PDA

View Full Version : Как бихте реагирали?



marilyn
11-22-2011, 18:36
Здравейте! Чудех се как бихте реагирали, ако се запознаете с човек от противоположния пол, харесате го много и ви се получават нещата и тн и тн., но той/тя има приятел/ка (само за приятелски отношения говоря!), с който/която се чуват непрекъснато по телефона, говорят си, общуват си много и тн. Ще ревнувате ли?

Питам понеже от известно време се сближих много с един приятел, с него имаме само приятелски отношения, нито той, нито аз имаме сериозни гаджета и засега в отношенията ни никой не се меси. Но се зачудих ако той или аз си намеря наистина сериозно гадже как той/тя би реагирал/а на нашите отношения, при условие, че в редките моменти, в които се виждам с въпросния ми приятел (той е от др град) сме непрекъснато гушнати, казваме си колко си се обичаме и тн. :)))))))))))))))))))

SmilezZz
11-22-2011, 19:26
Щом са си чак такива близки приятели - не бих го направила на проблем. При условие ,че те са си били такива (в смисъл добри приятели) и преди мене , ще бъдат и след мене. И аз най - малко имам правото да им разваля приятелството. Вярно е , че би било супер кофти или и аз не знам как да го нарека на моменти , но ... Случва се.

Seattle
11-22-2011, 19:39
Нема да го правя на проблем стига да ги познавам и 2-мата и да знам кви са им отношенията. Малко ще ми е кофти ако всеки път като са заедно се прегръщат и си говорят че се обичат. Все си мисля че поне партниорката ми би се съобразила с мен и биха ограничили този тип испълнения, все пак сме големи хора. Приятелството е много важно нещо и въпреки че понякога забравяме приятелите си заради любовни връзки, никога не бих си позволил да разваля приятелство от този вид.

xoxi
11-22-2011, 20:07
Защо да ревнувам?
Мога само да им се радвам.
Аз имам такова приятелство и знам колко е трудно да се изгради и запази. Ако той го е постигнал, наистина единственото, което ще правя е да се радвам.

2miss4sixty8
11-22-2011, 20:17
ами честно казано аз бих ревнувала , но не защото трябва или има причина,а защото съм си такава.. искам всичко за мен.. а ако го нямам и друг не трябва да го има.. :D :D :D :D

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 05:32
Не ревнувам.
Няма смисъл.

anonymous708973
11-23-2011, 05:45
При условие ,че те са си били такива (в смисъл добри приятели) и преди мене , ще бъдат и след мене. И аз най - малко имам правото да им разваля приятелството. Вярно е , че би било супер кофти или и аз не знам как да го нарека на моменти , но ... Случва се.

По-точно не мога да го кажа, обаче... аз не ходя прегърната с приятелите си по улицата и не им обяснявам колко ги обичам. :)

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 05:51
и не им обяснявам колко ги обичам. :)
Така е...
Защото обичта не се казва,тя се доказва ,чрез постъпки и действия.

marilyn
11-23-2011, 07:03
Багодаря ви за мненията. :-) Ясно е, че обичта се доказва, а не се показва и ние си я доказваме, но като се виждаме рядко по независещи от нас обстоятелства просто си седим гушнати един в друг и можем да прекараме така с часове. Въпросът е един бъдещ партньор как ще реагира на цялата тая картинка, защото повод за ревност няма-чувствата ни са само приятелски.. но се замислих и за ответната страна. :))))))

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 07:18
От приятелстовото между момче и момиче се получават най-здравите връзки.

Hilary_
11-23-2011, 08:32
Само едно ще кажа и за мен темата се изчерпва ..
Аз НЕ вярвам в истинско приятелство между момче и момиче!
Винаги (от лични наблюдения) има чувства първоначално или в последствие ако не от двамата, то поне от единия ..

error92
11-23-2011, 12:09
Само едно ще кажа и за мен темата се изчерпва ..
Аз НЕ вярвам в истинско приятелство между момче и момиче!
Винаги (от лични наблюдения) има чувства първоначално или в последствие ако не от двамата, то поне от единия ..

Понякога става въпрос и само за чисто сексуални намерения... :D жалко :?