PDA

View Full Version : 35-то vs. СГСАГ



randi
11-24-2011, 18:18
http://www.btv.bg/news/bulgaria/story/563004514-16godishen_prebit_jestoko_ot_drugo_momche_v_Sofia. html

ето в каква държава вижеем...


сълзите който бяха днес в училище няма как да помогнат на Анди...

Extremescream
11-24-2011, 18:23
За жалост, да. Родителите не обръщат внимание на децата си, учителите не ги грее особено много, децата затъпяват с всяка изминала година...

Savage14
11-24-2011, 18:39
На коя футболна агитка е член тоя красавец, ако трябва на ЛС ми го кажете :)

strave
11-24-2011, 18:56
Искам и аз да знам героя-побойник от коя агитка е?Пратете и на мен лично както желае и 14-ката.

pifiella
11-24-2011, 19:10
Дано случилото се с Балтов в Студенстки не се повтори..
За пореден път някакви недоразвити келешчета,с комплекси и липса на самочувствие се правят на велик .Явно някои хора не знаят как се възпитават деца,но тук нямат вина само родителите.Колко жалби са били подадени,колко много оплаквания и какво се е направило- ЕДНО ГОЛЯМО НИЩО,както в Катуница се пренебрегнаха жалбите и както винаги става в нашата мила Родина.
Без значение е дали тия боклуци ще са от строителното,спортното или балетното училище-навсякъде ги има и докато държавата не прави нищо, те ще продължават в същия дух!

Това мисля аз и застават ТВЪРДО зад мнението си и изобщо не ме интересува какви коментари ще изпишете след мен!
ДАНО ДЕЦАТА СЕ ОПРАВЯТ! :( [/quote]

Dagichka
11-24-2011, 19:18
Охх, спрете се!! Аз лично уча в едно от училищата и намирам за супер обидно как всеки разнася новината и чул-не-дочул неща и посрамва имената и на двете училища! Проблема е в самите побойници и тяхното мислене.. ако въобще мислят :х И аз не мога да проумея как са способни на такива неща, но.. Благодаря на Бог, че съм се родила момиче..

bratignat
11-24-2011, 20:33
Охх, спрете се!! Аз лично уча в едно от училищата и намирам за супер обидно как всеки разнася новината и чул-не-дочул неща и посрамва имената и на двете училища! Проблема е в самите побойници и тяхното мислене.. ако въобще мислят :х И аз не мога да проумея как са способни на такива неща, но.. Благодаря на Бог, че съм се родила момиче..

Проблема е в примера. А примера е че някакъв пикльо с неговите приятелчета е натупало друго момче. Проблемът, е че ако му се размине, другите келешчета ще си кажат: "значи ще ни се размине, ще си правим кефа". Човек е способен на всичко, когато смята, че ще му се размине. Казвам го от личен опит...И ако на онзи мус е рамзине с полицията, нали се сещаш, че ще отнесе същото и псоле не може двете училища д абъдат спрени. Тогава ще бъде много голям проблем, който не трябва да бъде допускан.

pifiella
11-24-2011, 20:48
Охх, спрете се!! Аз лично уча в едно от училищата и намирам за супер обидно как всеки разнася новината и чул-не-дочул неща и посрамва имената и на двете училища! Проблема е в самите побойници и тяхното мислене.. ако въобще мислят :х И аз не мога да проумея как са способни на такива неща, но.. Благодаря на Бог, че съм се родила момиче..
Незнам дали цитираш мен,но не мога да разбера как точно се посрамват имената на училищата,с един или два коментара в тийнфорум,при положение,че и по трите национални телевизии отразиха новината?
Съгласна съм с теб,че за това не са виновни училищата,това може да се случи навсякъде..но чак да се обиждаш,че името на твоето училище е споменато...

Hayashi
11-24-2011, 21:44
По новините казаха, че арестуваният петнайсетгодишен побойник бил фен на Левски, ако има нещо общо.

Днес ми стана едно много гадно като разбрах. Що за общество е това? Аз дори не обърнах внимание на имената на училищата.

Dagichka
11-25-2011, 07:02
Не знаете в училище каква лудница е в момента :х Аз макар да съм болна и да съм у дома, дори до мен достигна всичко.. Лошото е, че за втори път се "славим" с такъв случай свързан с насилие.. За това се ..дразня не е точната дума, ама много лошо се отразява на реномето на даскалото.. И честно да си кажа, вече сериозно се плаша! Накъде върви света и каква е тая мания да се доказват ли, да избиват комплекси ли.. не знам. Трябва да го накажат, за това съм съгласна, иначе ще стане пълен хаос и..ме е страх да си помисля ;х

parpan
11-25-2011, 07:06
За жалост по новините не казаха точно какво стана.
Истината е, че имаше поне 10/15 човека, заяждащи се със доста хора, включително и с мен.Не съм дочакал да видя какво става с момчето, което е най-тежко пострадало, обаче това че са хванали един човек нищо не значи. Другите 10 няма да се разбере кои са и всичко ще се забрави...

scrooper
11-25-2011, 07:29
няма да се забрави, защото тия хора ще направят някоя глупост отново.

Cybershot
11-25-2011, 10:35
Май е крайно време да си купя газов пистолет, твърде много побойници станаха....

Pamaa
11-25-2011, 10:58
ужас..няма думи : | !!