PDA

View Full Version : малко проблемче



TheLor4ety
11-23-2011, 14:46
Здравейте :-) аз съм на 15,от София съм..ами..имам хубаво тяло *не се хваля :shock: * ,всичко е супер..но имам едно мъничко проблемче.Корема ми е малко по голям от колкото искам =) найстина е съвсем незначително,но да е перфектен! та..не ми трябва цялостно отслабване,а само малко стягане на коремчето.Всеки ден правя по 60 коремни,ама резултата нещо не го виждам.=) та ако можете да кажете някой метод,ще съм ви адски благодарна :-) :smt007

nepowtorima
11-23-2011, 14:48
Коремните преси не са за отслабване на корема, а за стягане на мускулите!Така че, щом искаш да стягаш .. давай.. това ще ти помогне.. друг начин няма! Имай малко търпение.. от няколко пъти няма да стане. Трябва постоянство и в най-скоро време ще имаш идеалния резултат!!

strawberry88
11-23-2011, 14:55
http://cway.bg/index.php?m=2428

Josefinne
11-23-2011, 14:59
Скачане на въже,
плуване,
не се ядат определени храни, за да не ти се подува коремът,
и едно упражнение - лягаш по гръб, ръцете трябва да до тялото, краката събрани и изпънати. Повдигаш краката, както са изпънати и събрани на около 10-20 см от земята и броиш бавно до 10. Сваляш бавно. И така няколко пъти. Упражнението е долната част на корема.
И още едно - лягаш по гръб и свиваш краката в колената и започваш да правиш коремни преси от това положение. Също за долната част на корема.

TheLor4ety
11-23-2011, 16:09
Благодаря ви мноого за бързите отговори =) проблема е там,че не знам дали трябва да отслабвам или просто да стягам,не знам и как да разбера :? слаба съм си,но корема ми нещо не е окей...хм..продължавам с коремните,пък да видим резултата. :oops:

mynichkaTanq
11-23-2011, 16:22
Ами явно не ги правиш правилно коремните преси(не трябва да бързаш да ходиш да ядеш, а да изчакаш малко време пр.1-2 часа) и трябва вечер да не пиеш много вода, защото да не се разширява корема. Ако скачаш на въже ще ти стегне дупето и паласките

TheLor4ety
11-23-2011, 16:35
Ами явно не ги правиш правилно коремните преси(не трябва да бързаш да ходиш да ядеш, а да изчакаш малко време пр.1-2 часа) и трябва вечер да не пиеш много вода, защото да не се разширява корема. Ако скачаш на въже ще ти стегне дупето и паласките мерси много за съвета,обаче въпроса е там,че дупето и паласките са ми стегнати,само корема е мъничко над нормата :) иначе,висока съм 160см и тежа 46кг. :-) мерси за отговора ти,това за водата не го знаех и ще ми е полезно

mynichkaTanq
11-23-2011, 16:54
ама ти какво повече искаш доста си си добре : ) за височината ти е добре просто стегни коремчето повечко и увеличи коремните, но прави двата вида, 1-ния вид са обикновените, а другия вид са като обикновените, но само че вдигаш и краката.
Примерно днес правиш 3х20 и от двата вида и така ги увеличаваш
Утре 3х25 и т.н.

Rebirthing
11-23-2011, 20:29
Кардио ?