PDA

View Full Version : Обезкосмяване?



treisi90
11-23-2011, 19:58
Искам да попитам (повече женската аудитория) Какво смятате за обезкосмяването на ръцете? Навита съм да ги махна моите, макар, че не са толкова зле, но повечето, които го правят ме съветват да не започвам.. :o

PaffXdd
11-23-2011, 20:00
Аз лично моите ги махам с епилатор .. и не се оплаквам.. Ако толкова ти пречат махай ги ..Ако не недей ..

imamkrasivouho
11-23-2011, 20:00
Е, ако ти харесва да си като горила в ръцете, не ги махай.

treisi90
11-23-2011, 20:03
Е, ако ти харесва да си като горила в ръцете, не ги махай.
Не случайно казах, че не са толкова зле. Нито са прекалено черни, нито са дълги.

2miss4sixty8
11-23-2011, 20:31
махам си ги от пети клас.. което беше най голямата ми грешка.. не заради това че съм ги махнала, а че толкова рано.. защото веднъж махнеш ли ги няма спиране.. сега почти нямам косми по ръцете, не че преди имах много но все пак.. и е мн по хубаво. аз лично се учудвам когато видя момиче с косми по ръцете.. някак си не ми е много красиво

Rebirthing
11-23-2011, 20:37
Ако бяха много бих ги махнала, ама при мен не личат изобщо, нито на снимки личат, нито по принцип.

Colombia
11-23-2011, 20:40
Аз също си ги махам.
С епилатора от 1 година някъде.
И не са станали повече и по-дебели.
Просто 1 ден реших,че искам да виждам ръцете си по-гладки и красиви,взех епилатора и се почнах 8-)
Как прозвуча...
1 път болеше доста,но вече бях започнала и нямаше как да спра.Пък и нямах такова намерение.
Сега редовно си ги махам и съм доволна.Нямам никакви разранявания и подкожни косъмчета.
После минавам епилираните места с розова вода и съм ОК.
Това е. :)

А ти...както си прецениш.Съобразявай се само и единствено със себе си.

treisi90
11-23-2011, 21:14
Просто искам нещо ново, но точно това е, че не знам с моята чувствителна кожа, да не се появят пъпки или някакви раздразнения и да съжалявам. Иначе лятото изсветляват и не се виждат въобще, но зимата..

Colombia
11-23-2011, 21:23
Ако е само за зимата,не знам дали си струва.При условие,че лятото ти изсветляват и не те притесняват.
+ това през зимния период,се ходи повече дълъг ръкав ака че...
Но ако искаш пробвай ей сега тия мисеци на малка област и виж как ти се отразява.
Дали кожата ти понася добре целия процес.
Хем няма да си личи,под ръкавите.
Абе,ти ще си прецениш най-добре. :)

На колко години си всъщност?

ledenakrasota
11-23-2011, 21:42
С кола маска. С няколко движения и ги няма. Ако пробвам с епилатор, се притеснявам да не развия някаква чувствителност, заради продължителната болка. :-o

treisi90
11-24-2011, 09:32
Ако е само за зимата,не знам дали си струва.При условие,че лятото ти изсветляват и не те притесняват.
+ това през зимния период,се ходи повече дълъг ръкав ака че...
Но ако искаш пробвай ей сега тия мисеци на малка област и виж как ти се отразява.
Дали кожата ти понася добре целия процес.
Хем няма да си личи,под ръкавите.
Абе,ти ще си прецениш най-добре. :)

На колко години си всъщност?

17

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 09:46
С ножче и после ги дочиствам с епилатора.
Иначе много боли.
Преди ги изрусявах.

SunT
11-24-2011, 09:57
Недей щом нямаш нужда!После ще се чудиш за кой дявол си почнала.

schhhhhhh
12-11-2011, 09:26
Аз ги махам с епилатор, но и кола маската е добър вариант. Единствено с бръснача не е добра идея по обясними причини :D

ariimeri97
12-11-2011, 09:55
като почнеш веднъж и край,няма отърване, така че хубаво си прецени

Sickness94
12-11-2011, 09:58
Радвай се,че не са ти като на горила,според мен не е толкова наложително. Но ако просто така ще се чувстваш по-добре,давай с кола маска или епилатор и ги ексфолирай от време на време. :) Епилаторът има различно въздействие в зависимост от типа кожа - например,аз си ги махам с епилатор и нямам никакви проблеми с кожата на ръцете,но приближа ли тая джаджа до краката си става лошо..плачевен резултат. :D Ако искаш пробвай,за да видиш ефекта. :)

Poivre
12-11-2011, 10:49
Както си прецениш .. аз лично не смятам за нужно и не ги махам. Черни са, но не ме дразнят.

FairyTales
12-11-2011, 15:47
Махай ги ако те дразни. Мен ме дразнеше - махнах ги. Важното е да се чувстваш добре :)