PDA

View Full Version : Косми



pisentseto
11-24-2011, 11:56
Здравейте,
искам да попитам как да си махна космичките над устата.Ако може да ми препоръчате някаква козметика?
Благодаря предварително :)

strawberry88
11-24-2011, 12:08
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120635&postdays=0&postorder=asc&start=0

pisentseto
11-24-2011, 12:27
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=120635&postdays=0&postorder=asc&start=0

благодаря

mynichkaTanq
11-24-2011, 17:32
лентички? пинцети?

SmilezZz
11-24-2011, 17:47
Обикновено си ги махам с кола - маска , но ако не ми се занимава действам с пин (ц) сета.

DesireFreedom
11-28-2011, 07:42
здравей.
честно да ти кажа-аз лично бих ти препоръчала 2 варианта,с които знам със сигурност,че няма да си навредиш-първият и по-евтин е електроепилация,при която космите започват да растат по-бавно и с времето стават по-тънки,като става въпрос за електро пинцета,а не игла.вторият вариант е фотоепилация-там процедурите се правят веднъж месечно,и броя на процедурите се определя индивидуално.
относно кола маската-аз лично съм против прилагането и в тази зона,защото освен по-тъмните косъмчета,които ни дразнят,се премахват и мъховидните косми,които в последствие от мъх стават по-тъмни и дълги косми.освен това,след процедура,много често когато космите започват да растат се получават пъпчици.пъпчици често се получават и 1-2 дена след процедурата.
против съм и махането на космите с обикновена пинцета,защото космите загрубяват,стимулира се растежа на косми и на околните области,а и кожата,където са премахвани космите с пинцета загрубява,получават се и подкожни косми,пъпчици и възпаления.

ariimeri97
11-28-2011, 10:43
лентички за лице на Дева :grin: :grin: :grin:

sapphire5
11-28-2011, 16:20
пинцети?
пинСета* (съжалявам, не можах да се сдържа 8-) )

ПТ има си спецялни мънички лентички за мустаците. Купи си от някои козметичен магазин, струват много малко пари. Не ти препоръчвам с пинсета, защото на някои кожата им е по-чувтвителна и се получават пъпчици. :)