PDA

View Full Version : Раничка???



nespasqema
11-22-2011, 17:59
Здравейте.. искам да пусна една тема която много ме вълнува и тя е следната: Имали ли сте "раничка" на шийката на матката и как сте я махнали ( ако е чрез горене боли ли? )


П.С. Извинявам се ако вече има такава тема но просто не успях да намеря и затова питам. Моля сериозно да ми отговаряте защото е Спешно! Благодаря!

Mi6inka
11-23-2011, 08:12
Лично аз не съм имала. Но понеже ми се наложи да се интересувам и аз от тази тема, прочетох доста по темата. До колкото казват самата процедура на обгарянето не боляла, след това се появявала някаква болка, сходна на менструалната. Това пак казвам не е от личен опит, а от разкази. Не се притеснявай. Всичко ще мине добре, само бъди спокойна.

nespasqema
11-23-2011, 11:50
Лично аз не съм имала. Но понеже ми се наложи да се интересувам и аз от тази тема, прочетох доста по темата. До колкото казват самата процедура на обгарянето не боляла, след това се появявала някаква болка, сходна на менструалната. Това пак казвам не е от личен опит, а от разкази. Не се притеснявай. Всичко ще мине добре, само бъди спокойна. Благодаря ти :)