PDA

View Full Version : Не мога да понасям приятелят на майка ми



vesinka899
11-23-2011, 11:39
От доста време живее с нас.От няколко месеца не мога да го понасям.Първо-нищо не работи в къщи.Миналата седмица,не знам защо но беше решил да стане рано рано и да сложи фасул да готви.Ок,но омаза стената с червен пипер и доматен сок,не знам как я е правил тая запръжка,но беше осрал с извинение стената.Лятото слагаше паркет,един път нещо стана,ядосал се и не знам как счупил една дъска на паркета,вратата и на кухнята и тя пострада.Не купува нищо вкъщи,освен ежедневните цигари и бира от които само той си пие.Понякога й мрънкам на майка ми,но не искам да й казвам нищо повече.Тя знае де.Събота и неделя майка ми бачка на една заведение.Отива към 10 и се връща в 1.Е тоя като ми се прибире в 9 вечерта с бирата и цигарите много се ядосвам.Майка ми да се мъчи,а той да си гледа кефа с бирата и цигарите.Просто ужасно много се ядосвам.Пие й парите,не взема участие в семейния бюджет.Аз помагам до колкото мога,бащата праща издръжка и като си платя телефона и взема карта за месеца за влака колкото останат ги пазя за хляб и каквото има нужда.
Едва ли ще прочетете целия роман,дето съм писала но просто не знам какво да правя.Не се държа добре с него и той е забелязал,но не ми пука.
Искам да се махне оттук,но той е казал на майка ми,че без нея няма да се справи и не може....

jeni4kata
11-23-2011, 11:59
Прави се че го няма.

antineutral
11-23-2011, 12:34
А майка ти на какво мнение е по въпроса?

maksimal
11-23-2011, 12:58
Защо тримата не седнете поне веднъж на една маса, да поговорите като хората, да кажете кое как и защо ви дразни един в друг и така да си решите проблемите? Замислял/а ли си се?

teddybearMV
11-23-2011, 20:02
Съмнявам се, че майка ти има нужда от такъв безгласен индивид вкъщи, който само си смуче бирата и си пуши скапаните цигари. Тъжно е наистина. Дано се разделят. Тогава ще бъдете истинско семейство и истински щастливи.

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 07:00
Майка ти що не го зареже.
Кажи на баща си.

badsector
11-24-2011, 11:55
Много кофти ситуация. Все пак има нещо положително в нея, а то е, че ти изглеждаш свястно дете. Дори и да не се променят нещата, ти си гради характера, прави си изводите и гледай да не повтаряш чуждите грешки. А както всяка жена има нужда от секс, вероятно и майка ти е така. Предполагам вече се е отчаяла, че може да намери друг, сериозен мъж и няма желание да хвърля усилия в търсене. А тоя си личи, че е паразит и трудно ще пусне жертвата си.

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 12:01
А както всяка жена има нужда от секс.
Най-голямата глупост,която съм чула през живота си.

li0n
11-24-2011, 17:02
Защо не идеш да живееш при баща си щом е толкова зле?

marin4itu
11-25-2011, 09:13
Защо не идеш да живееш при баща си щом е толкова зле?
И да зареже майка си с този индивид ли? Аз не бих го направила..