PDA

View Full Version : подарък



kariix
11-23-2011, 11:50
Дайте примери какво да взема на баща ми за коледа. Да не е парфюм или инструменти.

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 13:00
НИЕ НЕ ГО ПОЗНАВАМЕ, ЧЕ ДА ЗНАЕМ ТОЙ КАКВО ОБИЧА И КАКВО НЕ! :x

Amellia
11-23-2011, 13:49
Може някакъв комплект за бръснене.. за друго не се сещам. И аз не знам какво да взема на моя.

malkasladka
11-23-2011, 14:26
Часовник... ? И аз се чудя все още...

bwef
11-23-2011, 14:38
Часовник... ? И аз се чудя все още... Взе ми идеята :( , иначе може ако баща ти ходи по-официално има едни комплекти с вратовръзка и копчета за ръкавели илиии има едни по-луксозни колани, които изглеждат доста добре, а може и някаква дреха.Надявам се да съм помогнала : ))

malkasladka
11-23-2011, 14:44
Часовник... ? И аз се чудя все още... Взе ми идеята :( , иначе може ако баща ти ходи по-официално има едни комплекти с вратовръзка и копчета за ръкавели илиии има едни по-луксозни колани, които изглеждат доста добре, а може и някаква дреха.Надявам се да съм помогнала : ))


Сори за идеята...иначе това с дрехите е супер особенно сега зимата, миналата година подарих на тати пуловер на Calvin Klein и много му хареса и го носи сега редовно...

ПП: Хубаво е, когато човек подарява на някого нещо, още повече на такъв близък човек, да е нещо, което ще му влезе в употреба...