PDA

View Full Version : Здравейте !



rikita
11-24-2011, 20:54
Сигурна съм че има още стотици подобни теми,но нямам никакво време да търся подробно.Утре вечер съм на рожден ден на мой приятел и искам да изглеждам добре! Ако може да ми помогнете с някой неща които искам да оправя по себе си :(
1.Имах акне,но то изчезна..След него останаха червени белези които не мога да понасям и искам някакви идеи как да ги закрия като не искам да използвам по тъмен фон дьо тен,защото не харесвам случаите:тъмно лице светъл врат :D И искам предложения за закриването им със светъл тон,защотото моята кожа е светла..фон дьо тена на Меибалин с минералите номер 21 мисля че изплзвам
2.Косата ми е почти до гърдите,но е на етажи..попринцип съм с къдрава коса но искам да се изправя .. След изправяне косата ми става като каска в корена зализана а надолу се разширява а когато се опитам да я тупирам става много грозно и мислех за вафлички , но ги слагам не както трябва защото отгоре ставам остра а надолу се спуска и някакво клипче или съвет къде да слагам вафличките за да имама обем както след фризьор .. бих отишла в салона до нас но няма свободни часове а само тук ми харесва как ми оправят косата и затова Ви МОЛА да ми помогнетеееееее спешноо :-)

Soraq
11-24-2011, 21:10
Слагай дон дьо тен на врата без да пестиш, но на лицето покрий съвсем леко.
А за косата... Изпреави я много добре, може да се получи без да се налага да топираш. Можеш вместо да правиш обем, но и за да не стои като зализана, да сложиш мноого мъничко гел по пръстите си и да разрошиш в корените. Пробвала съм и става добре. 8-)

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 04:33
Слагай фон дьо тен,по-светличък фактор.
Като си изправиш косата вземи една четка и в корените я срешипо следният начин,от долу на горе.Така ще бухне.

mynichkaTanq
11-25-2011, 16:30
Слагай фон дьо тен,по-светличък фактор.
Като си изправиш косата вземи една четка и в корените я срешипо следният начин,от долу на горе.Така ще бухне.

rikita
11-25-2011, 17:29
с по-светъл няма ли да съм като мъртвец ? ;d

Soraq
11-25-2011, 17:38
Да. По-добре по-тъмно, отколкото по-светло. Ще станеш като варосана.

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 17:41
С тъмен е гадно.
Заприличват на циганки и се получава отвратителен ефект.
Най-тъмният фактор,който ползвам е тройка.
По-тъмни не слагам.

Soraq
11-25-2011, 17:43
Никой не говори за тъмен фдт като за циганка. Може с един тон по-тъмен да е, но не и по-светъл!

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 18:03
a3 съм си бяла ,но използвам доста бял фнд и като ми изпъкнат зелените очи и черната коса се получава страхотно.Много се харесвам така :D

moni010498
11-25-2011, 18:15
За косата можеш да си вземеш пудра за обем, а за лицето не мога да ти помогна, защото не ползвам фон дьо тен и не съм много навътре в нещата.

rikita
11-25-2011, 18:29
Добре благодаря ви за лицето разбрах,но още остава проблема с обема .. искаше ми се с вафлички,но не знам къде томно да ги сложа...брез слой ли се слагат и взаимно се допълват или горния слой само в корените а в долния слой малко по надолу по косъма :( сега ще потърся някоя снимка да ви ориентирам,а вие ако можете дайде идеи :(

moni010498
11-25-2011, 18:36
Ами вафличките.. като усетиш че пресата ти докосва главата и там се прави и според мен не слагай на най-горния пласт защото (това си е само мое мнение) стои грозно

rikita
11-25-2011, 18:41
да знам пробвала съм :D но ако си виждала след фризьора как като те е изправил и косата ти седи жива ... и има много хубав и подреден обем смисъл равномерен е а и не мога да намеря никъде такава снимка вие нямате ли някакви ? Не държа да се получи същото като след фризьор но нещо подобно и ако го видя на снимка може и да се получи ..

moni010498
11-25-2011, 19:09
Е се пак това е изкуството да си фризьор, иначе ако хората можеха да си правят прическите каквито ти ги правят фризьорките, тогава нямаше да ги има!!!
А и със сигурност няма такива клипчета във Интернет.

rikita
11-27-2011, 17:40
е клипче не искав,иска просто снимка на момиче след фризьор за да успея да постигна подобен ефект

mynichkaTanq
11-27-2011, 18:16
е клипче не искав,иска просто снимка на момиче след фризьор за да успея да постигна подобен ефект

вържи си горния слой коса и кажи на сестра си/майка си на долния слой да ти направи в корените

rikita
12-03-2011, 08:24
Лошото е че косата ми е дълга някъде да гърдите обаче съм на етажи и като си сложа вафличките и стои много отвратително..дали трябва да ги сложа само на долните пластове където е дълго а на горните да сложа просто лак и да тупирам ..

FuCKkK13
12-03-2011, 10:18
^ не ти ли мина вечерта заради която направи темата ? .. а иначе за тупирането.. по добре вафли,отколкото тупирана коса според мен :І това е лично мое мнение ;) .. а иначе си направи вафлички в корените без най-горния пласт и не знам какво имаш в предвид по ''на етажи съм и стои отвратително'' защото и аз съм така и ми става добре обема.. все пак.. пробвай няколко начина докато не се усъвършенстваш.. а колкото до фризьорите.. като ходиш следващия път внимавай какво прави и гледай и това е :) .. ест. няма да се получи същото,но все пак.. ;)