PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



ThroughStruggle
11-25-2011, 12:34
Как бихте реагирали, ако някой обиди или започне да се оплаква от приятелката ви пред вас, без тя самата да присъства?
Ако трябва да перифразирам за момичетата: Как би реагирал приятелят ви?

Boriisow
11-25-2011, 12:38
Ами аз мисля че първият път ще го изтърпя .. Може би и втроият ... Но накрая, докато не ми изкипят нервите (понеже много бързо става това) ... Може да скоча го прибия .. Ако не на третият път, ще е на 1-2 път, шото нервите ми никога не издържат ... Особено ако някой почне да ми се лигави за това и онова ... Или пък сохте повече да ми се оплаква от приятелката ми ... Така ще направя аз ...

goGu
11-25-2011, 12:48
Зависи колко ми пука за момичето ! Ако ми е се тая и ми е само за секса с нея нищо не бих казал и аз бих я наредил ако е някаква курва или нещо такова !!

Boriisow
11-25-2011, 13:18
Зависи колко ми пука за момичето ! Ако ми е се тая и ми е само за секса с нея нищо не бих казал и аз бих я наредил ако е някаква к***а или нещо такова !!

Напълно съм съгласен с теб .. Но ако връзката ти е добре прикрепнала и не искаш да се разделяш с момичето, и не изкаш само да я из**каш ... По-добре в такива сериозни връзки, когато някой се оплаче, винаги да му дадеш да се разбере, че с приятелката ти, не трябва да се занимава ... :o

ThroughStruggle
11-25-2011, 13:33
Питах за сериозните връзки.

Auriss
11-25-2011, 13:54
Абе братле извинявай ама много глупав въпрос си задал ей-така :lol:

Кво значение какъв ти се пада човекът (под 'какъв' имам предвид гадже/приятел/роднина/етц) - ако го уважаваш и някой седи и дрънка врели-некипели нещо не ми се връзва да му се радваш.
Виж ,ако е вярно казаното е малко по-различно ,но пак си има вербални граници ,които не е редно да се преминават.

djipsito
11-25-2011, 14:01
Не мога да повярвам, че ще се съглася с Auriss

ThroughStruggle
11-25-2011, 16:16
Откъде знаеш, че е ей така? Може да имам някаква причина да го задам и просто да не искам да я споделя във форума?! :-o

И не съм ти никакво "братле".

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 16:23
1пресен пример от скоро.
Един кретен се заяде с мен и моичкият скочи да го бие.
Вика ти с мойта жена няма да се занимаваш :D
А във фитнеса как ревнува....не е истина.

NomNomNom
11-25-2011, 16:27
Имах един бивш, бяхме заедно 2г. 6м.
Момичета са ме хранили пред него, той - никаква реакция, защото иска да се хареса.
След това връзка 1г. и 6м. - приятеля ми не се разправяше с никого, тих и кротък, аз го защитавах, защото сам не можеше да се защитава.
Сегашният - 8м заедно - Веднъж, когато един гадняр ме заплаши да ме бие, моя му звънна и го сплаши, и този не гъкна повече.
Иначе, нямам и идея, принципно сегашният ми преди е плюел приятелките си пред приятелите му , за да си го изкара на някъде, но с мен не го прави, и свидетел съм ставала. Това, което е правел преди е било доста неприятно и съм му казала, че държа да не се случва. И съм благодарна, за това, че прави този компромис за мен.

LeprikonA
11-25-2011, 16:32
Имах един бивш, бяхме заедно 2г. 6м.
Момичета са ме хранили пред него, той - никаква реакция, защото иска да се хареса.


същото, само дето ме хранили приятелите му, които той слушаше.

иначе в сегашната ми връзка - моят би се подразнил мисля. и надали би седял да им се хили насреща. че кой нормален бил седял да слуша и да се радва как хранят някого, когото уважава поне малко.

NomNomNom
11-25-2011, 16:35
Имах един бивш, бяхме заедно 2г. 6м.
Момичета са ме хранили пред него, той - никаква реакция, защото иска да се хареса.


същото, само дето ме хранили приятелите му, които той слушаше.


Сега ме подсети, приятелите му ме хранеха , че съм малка курва, бях на 14 тогава, а ние даже не правехме секс :<.