми(родителите ми са разделени)няма нищо нередно в това че се виждам с някакво момче и сме фр. Моля ви, помогнете ми!!

Другият ми проблем е, че в 5 клас(сега съм 7 клас) харесвах едно момче, което сега е на 18. Той е имал тежък живот досега и това го е съсипало-стана дилър и ходи с адски много момичета. Казах му "Обичам те" пред всичките му фр, а той-нищо. Всеки път като не съм го виждала известно време го позабравям, но щом го видя все едно отново се влюбвам в него. Знам, че нямам шанс, но искам да сме фр или той поне да се държи като мъж и да ми каже, че не ме харесва. Как да го забравя?

VaMpiRKaTaaa
11-22-2011, 16:49
Остани малко сама.
Имаш нужда.

Soraq
11-22-2011, 17:15
От хора като този втория стой възможно по-далеч.
А за първото момче, което харесваш... може би трябва да се откажеш от надеждите си. Вярно, че надеждата умира последна, но точно тя е тази, която ще поддържа искрите ти към него, а щом той ти е казал, че иска от теб само приятелство трябва да забравиш за тези шансове. Ако бях на твое място щях дори и приятелка да забравя да му бъда. Спирала съм подобно приятелство и знам колко е трудно, докато взимаш решението и изричаш думите, но ако не го направиш чувствата ти няма да утихнат, а ти ще се тормозиш безспирно. :)

yordans
11-22-2011, 17:18
нееее, брат... УБИ МЕ!
Такааа... ако разбрах правилно, ти си направила някакъв фейк профил, за да си пишете.. Защо?!?

Това да общуваш с човек от другия пол си е нормално.. (:

Казала си, че обичаш някого, когото си харесвала? Аз лично не мисля, че е обич. Дори изобщо. И ако момиче на 13 (ако си на толкова), каже на осемнадесетгодишно момче, че го обича:
1. Няма да те вземе насериозно, тъй като имате 5 години разлика (след време може да е незначителна, но сега Е.)
2. А самият факт, че е било пред приятелите му, ме учуди, че не е последвал смях
3. Ако само си го харесвала (без той да знае) и изобщо не сте си близки, някак не върви да му изтърсиш 'Обичам те' просто ей така. (:

П.С -- не очаквай от момче, което ходи с много момичета да се държи като мъж.

LeprikonA
11-22-2011, 17:22
*facepalm*

тъй.. от къде ли да започна...
-човекът ти е казал, че няма чувства към теб, ти какво ще обясняваш на майка си.. така или иначе няма да те огрее
-говориш глупости на поразия, най-голямата от тях е "обичам те"
-в 7ми клас се занимаваш със среди на наркомани? мноУ хубаво и кефско а?
-помисли си за училище малко, за образование, за бъдеще, не за "дилъри", "лекета"..

ToBeLoved
11-22-2011, 18:26
Когато бях в 7ми клас, промениха изпитите на тестове и се бях побъркала дали ще ги взема... Излизах само в петък и събота и играехме на криеница... (За 5ти клас нямам коментар о.о) А ти ми говориш за любов. Не казвам, че трябва да си играеш с кукли, де ... но също така ти е рано да се занимаваш с боклуци. Ще пораснеш и ще искаш пак да си на 13 и да си си изживяла тези години по-различно, ама няма връщане назад. Сега имаш избор.

Питам аз накъде върви България?! "Лекета", "дилъри" и т.н. Bitch, please.

fenkaaa
11-22-2011, 19:37
Малка си още .. "казах му обичам те пред всичките му фр" , "след като не го виждам известно време,го позабравям" .. нали знаеш,че когато един човек обича някой,нито времето,нито разстоянието може да попречи на това,но какво ти обеснявам.. ти си само на 13 :?

LoXx
11-23-2011, 11:00
*facepalm*

тъй.. от къде ли да започна...
-човекът ти е казал, че няма чувства към теб, ти какво ще обясняваш на майка си.. така или иначе няма да те огрее
-говориш глупости на поразия, най-голямата от тях е "обичам те"
-в 7ми клас се занимаваш със среди на наркомани? мноУ хубаво и кефско а?
-помисли си за училище малко, за образование, за бъдеще, не за "дилъри", "лекета"..
Аз не се занимавам, дори не го познвам, само съм го виждала, а и не искам да го познавам, кой знае как ще ме съсипе. И освен това НИКОГА ама НИКОГА няма да пия, пуша или да се друсам, НИКОГА!! Пък и с първия сме си фр, затва е вс

LambOfGod
11-23-2011, 11:06
Може ли да излезнеш от филма за малко?
В седми клас обича дилъри, фалшиви профили, проблеми с класът..
Моля те, вземи седни да учиш, ще е по-полезно.