PDA

View Full Version : хиалуронова киселина



2miss4sixty8
11-22-2011, 17:46
Здравейте момичета,
много искам, а и ми се налага да си сложа киселина в устните.. не съм сигурна кой доктор обаче .. чувала съм за доктор Аргиров и доктор Мирчева много добри отзиви.. Вие слагали ли сте си подобно нещо и въобще какво ви е мнението? И освен това исках да попитам една ампулка от тази течност знаете ли дали се слага в едната устна само или може и в двете, защото до колкото знам е 1мл. като видях ампулката мисля че е прекалено много за едната устна само.. Мерси предварително!

Dreams12
11-22-2011, 18:07
Ъм...аз попринцип нямам нищо против всякакъв тип интервенции,все пак устните са наистина женствена част и трябва да се подчертаят.(е,не да сложиш толкова,че да станеш като нацупена патка,а по-мъничко)

Едит...А защо е наложително да си слагаш киселина в устните?

2miss4sixty8
11-22-2011, 18:56
ами в това с което се занимавам когато някой ми каже че трябва да си променя визията по някакъв начин.. това означава че трябва да го направя ако искам да продължават да ме търсят.. в случая се иска да си отрежа косата и да стана руса .. не ми проблем .. това е коса расте и така нататъка. и другото е че имам малки устни отиват ми според мен незнам де, но това е положението.. което ми е по притеснено защото винаги има шанс нещо да се обърка.. а и не искам да е неестетвено.. затова мисля че киселината ми е най добрия вариант.. и све пак ще изчезне след някакво време

Dreams12
11-22-2011, 19:01
Има риск във всяка една операция.Аз бих те посъветвала да даваш смело напред ,пък при определени усложнения-има лек за всичко (почти :lol: ).
Късмет!

Sintya
11-22-2011, 20:37
Това не е операция, до 6 мес. киселината се маха. Потърси в интернет, говори със специалисти... тук надали ще има някой компетентен.