PDA

View Full Version : ОМГ днес едно момиче от класа ...



Concussion
11-23-2011, 15:00
която по принцип е много готина, отворена, със самочувствие и има претенции за това че има страхотни хигиенни навици, я преместиха на съседния чин до мен. И в час по история, като я видях, си бъркаше в носа, ама целите и ръце бяха в кръв :shock: и не спря да се човърка, после си размаза ръцете и се отупа, бара телефони, якета, едно-друго... :shock: На всичкото отгоре по музика стана пред класа да ни пее и вика: "Мога да ви унижавам всичките, щото сте много грозни" :lol: И пак си човъркаше носа, беше отвратително. :? На вас случвало ли ви се е да имате такива познати с претенции и самочувствие до небето, а да имат подобни отвратителни навици?

KumchoValcho
11-23-2011, 15:03
Навсякъде ги има. Дразнещо си е 8-)

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 15:12
В моя клас всички шушкаха, че новата ученичка от класа смърди на трупове :? Отначало не ми правеше впечатление, щото нямам никви контакти с нея, но днес класната като ме извика през часа... По случайност се спрях до нейния чин да си завържа обувката и.. Човеек! Смърди на клозети и говна! Пикня! Пот! Немитоо! Киир! Кържаа! Без майтап! :? Не се трае!

Concussion
11-23-2011, 15:20
Иу, има такива хора, да... :lol: Обаче, това момиче е с огромно самочувствие, и само знае да унижава беззащитните... Ей такива се оказват най-големите мърли...

nepowtorima
11-23-2011, 15:23
Ужасс...
как така са и били ръцете в кръв.. тя да не си е откъснала носа :lol:

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 15:27
Иу, има такива хора, да... :lol: Обаче, това момиче е с огромно самочувствие, и само знае да унижава беззащитните... Ей такива се оказват най-големите мърли...
и наща е същата! Знаеш ли ква е надута като въшка. С никой не говори от класа. Само се бута у осмокласниците :? А ако знаеш как ме гледа страшноо :-#

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 15:28
Ужасс...
как така са и били ръцете в кръв.. тя да не си е откъснала носа :lol:
раздрала го е отвътре 8-)

Concussion
11-23-2011, 15:30
^ и защо те гледа страшно? :(


Ужасс...
как така са и били ръцете в кръв.. тя да не си е откъснала носа :lol:

Ами тя човърка като ненормална, как няма да го разкървави... :booooomb:

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 15:38
^ и защо те гледа страшно? :(

не знам :( както си завръзвах кеца и погледнах нагоре през бритон да видя какво ми смърди и тя ме зяпаше странноо, страшно някво! :(

Concussion
11-23-2011, 15:42
^ и защо те гледа страшно? :(

не знам :( както си завръзвах кеца и погледнах нагоре през бритон да видя какво ми смърди и тя ме зяпаше странноо, страшно някво! :(

Споко, недей да й обръщаш внимание, с поглед не може да ти направи нищо, и слава богу. 8-)

NqkfaNikakva21
11-23-2011, 15:48
кой клас сте :-o

StringTheoryPracticist
11-23-2011, 15:50
Колко са й големи циците?

А като си вадеше сополите, хапваше ли ги?

Concussion
11-23-2011, 15:52
Колко са й големи циците?

А като си вадеше сополите, хапваше ли ги?

:lol: Не знам, може, ръцете и бяха в кръв...

StringTheoryPracticist
11-23-2011, 15:55
Докато си бъркаше в носа, ти гледаше ли я с "АВЕ ЕЙ!" поглед, като маймуната от аватара ми?

xxxbrokenhearthxxx
11-23-2011, 15:57
Докато си бъркаше в носа, ти гледаше ли я с "АВЕ ЕЙ!" поглед, като маймуната от аватара ми?
:razz:

Concussion
11-23-2011, 15:58
Докато си бъркаше в носа, ти гледаше ли я с "АВЕ ЕЙ!" поглед, като маймуната от аватара ми?

Дам... :D

Thrombocyte
11-23-2011, 15:59
High Five.

xxKiFlAxx
11-28-2011, 03:39
Защо се подигравате бъркала си в носа :? ами като иска ще го прави. В нашия клас сме 20 момичета и правим каквото си искаме :D :razz: :razz: имаше една казаха и пръдлата(не съм аз :D) пърдеше а една нова дето беше се оригва и всчки смях и :razz: става забавно не се подигеаваме приятелки сме и се сещам какви
началото бяхме така сеега... без срам :D
едната сме приятелки а другата стоим заедно мнн се харесваме :P

ShtrudeL
11-28-2011, 03:45
Защо се подигравате бъркала си в носа :? ами като иска ще го прави. В нашия клас сме 20 момичета и правим каквото си искаме :D :razz: :razz: имаше една казаха и пръдлата(не съм аз :D) пърдеше а една нова дето беше се оригва и всчки смях и :razz: става забавно не се подигеаваме приятелки сме и се сещам какви
началото бяхме така сеега... без срам :D
едната сме приятелки а другата стоим заедно

Да ви нямам представата за момиче и приятелство. :?

WarBlaze51
11-28-2011, 05:40
Защо се подигравате бъркала си в носа :? ами като иска ще го прави. В нашия клас сме 20 момичета и правим каквото си искаме :D :razz: :razz: имаше една казаха и пръдлата(не съм аз :D) пърдеше а една нова дето беше се оригва и всчки смях и :razz: става забавно не се подигеаваме приятелки сме и се сещам какви
началото бяхме така сеега... без срам :D
едната сме приятелки а другата стоим заедно мнн се харесваме :P Вие сте за даскало като Хенри Форд ...

xxKiFlAxx
11-28-2011, 16:00
не ние сме само момичета познаваме се и те не го правят пред всеки а само в клас :D

Concussion
11-28-2011, 16:03
Oф, как ви издържам просто не знам :o

bootyboy
11-28-2011, 16:03
да и кажеш, че е путанааааа

FuCKkK13
11-28-2011, 16:13
леле.. ужас .. чак такива случки не съм имала,но има една от моя клас,която вечно задника и' е отвънка и и се виждат прашките.. е тия прашки 4 дена подред не ги смени :?

Concussion
11-28-2011, 16:18
леле.. ужас .. чак такива случки не съм имала,но има една от моя клас,която вечно задника и' е отвънка и и се виждат прашките.. е тия прашки 4 дена подред не ги смени :?

И наш'те са такива, особено това момиче за което съм писала... И въобще не им става неудобно!

bootyboy
11-28-2011, 16:20
може да са и любими и да има няколко чифта 8-) да и кажеш, че е путана :x

xxKiFlAxx
11-28-2011, 16:23
i какво като не ги е сменила ще ходи както иска! мн сте зле такива
дано не ви обръща внимание

Concussion
11-28-2011, 16:24
i какво като не ги е сменила ще ходи както иска! мн сте зле такива
дано не ви обръща внимание

ти сред хора ли живееш?

nirvana13
11-28-2011, 16:26
добре че нямаме чак такива индивиди в класа

ADMIRALKA14
11-28-2011, 16:27
Докато си бъркаше в носа, ти гледаше ли я с "АВЕ ЕЙ!" поглед, като маймуната от аватара ми?
Илл.. :razz: :razz: :razz: :razz:

xxKiFlAxx
11-28-2011, 16:28
i какво като не ги е сменила ще ходи както иска! мн сте зле такива
дано не ви обръща внимание

ти сред хора ли живееш?
сред боклуци като теб!
момичето ще ходи както си иска.

Concussion
11-28-2011, 17:01
Omri.

horacio
11-28-2011, 17:13
и xxKiFlAxx е нехигиенична смръдла, за тва го взима толкова навътре тва :lol:

в класа си имаме 2-ма трима такива
единия е един пичага, дето изобщо нито сменя дрехите нито мие зъбите
и днес нещо си говорим няколко човека и една съученичка му вика "леле Ице зъбките ли си измил? :о" "а пф не" :razz: :razz: :razz: :razz: така изгледа все едно "бе ти луда ли си да ги мия" :lol: :razz: само се оригва и прави некви мизерии ама напоследък ми е много смешен :lol:

ledenakrasota
11-28-2011, 17:15
Вече не съм ученичка! 8)

Concussion
11-28-2011, 17:16
и xxKiFlAxx е нехигиенична смръдла, за тва го взима толкова навътре тва :lol:

в класа си имаме 2-ма трима такива
единия е един пичага, дето изобщо нито сменя дрехите нито мие зъбите
и днес нещо си говорим няколко човека и една съученичка му вика "леле Ице зъбките ли си измил? :о" "а пф не" :razz: :razz: :razz: :razz: така изгледа все едно "бе ти луда ли си да ги мия" :lol: :razz: само се оригва и прави некви мизерии ама напоследък ми е много смешен :lol:

Ахаха, и аз имам един Ицо в класа, който постоянно се оригва, но последното нещо което мога да кажа за него, че няма хигиенни навици или прави мизерщини и т. н., просто си се оригва човека. :razz:

BadAss
11-28-2011, 17:16
аз мога да казвам азбуката 8)

и ние имаме една такава съученичка дето мирише на тутанкамон..не се трае ебати :D

horacio
11-28-2011, 17:29
и xxKiFlAxx е нехигиенична смръдла, за тва го взима толкова навътре тва :lol:

в класа си имаме 2-ма трима такива
единия е един пичага, дето изобщо нито сменя дрехите нито мие зъбите
и днес нещо си говорим няколко човека и една съученичка му вика "леле Ице зъбките ли си измил? :о" "а пф не" :razz: :razz: :razz: :razz: така изгледа все едно "бе ти луда ли си да ги мия" :lol: :razz: само се оригва и прави некви мизерии ама напоследък ми е много смешен :lol:

Ахаха, и аз имам един Ицо в класа, който постоянно се оригва, но последното нещо което мога да кажа за него, че няма хигиенни навици или прави мизерщини и т. н., просто си се оригва човека. :razz: то не е точно до оригването, попринцип ми е се тая ама..... някой, който не си мие зъбите да ти се оригва и да мирише на 12 различни ястия ядени пред изминалите 2 седмици малко така... :lol: :razz:

Concussion
11-28-2011, 17:30
и xxKiFlAxx е нехигиенична смръдла, за тва го взима толкова навътре тва :lol:

в класа си имаме 2-ма трима такива
единия е един пичага, дето изобщо нито сменя дрехите нито мие зъбите
и днес нещо си говорим няколко човека и една съученичка му вика "леле Ице зъбките ли си измил? :о" "а пф не" :razz: :razz: :razz: :razz: така изгледа все едно "бе ти луда ли си да ги мия" :lol: :razz: само се оригва и прави некви мизерии ама напоследък ми е много смешен :lol:

Ахаха, и аз имам един Ицо в класа, който постоянно се оригва, но последното нещо което мога да кажа за него, че няма хигиенни навици или прави мизерщини и т. н., просто си се оригва човека. :razz: то не е точно до оригването, попринцип ми е се тая ама..... някой, който не си мие зъбите да ти се оригва и да мирише на 12 различни ястия ядени пред изминалите 2 седмици малко така... :lol: :razz:

Иу. :lol:

horacio
11-28-2011, 17:32
ако си била накъдрена, косата ти ведната ще се изправи и окапе от радиацията лъхаща от устата му :oops: :lol: :razz:

maikavikone
11-28-2011, 17:33
Вече не съм ученичка! 8)
http://media.tumblr.com/tumblr_lv3nnhh7Mi1qzxmpj.jpg