PDA

View Full Version : Тест За Цигари!



reeferparty
11-22-2011, 17:19
Баща ми каза че ще ми направи тест за цигари до 1 месец, теста е с урина. Искам да знам само ако не пуша 1 месец,ям плодове,мляко.. и т.н ще ми отчете ли цигари? Пуша от 4-5 години.

PullMeCloser
11-22-2011, 17:31
На колко си?
Не знам дали ще отчете, обаче няма да ти се пречисти хич организма. Ако можеш да не пушиш 1 месец, по-добре изобщо не ги почвай пак или обясни на баща ти, че пушиш понякога.
Аз на моите съм им казала ,че пуша отвреме- навреме и по малко, от части е истина. 8-)

reeferparty
11-22-2011, 17:34
Значи на 17 съм баща ми ме разбра лятото че пуша и ме пита преди 2 дена дали пуша.. казах му че не пуша но аз пуша.. :booooomb: и той ми каза че след 1 месец ще ми направи тест .. вече съм ги спрял несъм пушил от 2 дена..

PullMeCloser
11-22-2011, 17:48
Значи на 17 съм баща ми ме разбра лятото че пуша и ме пита преди 2 дена дали пуша.. казах му че не пуша но аз пуша.. :booooomb: и той ми каза че след 1 месец ще ми направи тест .. вече съм ги спрял несъм пушил от 2 дена..

И аз съм на 17. Да ти кажа, не е трябвало да го лъжеш. Аз като ме питаха, директно си им казах. Но аз наистина пуша малко. Не бяха очаровани, но ми казаха, че аз си решавам. Ако ме питат, пак си им казвам. Казват ми само 'Не се трови, за теб е".

Shturrrche88
11-22-2011, 18:10
Значи на 17 съм баща ми ме разбра лятото че пуша и ме пита преди 2 дена дали пуша.. казах му че не пуша но аз пуша.. :booooomb: и той ми каза че след 1 месец ще ми направи тест .. вече съм ги спрял несъм пушил от 2 дена..
Хахахах, според мен баща ти ти е казал, че ще го направи след един месец, за да те стресне и да спреш да пушиш. Прави ти услуга човека. Нали знаеш, че шубето е голям страх ;)

PullMeCloser
11-22-2011, 18:18
Мда, сигурно няма да му направи тест. 8-)

Fiction7577
11-22-2011, 18:19
Като толкова се е наел да те проверява, що не ти направи теста след 2 дни, а не след 1 месец? :lol: :lol:
Човека знае, че пушиш, иска да те накара да ги откажеш. Препоръчвам ти да го направиш или поне да ги намалиш.

psychopath
11-22-2011, 19:46
така че (да допълня предните отговори...)
бъди мъж и си признай, а не се дръж като п'утка ;д (така или иначе знае и той би предпочел истината)
щом си достатъчно голям, за да пушиш, значи си достатъчно голям да понесеш отговорността и последиците :>

най-доброто, което можеш да направиш в случая е да му кажеш, че пушиш, но смяташ да ги откажеш (а ако действително го направиш още по-добре)
:)

shell
11-22-2011, 20:44
Като толкова се е наел да те проверява, що не ти направи теста след 2 дни, а не след 1 месец? :lol: :lol:
Човека знае, че пушиш, иска да те накара да ги откажеш. Препоръчвам ти да го направиш или поне да ги намалиш.
+1

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 04:37
Той ,ако искаше да ти прави тест,до сега да го е направил;)

reeferparty
11-23-2011, 10:24
Да бее аз съм ги спрял вече и не мисля да пуша но наистина дано не ми направи тест ! :)

BrainlessROCKBABY
11-23-2011, 11:27
така че (да допълня предните отговори...)
бъди мъж и си признай, а не се дръж като п'утка ;д (така или иначе знае и той би предпочел истината)
щом си достатъчно голям, за да пушиш, значи си достатъчно голям да понесеш отговорността и последиците :>

най-доброто, което можеш да направиш в случая е да му кажеш, че пушиш, но смяташ да ги откажеш (а ако действително го направиш още по-добре)
:)

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 11:39
Няма да ти направи тест. 8-) иска само да те стресне и да те накара да ги спреш.
На мен така преди доста време ме заплашваха с тест за наркотици, но не ми направиха :lol:

cloudd
11-23-2011, 16:44
така че (да допълня предните отговори...)
бъди мъж и си признай, а не се дръж като п'утка ;д (така или иначе знае и той би предпочел истината)
щом си достатъчно голям, за да пушиш, значи си достатъчно голям да понесеш отговорността и последиците :>

най-доброто, което можеш да направиш в случая е да му кажеш, че пушиш, но смяташ да ги откажеш (а ако действително го направиш още по-добре)
+1

Muaythaifighter
11-23-2011, 17:28
спри да пушиш , мазен мишок ходи на зала и спри цигарите

TykaSePisheNick
11-23-2011, 20:11
спри да пушиш , мазен мишок ходи на зала и спри цигаритеГо казва човека с човек, лапнал цигара на аватара си :lol: :lol: Лицемери.

gosheto
08-17-2014, 18:16
а имали тест за цигари който да не е кръвен смсл да е чрез орина дори извън България

tonique
08-17-2014, 19:05
тема от 2011-та година :(

по-добре накарай некой твой приятел да се изпикае, вместо тебе и ще има да черпиш ;)