PDA

View Full Version : Ще се получи ли нещо между нас?



WhereAreYouNow
11-23-2011, 16:27
Харесвам си едно момче и съм почти сигурна, че и той ме харесва. Аз съм на 14, а той е на 17. Писа ми във фейсбук и оттам тръгна всичко пишем си от 1 седмица. Пише ми неща от сорта, че имам уникална усмивка, че му е много хубаво да си пишем, че отдавна не се е интересувал така от някого и ми прави намеци, че иска да се видим.
И така в понеделник се засякохме в училище и той се направи, че не ме вижда и аз му се разсърдих и вечерта като ми писа, ми се извини и така се оправиха нещата. Потръгна ни разговора, защото преди много много не ни вървеше.На следващия ден пак се правеше, че не ме вижда. Снощи пък той ми се разсърди, защото една моя приятелка му беше наговорила някви неща, но както и да е оправиха се нещата. Аз му казах, че искам да се видим, защото без уговорка трудно ще се засечем. И така чакахме се сутринта и бяхме само двамата, поговорихме си малко и той ме гушна за здрасти и чао.
Сега си пишем и той излезна и аз използвам момента да поискам някой съвет какво да правя, да го питам ли направо има ли намерение нещо да става между нас или е само за фейсбук или да му пратя някаква песен с намеци? Абе просто идея си нямам какво се случва!

WhereAreYouNow
11-23-2011, 16:28
ааа забравих да кажа, че ми иска и номера :D

Ashenvale
11-23-2011, 16:31
Еми най-вероятно го е срам в училище. Дай му номера си да ти се обади, и се разберете да излезете само двамата, раиш ли ..

DisappointedDreamer
11-23-2011, 16:33
Като за начало, спрете с тея фацебуци. Уговоряйте си срещи, виждайте се.
И факта, че те игнорира в даскало, и не ти обръща внимание, ме притеснява. Общо взето, ако бях на твое място, няма да си вдигам надеждите много.

Elizabeth93
11-23-2011, 16:34
Според мен те харесва, но виж не му пиши в facebook дали има или няма намерения, а направо се вижте пък каквото трябва ще си дойде от само себе си остави на момчето, но нямя да е зле да му дадеш номера си :) :)

WhereAreYouNow
11-23-2011, 16:42
Аз му го дадох. Ама и аз се притеснявам в даскало, защото има много хора и бих му казала здрасти като се видим, ама той си е с компания и не мога ей така да се набутам. Пък и той е 11 клас вероятно го е срам да каже, че се занимава с 8. Мисля да изчакам и да видя дали ще поиска да се видим пак утре, ако не може да му кажа аз, че искам да се видим.

VaMpiRKaTaaa
11-23-2011, 16:54
Още си малка миличка.
Не се бутай между шамарите.

Elizabeth93
11-23-2011, 16:58
Виж няма какво даго е срам, че си 8 клас, ако наистина те харесва, а ако го е срам значи той самия не е пораснал и няма да има смисъ в такъв случай, но дано да не е така

againstyou
11-23-2011, 17:33
Не разбирам какво очакваш от него.Едва ли имате общи интереси,гледни точки и т.н.

Azoria
11-23-2011, 19:11
И факта, че те игнорира в даскало, и не ти обръща внимание, ме притеснява.

Мда и мен... :? Нещо няма логика.
А това,че е 11ти ,а ти 8ми клас - от какво ще го е срам? Напълно нормално ,според мен. :)

sasha_90
11-23-2011, 19:14
Дай му номера си и виж дали ще ти се обади.По фейсбука е едно,на живо друго.Не съди за това дали има интерес чрез чатове,а по това как се държи извън виртуалното пространство.

RisingStar
11-23-2011, 19:25
Кажи му че искаш пак да се видите някой път , ако той не те изпревари де .. само не разбирам защо не те поздравява в училище .. може би пък е от по срамежливите , но ако те харесва сам ще се интересува от теб . Излезте пак така няколко пъти и каквото стане .. те нещата ще потръгнат от само себе си :)