PDA

View Full Version : Help!



li0n
11-24-2011, 16:36
Какво да кажа на наще защото искат да ходим някъде а на мен ми се седи в къщи.. Ще можете ли да ми предложите някаква причина да им кажа? 8-)

pomo6tplz
11-24-2011, 16:40
каши им иситната че ниамаш никакво намерение да те мъкнат като чувал с картофи където им скимне заштото хич не ти е интересно да ходиш на скъчните местан на които те ходиат и предпочиташ да гледаш телевизиа


от личен опит знам като биах малка ме мъкнеха навсиакаде моите дътаци сега вече никъде не ислизам с тиах и не ходи а на никви гостита при тъпит еим приатели казах им го един пътда не мсеиат д аме питат повеце дали ми се ходи ниакъде със тиах стото нима да е таиа вече неминава

li0n
11-24-2011, 16:43
каши им иситната че ниамаш никакво намерение да те мъкнат като чувал с картофи където им скимне заштото хич не ти е интересно да ходиш на скъчните местан на които те ходиат и предпочиташ да гледаш телевизиа


от личен опит знам като биах малка ме мъкнеха навсиакаде моите дътаци сега вече никъде не ислизам с тиах и не ходи а на никви гостита при тъпит еим приатели казах им го един пътда не мсеиат д аме питат повеце дали ми се ходи ниакъде със тиах стото нима да е таиа вече неминава

Това не става, защото ще ми спрат нета..

xoxi
11-24-2011, 16:45
Поканила си приятелка да гледате филм, боли те нещо, лошо ти е, имаш много домашно за писане, имаш нужда от сън...

li0n
11-24-2011, 16:57
Поканила си приятелка да гледате филм, боли те нещо, лошо ти е, имаш много домашно за писане, имаш нужда от сън...

Няма да подейства.. Трябва ми нещо много оригинално с което да не могат да ми кажат "Не ти пречи да дойдеш.".

xoxi
11-24-2011, 17:14
Имаш разстройство.

li0n
11-24-2011, 17:19
Имаш разстройство.

Няма да мога да стоя 2 часа в тоалетната докато тръгнат..

xoxi
11-24-2011, 17:22
Явно и ти самата искаш да ходиш.
Ако не искаше, щеше да намериш оправдание до сега. Ама капризи..

И не казах, че трябва да стоиш в тоалетната.
Ако вземат някой с разстройство с тях си е поемане на голям риск.

li0n
11-24-2011, 17:23
Явно и ти самата искаш да ходиш.
Ако не искаше, щеше да намериш оправдание до сега. Ама капризи..

И не казах, че трябва да стоиш в тоалетната.
Ако вземат някой с разстройство с тях си е поемане на голям риск.

Не, въобще не ми се ходи.. А оправдание за пръв път не мога да измисля.. И не съм капризна просто знам че няма да стане ако им кажа така..