PDA

View Full Version : Открадната абв-поща



fenpirth
11-23-2011, 21:19
Здравейте въпроса ми е има ли начин да си върна пощата след като някои ми я открадна смени паролата, датата на раждане, и алтернативния и-мейл. Спешно ми е защото в нея получавам страшно и много важни писма. Моля ви кажете ми има ли някакъв начин да разбия новата парола или каквото и да е друго стига да си получа пощата обратно. Благодаря предварително!

GregoryHouse
11-23-2011, 22:08
Ньет!

naksdy
11-23-2011, 22:09
Никакъв шанс! Да си слагал/а по-сложна парола.

fenpirth
11-23-2011, 22:24
Никакъв шанс! Да си слагал/а по-сложна парола.
извинявай но не знаех че такава с повече от 10 символа е кратка и са такива символи които посмъртни не могат да бъдат свързани с мен

naksdy
11-23-2011, 23:51
Ако знаеш кой ти я е откраднал е по-добре. Ако е някой, който ползва същия компютър, може просто браузъра ти да е запомнил паролата, което прави достъпа много лесен. Иначе не виждам начин, по който да ти се разгадае сложната парола...(освен ако не ти е бил елементарен тайния въпрос)

fenpirth
11-24-2011, 05:39
честно казано идея си нямам как ми е бил тайния въпрос защото пощата ми е беше от 5 години а по отношение дали е човек който познавам не от същия компютър задължително а си и мисля че е човек който не познавам защото ми сви регистрацията в още един сайт а на двете места бях с различни имена и различни пароли