PDA

View Full Version : Какво стана с моята BFF ? :(



dodi33
11-23-2011, 15:21
Здравейте :). Искам да си излея душата, защото съм бясна и тъжна. Напоследък много се карам с моята най-добра приятелка. Не знам какво и става. Напоследък се държи студено, изнервено(може и да и се отразяват семейните проблеми, знам ли, но все с мене е такава) Казва, че все аз съм я дразнила и съм виновна. Аз вече започнах да се съобразявам, но един ден сме сдобрени друг ден не (въпреки, че много бързо се сдобряваме) Днес стана така, че бях качила 2 снимки с нея във Facebook и тя в училище като ги видя ми се развика "Влизай веднага във шибаният си профил и махни снимките, знаеше, че не исках да ги качваш" нещо от този род и още малко имам чувството, че щеше да ме набие. И почнахме спора аз и казвах "Какво толкова е станало само заради едни снимки, пък камоли за нещо по-голямо". Да, вярно е признавам си качих снимките без да иска и тя постоянно все нещо не иска да и публикувам или качвам във Facebook ама не знам страшно много ми е гадно ;( ;( не искам да се караме. Много я обичам и държа на нея ;(

Fiction7577
11-23-2011, 15:24
Тогава не и качвай снимките във фейсбук.

Amellia
11-23-2011, 15:28
^ :razz:

Ами следващият път като започнете да се карате си излей
душата пред нея - питай я защо се държи така с теб, ти ли
си виновна или просто си го изкарва на теб и т.н.

monini4ka
11-23-2011, 15:31
Не че нещо, ама доста тъпо ми се струва да ти вика за няк'ви снимки..
В смисъл, не я познавам нали, ама аз никога не бих се развикала така (както ти описваш) на някой само защото е качил снимки, дето не харесвам в фейсбук. Според мен може би се държи така заради семейните проблеми, за които спомена или пък си направила и нещо друго.. Поговорете си, кажи й, че не ти е приятно това положение и искаш да ти каже всичко, което има направо..
Но пък може и да е такъв човек, че профила във фейсбук е супер важен за нея и да няма друга причина така да ти се разквика.. Не знам. ;д

dodi33
11-23-2011, 15:36
Тя сега няма интернет и не може да види снимките. Ама аз днес всичко и казах и какво се оказа, че пак аз съм виновна, защото и е станало гадно, че съм направила нещо, което не е искала да правя. То, че аз съм виновна и аз съм ама ми писна постоянно за глупости да се караме. И на мен ми беше много гадно така да ми се развика пред всички, че даже и едно момиче я защити.

airboy
11-23-2011, 15:38
На мен ако така ми се развикат, директно тегля чертата. В смисъл ако не и харесват снимките, може да ти го каже и по-нормално. Тва си е мое мнение по принцип, не я познавам...

LoXx
11-23-2011, 15:46
^ :razz:

Ами следващият път като започнете да се карате си излей
душата пред нея - питай я защо се държи така с теб, ти ли
си виновна или просто си го изкарва на теб и т.н.
а така, поговорете си откровено защо тя прави така и ще се изясните, но ако не се изясните изчакай известно време и може тя да се успокои. надявам се да съм ти била възможно най-полезна и успех :)

dodi33
11-23-2011, 16:39
Благодаря, ще се опитам. Все пак не искам да я загубя ;(

MuRocLaW
11-23-2011, 16:51
Според мен и расте пенис

dodi33
11-23-2011, 17:24
Други съвети ??? :( :(

kriisskaa
11-23-2011, 17:37
На колко сте..............Ми следващия път я заплаши че никога няма да сте фр. ако продължава да се държи така с теб или пък поговори с нея на усамотино място на 4 очи..............Виж какво намери ме в скайп там ще си поговорим sladka.qgodka13

dodi33
11-23-2011, 17:45
на 15 сме :D

teddybearMV
11-23-2011, 19:32
А защо и качваш снимки без нейно разрешение във фейсбук. Ако ти не се харесваш на някоя снимка или пък се притесняваш от нещо и тя постъпи като теб..как ще се чувстваш? Не се карайте за глупости, но и не прави подобни неща, които на нея са и неприятни.

dodi33
11-23-2011, 21:02
Ще се опитам :)

Fiction7577
11-24-2011, 11:42
Ще се опитам :)

Няма кво да се опитваш, правиш го! Много сте ми интересни, хем искаш да сте приятелки, пък я дразниш с подобни глупости като снимки във фейсбука.. за които ясно ти е казала, че не иска да се появяват в социалните мрежи.

Не знам кой е дразнителя в тази история вече...

Pamaa
11-24-2011, 12:06
ами не качвай нейни снимки.. без товаа си е доста гадно :? :? !!

Cinderella111
11-24-2011, 19:37
Говори с нея само тя може да ти каже защо се държи така, но аз примерно не разбирам щом сте най- добри приятелки би трябвало да ти споделя ако има някакъв проблем, дори и семеен. Когато аз имам някакъв проблем винаги го споделям с най- добрата ми приятелка и си излизавам душата пред нея, та нали точно това е приятелството- да се подкрепяте в трудни моменти. Предразположия да ти сподели :)

Geniicheto
11-25-2011, 17:09
Ееее авторчето, потърси ми пълномощно в скайп fire_girl_942 Там, ако още не са се оправили нещата между вас ще ти кажа някои неща, дано да ти помогна. В почти същото положение съм, само без снимките във фейсбук, така че може би те разбирам до известна степен. Ай чакам! :) И споко, тя също те обича, просто нещо е станало и не знае как да ти каже или не иска, за да не те притеснява. :---)

anonimkaa33
11-25-2011, 21:26
Говори с нея и разбери защо се държи така! Но не се оставяй да бъдеш мачкана и не й върви след гъза (извинявам се :D ) , не й се моли , защото съм била на твоето положение много пъти и съм се убедила, че трябва да имаш достойнство ! Като ти се развика няма да й мълчиш ти да не си нещо по-малко от нея.. казваш й я се успокой малко! тя няма право да те унижава и да ти вика за едни снимки :x :x и винаги имай едно на ум защото каквото и да е от колкото и време да сте заедно не се доверявай на пълно защото има голяма вероятност да се разочароваш.. Аз имах една приятелка "най-добра" от 13 години имах и пълно доверие и накрая ме остави защото видя полза в някой който за нея беше повече от мен и така .. не ти казвам че те използва или да отидеш и да се скараш с нея казвам ти го за твое добро просто внимавай защото повечето хора са използвачи и интересчии ;]] дано тя да не е от тези хора и да се оправите :) :) :)

stteLii
11-26-2011, 08:09
BFF.. :lol:

Ще запазя коментара за себе си.

Mi6inka
11-26-2011, 10:26
добави я във фейсбук като твоя сестра и тя ще види колко много държиш на нея..