PDA

View Full Version : Поредния проблем с Кг -.-



whitebunny
11-23-2011, 16:38
Преди 2 седмици като се качих на кантара разбрах че съм качила 3кг. От тогава започнах да се ограничавам в яденето (в смис да ям по малко и по-често не да се тъпча не ям вредни храни като пържено, тестени и захарни изделия, по принцип храните в шумящи опаковки не ги обичам мн мн. :? ) и да тренирам на кростренажора 40-50 мин. зависи с колко време разполагам. Мислех че поне малко ще сваля.. Е да ама Не качила съм още 2кг :-x някой може ли да ме посъветва за някакви тренировки (без бягане защото е студено пък и за сега съм болна :cry: ) или поне някакъв хранителен режим. Не знам какво да правя вече :cry: :cry:

musS
11-23-2011, 17:05
през зимата не е хубаво да се спазват диети.. пробвай тае бо или pump it up има ги във zamunda :)

mynichkaTanq
11-23-2011, 17:58
Преди 2 седмици като се качих на кантара разбрах че съм качила 3кг. От тогава започнах да се ограничавам в яденето (в смис да ям по малко и по-често не да се тъпча не ям вредни храни като пържено, тестени и захарни изделия, по принцип храните в шумящи опаковки не ги обичам мн мн. :? ) и да тренирам на кростренажора 40-50 мин. зависи с колко време разполагам. Мислех че поне малко ще сваля.. Е да ама Не качила съм още 2кг :-x някой може ли да ме посъветва за някакви тренировки (без бягане защото е студено пък и за сега съм болна :cry: ) или поне някакъв хранителен режим. Не знам какво да правя вече :cry: :cry:

и при мен е същия проблем и аз ще следя темата

CrazyBabyDoll
11-23-2011, 18:17
Мила според мене за две седмици не може да очакваш кой знае какъв резултат,пък може и прежима ти да не е правилен знам ли .Трябва ти постоянство направи си режим на хранене (като добавяш полезни храни намали тестяното и сладките неща ,можеш да се запасиш с плодове портокали,мандарини вместо вафли тях да ядеш,доста по добре е ) .Запиши се на някакъв спорт .Тае бо-то както казаха по горе е страхотно предложение ,аз миналата година ходих точно зимата страхотно е,и тялото се оформя доста добре пък и е забавно : )) дано съм ти била полезна :)

whitebunny
11-23-2011, 19:02
през зимата не е хубаво да се спазват диети.. пробвай тае бо или pump it up има ги във zamunda :)Никъде не съм споменала че спазвам диети.. :)
Мила според мене за две седмици не може да очакваш кой знае какъв резултат,пък може и прежима ти да не е правилен знам ли .Трябва ти постоянство направи си режим на хранене (като добавяш полезни храни намали тестяното и сладките неща ,можеш да се запасиш с плодове портокали,мандарини вместо вафли тях да ядеш,доста по добре е ) .Запиши се на някакъв спорт .Тае бо-то както казаха по горе е страхотно предложение ,аз миналата година ходих точно зимата страхотно е,и тялото се оформя доста добре пък и е забавно : )) дано съм ти била полезна :)Знам че за две седмици не мога да очаквам резултат, но да просължавам да качвам кг. :? И вече споменах че съм напълно спряла тестяното и сладките неща. За съжаление нямам финансовата възможност да се запиша на спорт или да ходя на фитнес, но както казаха тае бо-то го има в замунда ще си го изтегля

И моля Ви четете по-внимателно!