PDA

View Full Version : Дали да отида на лекар ?!



LaDyPeRfEcT1
11-24-2011, 05:21
Здравейте! Искам да се консултирамс вас и да споделите мнение ако може.Така значи на 15 години съм, От 4 дни вече ме боли глава, кръвното ми стига до 79 на 49, а нормлното ми кръвно е 113 на 75-80. Попитах родителите си те казаха че е добре да отида директно на лекар и не само да кажа за проблема си но и да си направя цялостен профилактичен преглед. Проблема е, че при профилкатичния преглед е нужно да ми вземат кръв- венозно! Аз изпитвам ужас от игли. Искам да отида знам, че е добре за мен, но много ме е страх от игли.Всички казват, че иглата не е много голяма ... вие как мислите ? До сгега не съм си правила. И ако може да уточните какво включва прегледа. Благодаря за отделеното време !!!! :oops: :oops: :oops:

xxxbrokenhearthxxx
11-24-2011, 05:29
Отиди на лекар да те види..
Последния път когато една идиотка ми взе кръв ми прилоша и припаднах след като излязох от вратата. Причината? Забоде ми ненормално голяма игла и плюс това не отцели вената и ме набоде няколко пъти. Болеше ме адски много..дори още имам белег..
Утре ще ме боцкат пак и ме е страх ужасно много :-#

Mi6inka
11-24-2011, 07:24
Не се лигави ами отивай на лекар. Ако знаеш още колко неприятни процедури ще те чакат занапред в живота, това ще ти се струва направо любимо.

VaMpiRKaTaaa
11-24-2011, 07:43
Не е нормално твойто кръвно.
Иди на лекар.
Щом още от тази възръст имаш проблеми с кръвното...
Мойто обикновено е 70-75а 80-85 ама мойто си е ниско попринцип.

Monte
11-24-2011, 08:56
Има доста причини НЕ ПОСТАВЯМ ДИАГНОЗА !!!! (та аз кой съм? :D ) Може да е от слабо оросяване на мозъка .. Може да е от ниското кръвно и доближените граници.. И все пак отиди на лекар! Той ще определи какво ти е .. Няма смисъл да се плашиш от една игличка. :?
Ако не искаш все пак да отидеш пии много течности и изяш няколко парченца шоколад.

Hayashi
11-24-2011, 09:03
На мен много ми пада кръвното като не си доспивам. Пък и по принцип са ми казвали, че за хора с ниско кръвно е добре да спят по 10 часа поне.

Но ако това ти се случва за пръв път и няма явна причина, отиди на лекар!

ImmortalSportFreak
11-25-2011, 22:13
Здравейте! Искам да се консултирамс вас и да споделите мнение ако може.Така значи на 15 години съм, От 4 дни вече ме боли глава, кръвното ми стига до 79 на 49, а нормлното ми кръвно е 113 на 75-80. Попитах родителите си те казаха че е добре да отида директно на лекар и не само да кажа за проблема си но и да си направя цялостен профилактичен преглед. Проблема е, че при профилкатичния преглед е нужно да ми вземат кръв- венозно! Аз изпитвам ужас от игли. Искам да отида знам, че е добре за мен, но много ме е страх от игли.Всички казват, че иглата не е много голяма ... вие как мислите ? До сгега не съм си правила. И ако може да уточните какво включва прегледа. Благодаря за отделеното време !!!! :oops: :oops: :oops:
Отиди на лекар-родителите ти добре са те посъветвали.Какво включва прегледа-кръв,урина(предполагам),пре слушване,мерене на кръвното;това са главните неща,нищо страшно.Със сигурност са те боцкали като малка да ти взимат кръв.Няма да изберат игла,грамадна колкото химикалката ти,спокойно.Не е страшно.Успех! ;)