PDA

View Full Version : "Помощниците"



ted4ty
11-23-2011, 15:24
Темата...става дума за "помощниците",списания като Космополитън,Джой и т.н. ,в които има разни съвети,разни идеи,пози...Четете ли такива списания??Ползвате ли съветите?Според вас написаното вярно ли е??Правили ли сте някои от "триковете"??Доволни ли сте или за вас това е пълна простотия??

Мое мнение:
Има някои доста оригинални неща - например свирка с газирана вода (мехурчетата създавали приятни усещания), но не винаги съм съгласна с написаното.Според мен не е чак толкова яко,колкото го описват момичето да се задоволява пред него или да си направя клипче или в стаята да сложат огромно огледало, за да се гледат.

Oy7ofCon7roL
11-23-2011, 15:34
момичето да се задоволява пред него или да си направя клипче или в стаята да сложат огромно огледало, за да се гледат.

че тва си е класика бе 8-)
А иначе за свирката с газирана вода за сефте чувам

По темата: не чета такива глупости

SisiStrange
11-23-2011, 16:38
Повярвай ми, фантазиите ти ще ти свършат много повече работа. Огледалата, свирките с екстри и тн. не са измислени от Космополитан. Те идеите идват по време на самия акт или в някоя хорни вечер, когато си викаш: Ох, утре какво ще го правя... И изведнъж ти хрумва какво точно.
:D
Преди четях такива списания, но има главно глупости и се повтарят статиите с миниатюрни промени. Вече не се занимавам.

DragonLady
11-23-2011, 16:53
Не ги чета тея глупости. Имам си достатъчно голямо и богато въображение, за щурите идей в секса и не само :D

anonymous708973
11-23-2011, 17:35
Чета ги, кефят ме, пробвам ги, ако не ги забравя, както обикновено става. По време на секс изключвам, съсредоточавам се изцяло върху човека до себе си, не помня някакви си редове... правя, каквото ми идва отвътре.

Но трябва да отбележа, че подготвеността ми по сексуална тематика дойде основно от тези списания - оралната любов, очакванията и прочее. Полезни неща се пишат.

Jessie
11-23-2011, 18:50
Чела съм, но не съм изпробвала. Щото не звучи атрактивно.

От нета съм изпробвала разни работи, различни от тези, написани в списанията.

dami666
11-23-2011, 18:51
Чета ги,понякога има готини трикчета.Пък и тия списания са супер за губене на време.

djipsito
11-23-2011, 19:06
Много рядко се случва да ги чета. Някой път пише интересни и смешни неща, главно заради тва ги разлиствам, иначее... повечето работи ми се струват като някъв измислен филм.. Как ще се тъпча с шоколад пред телевизора, когато са ме зарязали или как мога да ходя със зелено лице без някой да ме гледа странно... бла бла бла

Пишат така все едно си депресирана самосъжаляваща се кифла, на която някой не е обърнал внимание... Тва по-скоро ме дразни, отколкото да ми е интересно...

xoxi
11-23-2011, 19:34
Списания не чета, но в интернет съм попадала на такива сайтове от рода на розали или космополитан.. или пък някаква друга измислица.
Има неща, с които човек може да си убие времето, но се срещат много рядко. Повечето неща, които се пишат на мен ми звучат абсурдно и банално. Чела съм какви ли не глупости.

Amellia
11-23-2011, 19:46
Редовно си взимам JOY, но не заради тези статии специално.
Плюс това момчета са ми казвали, че написаното е пълна
глупост и по никакъв начин не биха се изкефили на тия
"трикчета".

GreenFairy
11-23-2011, 19:56
Като цяло има интересни неща, до колко са полезни не знам. Чета само сайтовете, списания не си купувам. Но има и сташно глупави неща, тази http://www.cosmopolitan.bg/cosmo-zapovedi/10-purvi-puti-koito-si-zaslujava-da-otpraznuvash.html статия направо ме повърка от смях... Дали наистина има хора, които "празнуват" такива неща? :lol: :lol: :lol:

П.С. Хубаво е и да се четат мъжки списания, така човек е наясно и със двете страни на нещата :)

fenkaaa
11-23-2011, 19:58
Не,не чета такива списания 8-)

GabrielleShayk
11-23-2011, 20:16
Преди 2-3 години много ги четях и основните ми знания на сексуална тематика ги придобих от там :D

HapkoMaH
11-23-2011, 20:51
Не ги чета специално заради тези рубрики, но се случва и там да погледна.
За свирката с кубчета лед съм съгласна. За огромното огледало също, но за това с мастурбирането... :?+1

kremen4eto
11-24-2011, 04:51
Интересни са ми, чета ги често, но за занимавка. Не бих искала да черпя идеи за личния си живот от списания. Трябва да съм го закъсала. Всичко съм научила от личен опит.

nohuty
11-24-2011, 07:21
Както казваше бившият ми шеф *Това е пълньй гавно"!
Всичката тази информация можеш да си я набавиш от интернет, от някоя приятелка или ... просто трябва да се развихриш с въображението си ...
Свирка с газирана вода - докато го направиш 10 пъти ще се олееш, а пък момчето на дали ще усети нещо по-хубаво тъй като само топлината на устната кухина възбужда ...а студена газирана вода не се връзва 8-)

В "Космо" бях чел някакви глупости от сорта на *вземете хавлиена кърпа и я потопете в топла вода, после хванете члена с нея и....* WTF :x

kremen4eto
11-24-2011, 07:27
В "Космо" бях чел някакви глупости от сорта на *вземете хавлиена кърпа и я потопете в топла вода, после хванете члена с нея и....* WTF :x

Де да беше само това. Аз четох как няк'ва се възбуждала да я пляскат с шпатула :D

Абсурден ми се стори и съветът да сме редували топла напитка със студена при свирка. Аз ще духам ли или ще си пия кафето?? :D

Е, има и верни неща, но не това е мястото, от което трябва да се научат. Око да види, ръка да пипне :grin:

nohuty
11-24-2011, 07:29
В "Космо" бях чел някакви глупости от сорта на *вземете хавлиена кърпа и я потопете в топла вода, после хванете члена с нея и....* WTF :x

Де да беше само това. Аз четох как няк'ва се възбуждала да я пляскат с шпатула :D

Абсурден ми се стори и съветът да сме редували топла напитка със студена при свирка. Аз ще духам ли или ще си пия кафето?? :D

Е, има и верни неща, но не това е мястото, от което трябва да се научат. Око да види, ръка да пипне :grin: най-добре е каквото ти хрумне в леглото - да си го опиташ.Сам ще знаеш дали ти харесва...

Най-фрапантното нещо за самозадоволяване което съм чел е когато мъжа е във ваната, да си намери от някъде муха на която да махне крилата *за да не избяга* и да си я сложи на главичката на члена, след което ... :razz: не мога !!!! :razz:

kremen4eto
11-24-2011, 07:30
^ О, господи :D