PDA

View Full Version : Интернет на телефона



ribata
11-22-2011, 18:46
Та значи - имам телефон Нокия Н8 и съм на жичен интернет на Близоо та въпроса ми е как мога да ползвам този интернет през телефона си - с рутер ли с модем ли не знам ще съм ви безкрайно благодарен за съветите защото е много важно за мен :)

play23
11-22-2011, 19:10
Ако телефоната ти има wi fi ти трябва рутер, може и да шернеш мрежата от картата на компютъра.

ribata
11-22-2011, 19:19
телефона има Wi-Fi а това за рутера - значи си копувам рутер вкарвам жицата на интернета в него и той излъчва интернет сигнали които мога да хвана с телефота така ли? а и да попитам - такъв рутер ли имате предвид? http://www.altech.bg/bg/product/14930 :) :)

JuStIc3
11-22-2011, 20:18
Такъв рутер да :) И да ръгаш кабела в рутера и ти излъчва нет :)

ribata
11-23-2011, 17:40
Ето какво аз разбрах :) - значи вкарваш кабела на ЖИЧНИЯ интернет в този рутер и той започва да излъчва интернет сигнали които аз мога да уловя с моя телефон който има Wi-Fi така ли? :)

MaGuSs
11-23-2011, 17:47
Ето какво аз разбрах :) - значи вкарваш кабела на ЖИЧНИЯ интернет в този рутер и той започва да излъчва интернет сигнали които аз мога да уловя с моя телефон който има Wi-Fi така ли? :)
-Кабел вс Жичен интернет. Кое е по-бързо :lol:
-Рутера започва да излъчва. Ми той спирал ли е или си почива през 5-6 минути ? :lol:
-уловя с моя телефон. Каква стръф използваш за сигнали? Чувал съм, че тази риба е мн хубава ама пък и въдицата ти е мн къса и дебела. Не мисля, че имаш някакъв шанс :) :lol:
-който има Wi-Fi. Телефона ти има Wi-Fi. Thank you God :lol:
-Ето какво разбрах. Не знам ти какво си разбрал, ама аз нищо не разбрах. С телефона си да улавяш нещо невидимо не знам. Пробвай с мухи, че поне се виждат :)

П.П. Знам, че съм луд, спестете си комплиментите :D

ribata
11-23-2011, 18:03
вместо да се смееш на незнанието което не прикривам можеше да ми обясниш или просто да си спестиш коментара аз се нуждая просто от обяснение ако разбирах нямаше да питам :)