PDA

View Full Version : тия учители



FuCKkK13
11-24-2011, 14:02
не са добре... ти им казваш че имаш много за учене и не можеш да направиш нещо,а ще го направиш следващия ден те НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА :shock: .. хубаво техния час си е отделно ама чак пък толкова :? щото те не сядаш да учат по 687462584584 часа :-x

FuCKkK13
11-24-2011, 14:16
Те са учили когато е трябвало. Много повече от теб :) ами все пак не знаеш колко уча,а и това не им пречи поне малко да се съобразят.. от един път нищо няма да им стане.. не знам как някой има 6 предмета от които 2 разказвателни (с по два урока) 1 бг/литература (имам да пише ЛИС) 1 математика (20 задачи) и 1 чужд (като учиш два чужди езика и по тоя чужд имаш да учиш най-малко 20 думи + спрягане на поне 1 глагол - за утре имам 7 глагола + други простотии) :? ..

EinGutesKind
11-24-2011, 14:16
Ами да, не ни интересува, като не ви се учи за нашия предмет, ще имате двойка 8)

lightcameraction
11-24-2011, 14:19
хахаха колко много учители в темата
миминко,ти сега като си учила много,много ли ти е готин живота?
отиваш на работа,връщаш се,висиш пред компютъра малко,оправяш се ,излизаш ,малко пред компютъра и лягаш и пак на работа
накрая не взимаш никакви пари
а да,освен това имаш деца дето ти се таркалят
браво,горе долу си като още 5-6 милиарда.
и к'во,ного ли ти е готин живота като си се смазвала от учене?

FuCKkK13
11-24-2011, 14:19
Ами да, не ни интересува, като не ви се учи за нашия предмет, ще имате двойка 8) въпроса е че на мен ми се учи и точно защото уча по всичко и като дадат много неща и всичко ми се меша в главата и все едно съм учила наполовина,а това изобщо не е добре и е доста набутващо :? и всеки излиза с номера '' не ме интересува другия учител какво ви е дал,това е моя предмет и както учите за другия предмет така ще учите и за моя :shock: ''

EinGutesKind
11-24-2011, 14:20
хахаха колко много учители в темата
миминко,ти сега като си учила много,много ли ти е готин живота?
отиваш на работа,връщаш се,висиш пред компютъра малко,оправяш се ,излизаш ,малко пред компютъра и лягаш и пак на работа
накрая не взимаш никакви пари
а да,освен това имаш деца дето ти се таркалят
браво,горе долу си като още 5-6 милиарда.
и к'во,ного ли ти е готин живота като си се смазвала от учене?Чак да се е смазвала едва ли, учим при едни и същи професори и работата е 'лабава :-D

Mi6inka
11-24-2011, 14:20
Като ( ако ) влезеш във ВУЗ ще видиш какво значи на преподавател да не му пука какво ти е на тебе...

EinGutesKind
11-24-2011, 14:21
Ами да, не ни интересува, като не ви се учи за нашия предмет, ще имате двойка 8) въпроса е че на мен ми се учи и точно защото уча по всичко и като дадат много неща и всичко ми се меша в главата и все едно съм учила наполовина,а това изобщо не е добре и е доста набутващо :? и всеки излиза с номера '' не ме интересува другия учител какво ви е дал,това е моя предмет и както учите за другия предмет така ще учите и за моя :shock: ''Естествено, то така може да казваш на всички даскали и да не учиш по нищо .... да не говорим че уроците са по 1-2 странички :-D ето сега вместо да висиш тук и да се оплакваш, седни да учиш

FuCKkK13
11-24-2011, 14:26
Ами да, не ни интересува, като не ви се учи за нашия предмет, ще имате двойка 8) въпроса е че на мен ми се учи и точно защото уча по всичко и като дадат много неща и всичко ми се меша в главата и все едно съм учила наполовина,а това изобщо не е добре и е доста набутващо :? и всеки излиза с номера '' не ме интересува другия учител какво ви е дал,това е моя предмет и както учите за другия предмет така ще учите и за моя :shock: ''Естествено, то така може да казваш на всички даскали и да не учиш по нищо .... да не говорим че уроците са по 1-2 странички :-D ето сега вместо да висиш тук и да се оплакваш, седни да учиш само дето имам по 2 урока,а чужд език да учиш не е много лесно.. а колкото до ученето.. тая работа я направих ;) .. и за това ме е яд.. в момента всичкото ми е ей така.. смесено и имам чувството,че нищо не съм научила.. да като легна и като се наспа ще ми отпочине мозъка и ще ги помня всичките тия неща,ама пак не е нужно да ни натоварват толкова :?

vankovvv
11-24-2011, 14:27
lol
смятай колко си тъпа :lol:

EinGutesKind
11-24-2011, 14:27
Милата :smt056 :smt056 радвай се че не ти преподавам аз, тогава щеше да видиш какво значи натоварване :-D

Mi6inka
11-24-2011, 14:28
Натовари ме с проблемите си...ся да пусна ли тема да се оплача ?

FuCKkK13
11-24-2011, 14:29
Милата :smt056 :smt056 радвай се че не ти преподавам аз, тогава щеше да видиш какво значи натоварване :-D по какво преподаваш ? .. иначе който и да ми е преподавател аз помня много.. от едно прочитане + майка,която е била с 6.00 + висше + това,че знае 3 езика.. едва ли можеш да ме уплашиш :D

EinGutesKind
11-24-2011, 14:30
Милата :smt056 :smt056 радвай се че не ти преподавам аз, тогава щеше да видиш какво значи натоварване :-D по какво преподаваш ? .. иначе който и да ми е преподавател аз помня много.. от едно прочитане + майка,която е била с 6.00 + висше + това,че знае 3 езика.. едва ли можеш да ме уплашиш :DЩе преподавам по философския цикъл и БЕЛ :oops:

FuCKkK13
11-24-2011, 14:32
Натовари ме с проблемите си...ся да пусна ли тема да се оплача ? :lol: както искаш ;)

FuCKkK13
11-24-2011, 14:36
Милата :smt056 :smt056 радвай се че не ти преподавам аз, тогава щеше да видиш какво значи натоварване :-D по какво преподаваш ? .. иначе който и да ми е преподавател аз помня много.. от едно прочитане + майка,която е била с 6.00 + висше + това,че знае 3 езика.. едва ли можеш да ме уплашиш :DЩе преподавам по философския цикъл и БЕЛ :oops: т.е. още не си ? .. честито .. и ти ще станеш откачен :D шегувам се :)

nyancat
11-24-2011, 14:36
хахаха колко много учители в темата
миминко,ти сега като си учила много,много ли ти е готин живота?
отиваш на работа,връщаш се,висиш пред компютъра малко,оправяш се ,излизаш ,малко пред компютъра и лягаш и пак на работа
накрая не взимаш никакви пари
а да,освен това имаш деца дето ти се таркалят
браво,горе долу си като още 5-6 милиарда.
и к'во,ного ли ти е готин живота като си се смазвала от учене?

EinGutesKind
11-24-2011, 14:37
т.е. още не си ? .. честито .. и ти ще станеш откачен :D шегувам се :)Сега съм още в 3-ти курс, догодина завършвам и евентуално ще започвам с преподаването ако не запиша магистратура 8-)

FuCKkK13
11-24-2011, 14:40
т.е. още не си ? .. честито .. и ти ще станеш откачен :D шегувам се :)Сега съм още в 3-ти курс, догодина завършвам и евентуално ще започвам с преподаването ако не запиша магистратура 8-) ахамс.. е аз имам още доста докато започна да уча .. все още дори се чудя какво да уча :D почти съм решила де :)

Grell
11-24-2011, 14:42
От коментарите ти човек разбира колко си ограничено. :(
И аз се ядосвам, че ни засипват с разни домашни и всеки си мисли, че сме роботи и трябва да знаем всичко, но всъщност аз съм си виновна ако имам ниски оценки по някой предмет. По цял ден висене на компютъра и само 1 час.. максимум 2 за учене не е достатъчно. Мързелът надделява.
Миминко ти каза, че преди са учили повече от теб и това е вярно. В днешно време сме разглезени и се мислим за велики. Преговаряме на учителите и т.н. Преди са ги стягали и в класната стая е било по-тихо от гробищата, а сега в час не можеш да чуеш учителката дори и да седиш на първия чин. Закъсняват, пушат в двора и се натискат по прозорците на училището. Явно не ги разбираш нещата.
И междудругото... радвай се сега когато си в училище, защото после ако решиш да продължиш да учиш нещата са съвсем различни и мога да ти кажа, че учителите в университетите не приемат никакви извинения и не им пука изобщо.

FuCKkK13
11-24-2011, 14:44
:lol: Не е истина колко лесно се палите.
Порво към авторката: прие коментара ми по грешен начин, не се заяждах, просто отбелязах, че когато е трябвало са учили. И те са ходили на училище, и те са имали дни, в които са нямали време да излизат, после и висше... Всички сме били ученици. Да, трябва да се проявява разбиране понякога, но представи си колко е приятно да ти кажат че не си знаят урока по биология, защото е трябвало да учат по химия. Примерно. :)
lightcameraction, моят живот определено не е това, което описа. Както и да е, всеки сам избира какъв ще е, но се успокойте малко. не.. аз не го приех така.. просто си помислих,че твърдиш,че учителите ми на моите години са учели,а аз сега и хората на моите години не учим.. ох не можах да обясня,но все пак :)

nyancat
11-24-2011, 14:48
lightcameraction, моят живот определено не е това, което описа. Както и да е, всеки сам избира какъв ще е, но се успокойте малко.
good bush.

FuCKkK13
11-24-2011, 14:49
От коментарите ти човек разбира колко си ограничено. :(
И аз се ядосвам, че ни засипват с разни домашни и всеки си мисли, че сме роботи и трябва да знаем всичко, но всъщност аз съм си виновна ако имам ниски оценки по някой предмет. По цял ден висене на компютъра и само 1 час.. максимум 2 за учене не е достатъчно. Мързелът надделява.
Миминко ти каза, че преди са учили повече от теб и това е вярно. В днешно време сме разглезени и се мислим за велики. Преговаряме на учителите и т.н. Преди са ги стягали и в класната стая е било по-тихо от гробищата, а сега в час не можеш да чуеш учителката дори и да седиш на първия чин. Закъсняват, пушат в двора и се натискат по прозорците на училището. Явно не ги разбираш нещата.
И междудругото... радвай се сега когато си в училище, защото после ако решиш да продължиш да учиш нещата са съвсем различни и мога да ти кажа, че учителите в университетите не приемат никакви извинения и не им пука изобщо.
това го знам,но не съм на мнение че в момента уча колкото моите връстници.. да,може би уча по-малко от учителите ми,когато са били на моите години,но тогава е било по-различно,но и не уча колкото хората на моите години.. по простата причина,че нашите са ме стегнали доста още от 1ви клас и до сега никога не съм си позволявала да не уча по даден предмет,дори когато съм била болна се е налагало да уча (не когато съм много зле де,но започна ли да се пооправям се започва с ученето) и да.. мисля да уча след 12ти клас и ще уча право и много добре знам,че нещата не са както в училище.. имала съм 2 примера и ми бяха достатъчни ;) а колкото до пушенето и закъсняването.. - не съм от тия и няма и да съм..

Grell
11-24-2011, 14:54
Ми радвам се за теб. Значи не би трябвало да имаш проблем. :)

FuCKkK13
11-24-2011, 14:57
Ми радвам се за теб. Значи не би трябвало да имаш проблем. :) ми аз всъщност с ученето нямам просто се дразня,че уча уча и накрая всичко ми се меша.. някак си не мога да си разпределя ученето по различните предмети :? .. нищо,като се наспа добре и съм отпочинала ще ми се нареди всичко,но все още мисля,че не трябва да се стига до този момент,но все тая .. айде чао от мен на всички :)

fUcKsMiLe
11-24-2011, 15:14
Ми и аз имам да уча много, обаче като седна сериозно, така си разпределям времето, че да ми стигне за всичко, независимо дали имам 2 или 200 домашни. Това, че ти не можеш(предполагам) да си го разпределиш така, че да ти стигне, не значи, че учителите ти са виновни.
И аз уча 2 чужди езика в момента (единия го уча от миналата година, но ми е трудно, защото знам вече един и думите и всичко ми се меши в главата) и аз имам 45819 домашни и по милион уроци на ден, както и имам да наваквам за почти половин месец отсъствие от училище.
Всеки с проблемите си, нали?
Първо намери корена на проблема и го отстрани.

Казваш, че всичко ти се меши, ами след всеки предмет, по който учиш си оставяй една 10-15 минутна почивка за мозъка, пусни си някоя песничка, пий вода и продължаваш със следващия предмет. Не е толкова трудно, колкото си мислиш. ; )

LovEsIckk
11-24-2011, 15:15
никога не съм се занимавала с такива глупости

не ти се учи - не се занимаваш да учиш
учи ти се - учиш
няма смисъл да насилваш нещо, което не ти харесва

Grell
11-24-2011, 15:16
^ Аз имам да наваксвам за 1 месец. Да не говорим, че по Математика ми казаха, че задачите са ужасни, но не пускам теми, за да се оплаквам, а се мъча да реша проблема.

HotLife
11-24-2011, 15:24
Добре че при нас има и разбрани учители.

Claymore
11-24-2011, 16:55
-Написа ли си домашното?
-Проверихте ли ми теста?
-Не, имах да проверявам тестовете на други ученици.
-А аз имах да пиша домашни на други учителки.

problem solved

yakuza_
11-24-2011, 16:58
ми спри да се ебеш от 13 и ще имаш време

ohluv
11-24-2011, 17:00
Аз пък нямам да уча да се оплача

ElinoOor
11-24-2011, 17:15
20 задачи,ЛИС,7 глагола,2 урока и твърдиш,че имаш много за учене? :lol:
Ужас,не искам да си мисля ако беше влязла в моето училище. :-o

horacio
11-24-2011, 17:19
на нас не ни дават кой знае колко много домашни
ама някои даскали за егати зверовете

mlakniwe2
11-24-2011, 17:22
Аз имам да уча за 2 матури, 2 държавни изпита и кандидат студентски изпити и не се оплаквам-а материала е страшно много от 9 до 12 клас-хич не си давам зор :lol: кво толкова се оплаквате-на мен толкова ми се ходи на даскало и ми става жал като си помисля, че остават няколко месеца до края

EinGutesKind
11-24-2011, 17:26
Аз имам да уча за 2 матури, 2 държавни изпита и кандидат студентски изпити и не се оплаквам-а материала е страшно много от 9 до 12 клас-хич не си давам зор :lol: кво толкова се оплаквате-на мен толкова ми се ходи на даскало и ми става жал като си помисля, че остават няколко месеца до краяНяма за какво да ти е жал, якия живот започва след завършването на даскалото :grin: