PDA

View Full Version : Гномо прости хора



Wax
11-23-2011, 13:15
Бива ли такава детинщина, простотия ли незнам как да го наричам.
Слизаме през голямото със Стоян, Чушката и Лазар. Отпред ни чака бая едър мъж (Баща на едно момиче, с което един от тея съученици флиртуваше).
Брат и разбрал за това и казал на баща му, и после и момичето потвърдило. И бащата и брата дошли и още пред входа взеха да удрят момчето. С другото момче се заехме да ги разтърваваме, та и хвърлихме някои друг юмрук на бащата. Охраната идва чак минута по-късно с директора и се чудят кво става и накрая сичките се качихме в дирекцията и викнаха сичките родители горе.
На другите бащите веднага тръгнаха да викат, даже щяха да се сбият, но идва и полиция, само моя тръгна да ми вика защо съм се намесил...
В крайна сметка откараха бащата и брата на онова момиче незнайно къде, но доколкото разбрах ще има дело.
Е мама му деба тея хора. Като че ли ще изяде дъщеря му. И тръгнал да се бие в училище... :-o :-o :-o

Nithael
11-23-2011, 13:19
kul stori

FapFapINC
11-23-2011, 13:20
Kewl story

Ashenvale
11-23-2011, 13:24
Keul story

Ewok
11-23-2011, 13:33
Ще ти използвам темата, за да изразя възмущението си от един шофьор

Онзи ден се качвам аз в рейса и гледам един старец, с торби в ръцете вика нещо. Първоначално си помислих, че е луд някакъв, но се оказа, че е трябвало да слезе на тази спирка, но не е успял да стане навреме, защото му тежат торбите. И всъщност викаше на шофьора (защото беше най-отзад) да отвори вратата, за да слезе. Обаче автобусът тръгна и старецът отиде напред, защото реши че не го е чул. бтв през цялото време не беше ядосан или сърдит, беше си усмихнат и даже се шегуваше. Та, отиде при шофьора и започна да го пита дали не го е чул и че иска да му отвори да слезе. Обаче онзи явно го беше чул и първия път и започна да му вика и да му се заяжда. Старецът такъв продължи да си се усмихва и да му говори нормално. Тогава шофьорът тръгна и рязко наби спирачки и човекът падна и онзи тъпак изкрещя "виждаш ли какво става като ме разсейваш". След това човекът си слезе на следващата спирка, но нито крещя, нито се ядоса - нищо, само където не се усмихваше.
Беше ми много гадно и слязох на по-следващата.

nyancat
11-23-2011, 13:35
Познато :> Наскоро имаше такъв случай,но не помня в кой град :)

LovEsIckk
11-23-2011, 13:53
Ебаси детската история.
:lol:
Къв е смисъла заради някакъв "флирт" да идва цялата фамилия да се бие барабар с някви деца (квито сте примерно в техните очи)..Тая или е на 11 или баща и е психичноболен.
Само едно знам.. тая до година - две ше стане ебаси развратния,порест миндил. Точно ей тия момичета на които най се забранява в юношеските години такива елементарни работи, като флиртове,гаджета,дискотеки и т.н. , после стават абсолютни боклуци и го правят ДВОЙНО и то скришно.
Много лошо възпитание да си ограничаваш детето от обикновените младежки емоции, които е нормално да преживява на тези години.

Wax
11-23-2011, 13:55
И пак както казаха ще се прикрие историята, като тая с Английската и ще се извърти.

Много нервен народ станаха българите.

П.П. Момичето е на 15

NightGuardian
11-23-2011, 13:55
Ебаси детската история.
:lol:
Къв е смисъла заради някакъв "флирт" да идва цялата фамилия да се бие барабар с някви деца (квито сте примерно в техните очи)..Тая или е на 11 или баща и е психичноболен.
Само едно знам.. тая до година - две ше стане ебаси развратния,порест миндил. Точно ей тия момичета на които най се забранява в юношеските години такива елементарни работи, като флиртове,гаджета,дискотеки и т.н. , после стават абсолютни боклуци и го правят ДВОЙНО и то скришно.
Много лошо възпитание да си ограничаваш детето от обикновените младежки емоции, които е нормално да преживява на тези години.

така е. Тая рана кърви , кърви накрая.... :lol:

Oldschool
11-23-2011, 13:56
Идиоти...

Даже не искам и да коментирам.

LovEsIckk
11-23-2011, 14:02
Ми мене на 15 нищо не са ми забранявали. Излизах с момчета, но си знаех цената. До като имах приятелка ( мой набор) която беше с вечерен час до 10,обаче вместо да се виждаме да пием кафе, ходеше да си го слага с 3-ма. :) Именно защото и се забраняваше,напук го правеше..лошото е че така и си остана.

ohluv
11-23-2011, 14:32
И пак както казаха ще се прикрие историята, като тая с Английската и ще се извърти.

Много нервен народ станаха българите.

П.П. Момичето е на 15
не знам за коя случка имаш предвид ама там на село и в двете гимназии има само филми :D

shadow4e
11-23-2011, 14:35
И аз днес попаднах на един много симпатичен дядо. Станах, за да седне и не ме пусна, докато не ми даде от мандарините, които носеше. 8-)

shadow4e
11-24-2011, 00:05
Алекс, обсебен си от тази идея, моето момче. Успокой се и си легни тази вечер без мисли за тийнпроблем и форумния Кадафи.

shadow4e
11-24-2011, 00:14
да и от приятелите си и другите взаимоотношения с хората. Някак си по-смислено ми се струва. :D Щом за теб си заслужава да си посветиш живота на това, действай.

Grell
11-24-2011, 01:30
^ А аз мисля, че трябва да поработиш най-вече върху психиката си.
Не върви към добро. :(

Greennight
11-24-2011, 09:32
Тъпа работа,ама от друга страна и вие не сте прави докато разтървавате да удряте по някой юмрук :lol: Моя баща някой пикльо,ако тръгне да го удря такъв бой ще му тегли,че няма да му се вярва :lol:

fear4o
11-24-2011, 09:36
А кво да стоят и да гледат как бият момчето ли? Или да застанат между тях и те да отнесат тупаниците.. я мисли малко с тая глава..

Greennight
11-24-2011, 09:42
Можело е да ги разтърват.Аз не вярвам тоя баща веднага да е тръгнал да се бие,все пак едва ли е толкова прост човека,по-скоро е искал да му се скара на момчето и най-много да му удари 1-2 шамара,а те са му скочили 3мата...Поне аз така си го представям

fear4o
11-24-2011, 09:43
Можело е да ги разтърват.Аз не вярвам тоя баща веднага да е тръгнал да се бие,все пак едва ли е толкова прост човека,по-скоро е искал да му се скара на момчето и най-много да му удари 1-2 шамара,а те са му скочили 3мата...Поне аз така си го представям
Я прочети пак.. Да много е вероятно, но виж какво казва Вакс.

Greennight
11-24-2011, 09:48
Това с "още пред входа почна да удря момчето" ми изглежда малко съмнително,и едва ли са баш невинни,но може и така да е било 8-)

fear4o
11-24-2011, 09:49
Каквото и да е този, който е започнал боя е виновния откъде и да го гледаш.

Wax
11-24-2011, 12:22
Не ми говори.
Бащата си го отнесе щото шибна момчето в слепоочието и му беше чупил няква кост. Аз имах само една синина и скъсан суечър.
Брата на момичето имаше джобно ножче, ама си тръгна.
Не съм от пасивните, дето ше стоят и ще гледат.
Момчето неска не беше на даскало, ама по бързата процедура вчера осъдиха бащата на 1 месец обществено полезен труд и 1500лв обезщетение.

Oldschool
11-24-2011, 12:25
Бащата няма работа да ходи и да раздава шамари и да се прави на дерибей.

Чета, че днес в 35-то някакви келеши са се били, та единия е в Пирогов с опасност за живота, разкъсан далак и т.н. Ае, мислете малко мама му деба...

StringTheoryPracticist
11-24-2011, 12:40
Какво съм казвал и преди, добрата страна на дебилните хора е, че често ти дават повод да злорадстваш.

Ако бях на мястото на нападнатото момче, в момента в който баща ми разбере за случката, баща му и брат му ще се скрият някъде, ако решат да проявят разум.

ohluv
11-24-2011, 13:07
Ся кво ще се фукате на кой баща му е по-голяма мутра ли кво 8-)

bootyboy
11-24-2011, 13:18
явно при мисълта, че някво лекенце иска да чука дъщеря му е стигнал до крайност :lol: