PDA

View Full Version : Много ми е гадно!



nope342
11-24-2011, 17:54
Здравейте.... Реших да ви споделя един мой проблем и ако може дайте някакви съвети, че направо ще полудея..
Става въпрос за моите родители.. Да супер са, всичко е ОК, само дето понякога прекаляват със загрижеността си.Непрекъснато искат с тях да ходя навсякъде, или аз ако ходя те да дойдат.. Искам да излезна някъде с приятелки по надалеч и те веднага започват да ми обясняват :
"-Навсякъде е пълно с ненормални хора, бандити, наркомани, еди какви си.. " или пък : " По вестниците постоянно пишат за отвличания, убийства и т.н"

Имам чувството, че ми нямат никакво доверие... За бога 9 клас съм вече..
Всичко това ме побърква.Никъде не ме пускат сама.
Хиляди пъти съм говорила с тях и те пак същото ми казват. Никакъв резултат няма.. Не знам какво да правя вече, не мога да понасям всичко това.Разбирам загрижени са, но така излишно да ме наплашват с тези истории.. НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА !!!

teddybearMV
11-24-2011, 17:58
Здравейте.... Реших да ви споделя един мой проблем и ако може дайте някакви съвети, че направо ще полудея..
Става въпрос за моите родители.. Да супер са, всичко е ОК, само дето понякога прекаляват със загрижеността си.Непрекъснато искат с тях да ходя навсякъде, или аз ако ходя те да дойдат.. Искам да излезна някъде с приятелки по надалеч и те веднага започват да ми обясняват :
"-Навсякъде е пълно с ненормални хора, бандити, наркомани, еди какви си.. " или пък : " По вестниците постоянно пишат за отвличания, убийства и т.н"

Имам чувството, че ми нямат никакво доверие... За бога 9 клас съм вече..
Всичко това ме побърква.Никъде не ме пускат сама.
Хиляди пъти съм говорила с тях и те пак същото ми казват. Никакъв резултат няма.. Не знам какво да правя вече, не мога да понасям всичко това.Разбирам загрижени са, но така излишно да ме наплашват с тези истории.. НЕ МОГА ПОВЕЧЕ ТАКА !!!
9-ти клас си много малка, за да те пускат примерно на дискотеки и т.н. Има си и вечерен час. Освен това наистина е пълно с луди, наркомани, изнасилвачи и т.н.
Къде точно не те пускат да ходиш сама? Ако искаш да си с приятелите си по-често, ги кани у вас след училище и т.н. Така и родителите ти ще свикнат и ще се запознааят с тях.

nope342
11-24-2011, 18:24
Не става въпрос за дискотеки, а посред БЯЛ ден.. Където и да е.. Да е малко по-далеч и НЕ ..

xxxbrokenhearthxxx
11-24-2011, 20:12
Е и какво от това? Родителите ти са загрижени за теб, да не ти се случи нещо лошо :? В днешно време само престъпления стават. Като те отвлече някой ще видиш тогава как ще искаш при мама :lol:

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 04:46
Престъпления може да има на всякъде.
Дори като излезеш от училищният двор.

BrainlessROCKBABY
11-25-2011, 11:11
ъх.. ама вие какво, да не сте на по 40? много добре знаете колко е отвратително да не ви пускат никъде.. да, има престъпления, но хайде да си стоим само вкъщи, а? :lol:

Boyman
11-25-2011, 15:32
Не случайно има закон за малолетните, каквато си и ти, а пък освен това са си прави - в днешно време всичко се случва, особено ако си от голям град. Ако не си им доказала, че си отговорна, не очаквай да получиш одобрението им.