PDA

View Full Version : Някой който си няма работа и знае Английски ..



fibichkaa
11-23-2011, 20:54
би ли ми превeл това (не става с гугъл ,а не мога сега да сядам и да търся думите в речника защото утре съм 1 смяна ) -- >>>
В момента уча различни езици и винаги съм си мислела как ще изглежда моето бъдеще и какво ще работя , с какво изобщо ще се занимавам . ДАли ще получавам добра заплата , с какви хора ще работя и т.н
Представям си бъдещето си с поне едно висше образование. Най-много искам да съм мениджър на различни концерти, коктейли и други прояви или пък да бъда водеща в телевизията. Интересите ми са такива ,че искам да бъда в различни медии и институции . До колкото знам да си мениджът е отговорна работа и ще се изисква да бъда точна и дисциплинирана , но от друга страна ще бъда горда с това , което работя. Ако пък стана водеща ще се притеснявам много преди всяко включване на живо защото ще ме гледат много хора , но и ще бъда известна .
Общо взето везните винаги ме накланят в различни посоки . Според мен времето ще покаже , а и има много време до този етап от моят живот.

vankovvv
11-23-2011, 20:58
снимка в цял ръст и ще го имаш

fibichkaa
11-23-2011, 21:00
снимка в цял ръст и ще го имаш
Много ми помагаш .

fear4o
11-23-2011, 21:02
Tits or F(2ка)

LadyDi
11-23-2011, 21:04
Ех...

Wax
11-23-2011, 21:05
хващам бас, че чак на втора страница (ако има такава) чак ще и помогне някои 8-)

EinGutesKind
11-23-2011, 21:08
Това е лесно, вместо да чакаш наготово седни и си го напиши :lol:

vankovvv
11-23-2011, 21:09
Мъжката част от форума чака

fibichkaa
11-23-2011, 21:10
Това е лесно, вместо да чакаш наготово седни и си го напиши :lol:
ти май не прочете първия ред от поста ..

EinGutesKind
11-23-2011, 21:11
прочетох го ама мислиш ли че тук някой по-бързо ще ти го преведе :lol: и си се сетила в 12 през нощта :?

fibichkaa
11-23-2011, 21:14
прочетох го ама мислиш ли че тук някой по-бързо ще ти го преведе :lol: и си се сетила в 12 през нощта :?
Не че сега се сетих ама цял ден писах подобни простотии по бг , мат и т,н

Ordinary91
11-23-2011, 21:14
Wir lernen verschiedene Sprachen, und ich dachte immer, wie meine Zukunft aussehen wird und was funktioniert, was Sie tun. Bekomme ich ein gutes Gehalt, was die Leute, etc. arbeiten
Ich stelle mir Ihre Zukunft mit mindestens einer Hochschulbildung. Die meisten wollen ein Manager von verschiedenen Konzerten, Cocktail-Partys und andere Veranstaltungen oder zu einem Marktf

FuckedUp
11-23-2011, 21:14
би ли ми превeл това (не става с гугъл ,а не мога сега да сядам и да търся думите в речника защото утре съм 1 смяна ) -- >>>
В момента уча различни езици и винаги съм си мислела как ще изглежда моето бъдеще и какво ще работя , с какво изобщо ще се занимавам . ДАли ще получавам добра заплата , с какви хора ще работя и т.н
Представям си бъдещето си с поне едно висше образование. Най-много искам да съм мениджър на различни концерти, коктейли и други прояви или пък да бъда водеща в телевизията. Интересите ми са такива ,че искам да бъда в различни медии и институции . До колкото знам да си мениджът е отговорна работа и ще се изисква да бъда точна и дисциплинирана , но от друга страна ще бъда горда с това , което работя. Ако пък стана водеща ще се притеснявам много преди всяко включване на живо защото ще ме гледат много хора , но и ще бъда известна .
Общо взето везните винаги ме накланят в различни посоки . Според мен времето ще покаже , а и има много време до този етап от моят живот.

I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.I like big shiny dicks.

DONE

diksi
11-23-2011, 21:15
би ли ми превeл това (не става с гугъл ,а не мога сега да сядам и да търся думите в речника защото утре съм 1 смяна ) -- >>>
В момента уча различни езици и винаги съм си мислела как ще изглежда моето бъдеще и какво ще работя , с какво изобщо ще се занимавам . ДАли ще получавам добра заплата , с какви хора ще работя и т.н
Представям си бъдещето си с поне едно висше образование. Най-много искам да съм мениджър на различни концерти, коктейли и други прояви или пък да бъда водеща в телевизията. Интересите ми са такива ,че искам да бъда в различни медии и институции . До колкото знам да си мениджът е отговорна работа и ще се изисква да бъда точна и дисциплинирана , но от друга страна ще бъда горда с това , което работя. Ако пък стана водеща ще се притеснявам много преди всяко включване на живо защото ще ме гледат много хора , но и ще бъда известна .
Общо взето везните винаги ме накланят в различни посоки . Според мен времето ще покаже , а и има много време до този етап от моят живот.
Хмм?
In the moment i'm wasting my time with asking other people to do my job. But that's okay because they are marvelous gorgeous and amazing people with a lot of free time and some knowledge. In the other hand I'm too lazy to do my homework by myself. Nobody from my friends does it and I want to be just like them. Whatever.. Now I'm waiting for a random looser to help me. Teacher, If you read this then I'm too stupid to understand.

FuckedUp
11-23-2011, 21:17
би ли ми превeл това (не става с гугъл ,а не мога сега да сядам и да търся думите в речника защото утре съм 1 смяна ) -- >>>
В момента уча различни езици и винаги съм си мислела как ще изглежда моето бъдеще и какво ще работя , с какво изобщо ще се занимавам . ДАли ще получавам добра заплата , с какви хора ще работя и т.н
Представям си бъдещето си с поне едно висше образование. Най-много искам да съм мениджър на различни концерти, коктейли и други прояви или пък да бъда водеща в телевизията. Интересите ми са такива ,че искам да бъда в различни медии и институции . До колкото знам да си мениджът е отговорна работа и ще се изисква да бъда точна и дисциплинирана , но от друга страна ще бъда горда с това , което работя. Ако пък стана водеща ще се притеснявам много преди всяко включване на живо защото ще ме гледат много хора , но и ще бъда известна .
Общо взето везните винаги ме накланят в различни посоки . Според мен времето ще покаже , а и има много време до този етап от моят живот.
Хмм?
In the moment i'm wasting my time with asking other people to do my job. But that's okay because they are marvelous gorgeous and amazing people with a lot of free time and some knowledge. In the other hand I'm too lazy to do my homework by myself. Nobody from my friends does it and I want to be just like them. Whatever.. Now I'm waiting for a random looser to help me. Teacher, If you read this then I'm too stupid to understand.

Hello. My mother is a horse. My name is Sarah Jessica Parker and we're twins.

EinGutesKind
11-23-2011, 21:18
Hello. My mother is a horse. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

diksi
11-23-2011, 21:20
I love when you do your trick
I want to see the ``helicopter dick``

LadyDi
11-23-2011, 21:24
I love when you do your trick
I want to see the ``helicopter dick``
http://www.youtube.com/watch?v=wXlcHMr3LjM

fear4o
11-23-2011, 21:24
Вече е преведено и очаква снимката.

fibichkaa
11-23-2011, 21:27
Напрао ми помогнахте всички ..

FuckedUp
11-23-2011, 21:29
kkthxbai.

feed ur mother.

fear4o
11-23-2011, 21:29
Напрао ми помогнахте всички ..
Действай със снимката и го имаш гаранция.

diksi
11-23-2011, 21:31
Напрао..мамата си джаса

fibichkaa
11-23-2011, 21:33
Напрао ми помогнахте всички ..
Действай със снимката и го имаш гаранция.
И тва ми го казва момче 10 клас ..

fear4o
11-23-2011, 21:33
Напрао ми помогнахте всички ..
Действай със снимката и го имаш гаранция.
И тва ми го казва момче 10 клас ..
Всъщност 11ти и всъщност аз мога и да го изтрия на мен не ми трябва..

LadyDi
11-23-2011, 21:37
би ли ми превeл това (не става с гугъл ,а не мога сега да сядам и да търся думите в речника защото утре съм 1 смяна ) -- >>>
Ако беше използвала времето, в което вися тук да се обясняваш, да намериш думите, сега щеше да си си го превела.
Жалко е от сега да се учите, че може да прекарате някой друг тъпунгер да ви свърши работата.
И като си първа смяна, вземи си легни, що още киснеш тук?

fear4o
11-23-2011, 21:39
би ли ми превeл това (не става с гугъл ,а не мога сега да сядам и да търся думите в речника защото утре съм 1 смяна ) -- >>>
Ако беше използвала времето, в което вися тук да се обясняваш, да намериш думите, сега щеше да си си го превела.
Жалко е от сега да се учите, че може да прекарате някой друг тъпунгер да ви свърши работата.
И като си първа смяна, вземи си легни, що още киснеш тук?
Всъщност не е жалко, а е хитро. Целия свят в момента се върти от тая философия. Работата на богатите и хитрите е да пият марков алкохол, да пушат пури за хиляди, да седят с костюмите за десетки хиляди в паркове на именията си за милиони

Wax
11-23-2011, 21:40
В момента уча различни езици и винаги съм си мислела как ще изглежда моето бъдеще и какво ще работя , с какво изобщо ще се занимавам . ДАли ще получавам добра заплата , с какви хора ще работя и т.н
Представям си бъдещето си с поне едно висше образование. Най-много искам да съм мениджър на различни концерти, коктейли и други прояви или пък да бъда водеща в телевизията. Интересите ми са такива ,че искам да бъда в различни медии и институции . До колкото знам да си мениджът е отговорна работа и ще се изисква да бъда точна и дисциплинирана , но от друга страна ще бъда горда с това , което работя. Ако пък стана водеща ще се притеснявам много преди всяко включване на живо защото ще ме гледат много хора , но и ще бъда известна .
Общо взето везните винаги ме накланят в различни посоки . Според мен времето ще покаже , а и има много време до този етап от моят живот.

Currently I'm studying different languages and I always wondered what I'll be working or doing in general. Whether I'm going to recieve a good wage, who I'll be working with and so on.
I picture myself in the future as a person with at least one PhD. I dream of being a manager of various concerts and cocktail parties or other social activities or maybe be an TV Host. As far as I know, being a manager is a demanding job and it would require me to be precise and disciplined and also I will be proud of what I'm doing. If I happen to become a TV Hostess, I'll probably worry every time before going "on air" because many people would watch me, but on the other hand I will be famous too.
Generally speaking the waves often take me in different paths. I think time will tell what will become of me and there is a lot of time until the moment comes I have to make that decision.

:) :)

Wax
11-23-2011, 21:42
някой друг тъпунгер

:x :x :x

LadyDi
11-23-2011, 21:43
PhD е докторантура... като за начало.

Wax
11-23-2011, 21:45
PhD е докторантура... като за начало.
Лесно е да плюеш.
На много места смислово не и се получава, затова съм променял.
А и попринцип за ТВ водещ се изисква докторантура.

fear4o
11-23-2011, 21:46
Като за най-лесно bachelor или за да е по-възвишено masters degree

EinGutesKind
11-23-2011, 21:46
като за начало.края не се вижда :-D иначе Светлюшка е умно чадо :oops:

LadyDi
11-23-2011, 21:50
Като за най-лесно bachelor или за да е по-възвишено masters degree
а още по-лесно е да кажеш university diploma...

Wax, аз не те плюя. Щеше да е хубаво, щом ще си губиш времето да вършиш чужда работа, поне да ти плащаха :lol:

fear4o
11-23-2011, 21:51
Като за най-лесно bachelor или за да е по-възвишено masters degree
а още по-лесно е да кажеш university diploma...

Wax, аз не те плюя. Щеше да е хубаво, щом ще си губиш времето да вършиш чужда работа, поне да ти плащаха :lol:
Не е по-лесен твоя вариант. Повече букви са :lol:

Wax
11-23-2011, 21:52
Wax, аз не те плюя. Щеше да е хубаво, щом ще си губиш времето да вършиш чужда работа, поне да ти плащаха :lol:

От тази гледна точка найстина съм тъпунгер, ама исках да си изпълня баса от първаат страница :lol: