PDA

View Full Version : Падат ли си жените по лошите момчета,грешка ли е това?



SunsetGirl
11-25-2011, 14:13
Не знам защо хората са останали с грешното впечетление,че агресията е признак на мъжественост,глупости агресията е признак на неуравновесеност.
Мацките си падали по грубияни,за мен лично това са глупости.
Мъжествеността не значи да си лош и агресивен към другите,мъжествеността за мен е да си уравновесен,стабилен,лояле н,да помагаш на хората,да си герой,а не да им тровиш живота с мръсотии,правейки се на интересен.
Едно момиче би трябвало да хареса момче,което помага на възрастна жена да пресече улицата ,едно момиче би трябвало да харесва момче,което защитава уязвимите от неправдите в живота.
Странно ми е ,като кажат падам си по лоши момчета,нима и е приятно момчето да я обижда,да и се подиграва,да не дава 5 пари за нея,би трябвало да си пада по мъж,който да я защити точно от такива селски и невъзпитани грубияни,който да я уважава,и с когото може да си говори за всичко съвсем спокойно ;)

goGu
11-25-2011, 14:17
виж малко ти е грешна представата за лошите момчета .. просто харесват днешните момиченца момчета които не им обръщаме внимание или сме с повече от 1 и това ги кара да ни искат ;) това не значи че сме лоши просто повечето момичета не се опитват да опознаят момчето !! А просто им харесва това,че това момче е било с повечето им познати и приятелки и искат и те дори да знаят,че той не гледа сериозно на тях !!

Azoria
11-25-2011, 14:22
Мъжествеността не значи да си лош и агресивен към другите,мъжествеността за мен е да си уравновесен,стабилен,лояле н,да помагаш на хората,да си герой,а не да им тровиш живота с мръсотии,правейки се на интересен.
Едно момиче би трябвало да хареса момче,което помага на възрастна жена да пресече улицата ,едно момиче би трябвало да харесва момче,което защитава уязвимите от неправдите в живота.
Странно ми е ,като кажат падам си по лоши момчета,нима и е приятно момчето да я обижда,да и се подиграва,да не дава 5 пари за нея,би трябвало да си пада по мъж,който да я защити точно от такива селски и невъзпитани грубияни,който да я уважава,и с когото може да си говори за всичко съвсем спокойно ;)

И аз така мисля. :)

BenzFan
11-25-2011, 14:23
Никога не правете грешката да сте мили и добри с момиче!!!

Boyman
11-25-2011, 14:27
В днешно време представите за харесване, увлечение и любов са много изменени. Повечето хора не са наясно с това, така че не очаквай да получиш адекватни отговори от тях.

djipsito
11-25-2011, 14:28
Аз пък мисля като goGu.

Бая истории знам за един на 20-23, който само с малки се занимава, върти ги по няколко, а преди да се почнат тия врътки поне 1 от тях е знаела що за стока е и кви ги върши зад гърба на приятелката си. И въпреки всичко се избиват една-друга да са с него, а на него му е през ку*а за тях.
А ся ми кажете кой е лудия, който яде баницата или който му я дава...

SunsetGirl
11-25-2011, 14:34
виж малко ти е грешна представата за лошите момчета .. просто харесват днешните момиченца момчета които не им обръщаме внимание или сме с повече от 1 и това ги кара да ни искат ;) това не значи че сме лоши просто повечето момичета не се опитват да опознаят момчето !! А просто им харесва това,че това момче е било с повечето им познати и приятелки и искат и те дори да знаят,че той не гледа сериозно на тях !!

Не,защото гледах по NOVA TV,предаването Ники Кънчев под наенм,и Златка Димитрова нахъсваше някакъв младеж,даваше му кураж,казвайки му,че жените винаги са си падали по грубияни,и винаги ще бъде така,което не съм съгласна с нея.
Колкото до това,че за теб мъжествеността е да си с повече от една ,за мен това не е мъжественост,а развратност и перверзия,ама в днешно време уличници има навсякъде ,и от двата пола.
Мъжка черта е това да бъдеш щедър да даваш всичко от себе си в една връзка,да се раздаваш само за 1 човек това се нарича истинска любов,другато са гнусотии и перверзия.
Мъжете мислят с оная си работа в повечето случаи,когато не са срещнали полвинката си,и не знаят кое е красивото,кое е най-милото,а именно любовта.

goGu
11-25-2011, 14:35
хаха ама повечето момичета не могат да ти предложат друго бе мойто момиче тях ги интересува как изглеждаш или каква ми е колата ;дд и в коя дискотека ще ходим довечера разбираш ли не се опитват да опознаят момчето така,че получават само 1 патка и айде следващата ;]]

SunsetGirl
11-25-2011, 14:48
хаха ама повечето момичета не могат да ти предложат друго бе мойто момиче тях ги интересува как изглеждаш или каква ми е колата ;дд и в коя дискотека ще ходим довечера разбираш ли не се опитват да опознаят момчето така,че получават само 1 патка и айде следващата ;]]

Е,разбирам те,имаш право и ти,много е повърхностно да оценяваш хората само по външния вид,и да гледаш каква изгода може да имаш от този човек без ти да даваш нищо от себе си,да така е свестните са рядкост.
Винаги съм казвала не е важно дали си красив,а каква душа носиш,за да бъдеш обичан,вероятно ви звучи банално,но за мен външният вид не определя дали ще си харесам някого.

goGu
11-25-2011, 15:00
е естествено,че определя ти като го видиш няма как да го харесаш защото е умен първото впечатление ти е как изглежда :) а пък после останалите неща !!

ADMIRALKA14
11-25-2011, 15:04
Според мен жените си падаме по лошите момчета, но не като характер, а по точно, като визия и излъчване. Някак си по мъжествената визия и по - грубото излъчване са по привлекателни знам ли. Нещо от сорта на Асен Блатечки и т.н. :-D

NomNomNom
11-25-2011, 15:12
Според мен жените си падаме по лошите момчета, но не като характер, а по точно, като визия и излъчване. Някак си по мъжествената визия и по - грубото излъчване са по привлекателни знам ли. Нещо от сорта на Асен Блатечки и т.н. :-D
Моля?

Не знам, по темата нямам мнение, не съм хетеро и си падам по нормални мъже, такива, дето се държат добре и могат да водят нормален разговор.
Външният вид не е от такова значение.

LDto
11-25-2011, 15:20
Най-накрая да видя нещо хубаво... Ам много си права ,но за съжаление малко са останали такива момчета който да се държат с едно момиче както трябва,всички други са повърхностни... и не си дават сметка,че правят много лошо впечетление... :? Лично аз не си падам по селски грубянин .... Да излезнем на кафе или на разходка и той да ми каже "ама парцал (нещо от този род) няма да говориш или гледаш или слушаш" Не мерси,че ако ми го каже ще ми види гърба как се отдалечава.... Ако ще да съм лудо влюбена,не ми пука никой няма правото да обижда и да се мисли за Безсмърттен .... :?

Luidgie
11-25-2011, 15:22
Лошо момче - пикльо с претенции за голямата работа, защото не се е къпал от една седмица и пуши "гъзарско" червено боро...Толкова лош <3

nepowtorima
11-25-2011, 15:29
Мразя ги тези така наречени 'лоши момчета'.
Не обичам дори да гледам как някой си идиот се гаври с някое момиче, камоли това да съм аз.
Винаги ще ги има такива, но ние няма какво да направим.
Определено е вярно, че за да харесаш някое момче/момиче първо гледаш външния вид, но после ако не харесаш характера /за свестните хора/ ги отблъскват. А тези, които не им пука за никой .. отиват да изчеластрят дадения обект .. и след това им обръщат гръб завинаги. Бройката им е важна на тях.. и да си доставят удоволствие. Ето такива типове не мога да понасям..

fenkaaa
11-25-2011, 15:31
Пълни глупости.

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 15:44
На такива обикновено им казвам или ще е както аз кажа ,a ако не му изнася кой от къде е.По гайдата им не ходя.

needle
11-25-2011, 15:54
"Добрите" момчета остават в периферията, при наличието на "лошо" момче, сливат се с обстановката, а и момичетата смятат, че тези хора няма как да им доставят емоции, каквито би им доставило едно "лошо" момче. Обаче е точно обратно, обикновено "лошите" са доста повърхностни типове които не могат да предложат нищо повече от грубо отношение което е резултат от високото самочувствие, покрито със солидна бройка момичета, от там нашите героини са с наранени чувства, които мистериозно изчезват при появата на следващия доминиращ индивид.

Boyman
11-25-2011, 15:59
"Добрите" момчета остават в периферията, при наличието на "лошо" момче, сливат се с обстановката, а и момичетата смятат, че тези хора няма как да им доставят емоции, каквито би им доставило едно "лошо" момче. Обаче е точно обратно, обикновено "лошите" са доста повърхностни типове които не могат да предложат нищо повече от грубо отношение което е резултат от високото самочувствие, покрито със солидна бройка момичета, от там нашите героини са с наранени чувства, които мистериозно изчезват при появата на следващия доминиращ индивид.

Ето това е вече смислен коментар :)

goGu
11-25-2011, 16:02
Не е така обаче needle :)

SunsetGirl
11-25-2011, 16:13
Никога не правете грешката да сте мили и добри с момиче!!!

Пич,мацките си падат по истинските мъже,по героите,които спасяват света,а не по откачалки като масовите убийци,и онези,които нямат грам уважение и жал към родната си майка.
Ако трябва да си говорим за агресия,наскоро в един учебник по право ,гледах статистика на престъпления,както се предполага убийствата с умисъл са извършени повече от мъже,по-малко на брой жени.
Пак повтарям агресията,арогантността не означава мъжественост,значи слаба психика ;)

SunsetGirl
11-25-2011, 16:19
Според мен жените си падаме по лошите момчета, но не като характер, а по точно, като визия и излъчване. Някак си по мъжествената визия и по - грубото излъчване са по привлекателни знам ли. Нещо от сорта на Асен Блатечки и т.н. :-D

Аз пък вдигам палци за Калин Врачански ;)

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 16:28
Според мен жените си падаме по лошите момчета, но не като характер, а по точно, като визия и излъчване. Някак си по мъжествената визия и по - грубото излъчване са по привлекателни знам ли. Нещо от сорта на Асен Блатечки и т.н. :-D

Аз пък вдигам палци за Калин Врачански ;)
Асен Блатчки няма равен.
:-)

goGu
11-25-2011, 16:29
ее и 2та са страшни просто Асен висок 170 хаха хаха а тоя Калин аааа бати гадни тип ;D

needle
11-25-2011, 16:32
Не е така обаче needle :)
Кажи защо мислиш така? Наистина има си изключения, но съм изпадал в ситуация да остана в сянката на някого, също съм печелил и чуждия гняв, със силно поведенческо държание, всичко е въпрос на среда и поведение, "бройкаджиите" знаят как да бъдат интересни, но самата крайност в която са изпаднали ги прави скучни и безинтересни, след краткотрайния флирт.

goGu
11-25-2011, 16:36
Не е така обаче needle :)
Кажи защо мислиш така? Наистина има си изключения, но съм изпадал в ситуация да остана в сянката на някого, също съм печелил и чуждия гняв, със силно поведенческо държание, всичко е въпрос на среда и поведение, "бройкаджиите" знаят как да бъдат интересни, но самата крайност в която са изпаднали ги прави скучни и безинтересни, след краткотрайния флирт.

Еми защото да може да се правим а у и самочувствието и бройките са си част от играта естествено,че момичетата ще харесват нас а не оня дето и се обяснява там и я гледа се 1 е единствената.Целта е да й докажеш ,че не е ;] а пък всяко момче може да обича просто зависи момичето как ще подходи към него и колко ще задръжи интереса му !! : ) Няма лоши или добри просто всеки играе различни игри :)

li0n
11-25-2011, 16:42
Мен лично не ме привличат "лоши" момчета.. Харесват ми кротки и романтични. :oops:

vesito13
11-25-2011, 16:51
Ох, какви сравнения правите? Герои, които спасяват света и масови убийци, сериозно ли? Когато си избирам приятел определено не очаквам от него нито да е герой, нито пък убиец. Защо въобще се намесиха тези определения. Когато едно момиче каже, че харесва "лошо" момче, това не значи, че си пада по престъпник.
Да и аз харесвам "лоши" момчета. Обаче става въпрос за онова "лошо", което е секси, което те провокира. Би ми харесал едно момче, когато то предизвиква някакъв интерес в мен, когато е мъж на място, когато има собствено мнение и смее да го отстоява. Все такива неща, а не както казвате да ме обижда, на никой не би му било приятно да го обиждат или унижават. В тази тема се стигна до такива крайности, че стана абсурдно, нито "лошите" момчета са толкова отвратителни, колкото ги изкарвате, нито пък "добрите" момчета са съвършени и едва ли не герои.

Boyman
11-25-2011, 16:55
Просто темата е глупава. Как бихте преценили и определили дали харесвате "добри" или "лоши" момчета, когато определено не знаете значението на изразите?! :? :-o

needle
11-25-2011, 17:04
Еми защото да може да се правим а у и самочувствието и бройките са си част от играта естествено,че момичетата ще харесват нас а не оня дето и се обяснява там и я гледа се 1 е единствената.Целта е да й докажеш ,че не е ;] а пък всяко момче може да обича просто зависи момичето как ще подходи към него и колко ще задръжи интереса му !! : ) Няма лоши или добри просто всеки играе различни игри :)

Потвърждаваш общоприетата истина, която обикновено е характерна за "лошото" момче, но въпроса е защо момичето ще хареса някого, който я възприема за нещо нормално в живота си, очевидно е че този човек няма да даде всичко от себе си за една пълноценна връзка, а от там и че момичето е поредната бройка, това е един безумен цикъл от който резултата е 20% от момчетата, ходят с 70% от момичетата.

SunsetGirl
11-25-2011, 17:06
На такива обикновено им казвам или ще е както аз кажа ,a ако не му изнася кой от къде е.По гайдата им не ходя.

Хм,значи си от доминиращата страна,на никого не му харесва да го командват,разбирам,но в истинската любов няма доминиране и власт ,има раздаване,компромиси,довер ие ;)

goGu
11-25-2011, 17:07
Защото момичетата са глупави хахаха

Evie
11-25-2011, 17:16
Ох, какви сравнения правите? Герои, които спасяват света и масови убийци, сериозно ли? Когато си избирам приятел определено не очаквам от него нито да е герой, нито пък убиец. Защо въобще се намесиха тези определения. Когато едно момиче каже, че харесва "лошо" момче, това не значи, че си пада по престъпник.
Да и аз харесвам "лоши" момчета. Обаче става въпрос за онова "лошо", което е секси, което те провокира. Би ми харесал едно момче, когато то предизвиква някакъв интерес в мен, когато е мъж на място, когато има собствено мнение и смее да го отстоява. Все такива неща, а не както казвате да ме обижда, на никой не би му било приятно да го обиждат или унижават. В тази тема се стигна до такива крайности, че стана абсурдно, нито "лошите" момчета са толкова отвратителни, колкото ги изкарвате, нито пък "добрите" момчета са съвършени и едва ли не герои.

Напълно съгласна.
Освен това "лошото" момче, което вие описвате е по-скоро селянин без грам възпитание.
Истината е, че донякъде и момичетата сами сме си виновни, заради собственото си държание и от там в главите на повечето момчета е набито, че ако не са лоши, просто няма да ги харесваме. От там всеки играе определена роля, за да получи това, което иска.
Друг въпрос е, че в днешно време много момичета предлагат единствено тялото си(може би защото друго и нямат) и каквото и да си говорим всяко момче би се възползвало, но в повечето случаи "лошите" го получават, защото знаят как да го поискат.

И все пак няма как всички да се слагат под общ знаменател. Има и глупави момчета, и глупави момичета. Съответно има и умни, които знаят как да обичат. Но просто така е устроен света.

error92
11-25-2011, 18:06
Баси грешните представи, едната говори за някви агресий, глупости, другия трябва да бъдел с повече от 1...леШТа ! :razz:

SunsetGirl
11-25-2011, 18:13
Е,затова не харесвам подобни сайтове,все някои дечко ще се опита да се заяде с теб,големи отворковци станахте всички,все някои ще ти направи забележка ,за каквото и да е/щяло и нещяло/
Затова най-добре си е фейсбук,добавяш си познати и приятели ,с които можеш да си говориш спокойно,без външни лица....

SisiStrange
11-25-2011, 18:16
Не съм си падала по лоши момчета никога.

error92
11-25-2011, 18:16
Казвам просто, че говориш глупости, както и това за фейсбук ! :grin: без лоши чувства :-)

djipsito
11-25-2011, 18:43
Не мисля, че някой се е заяждал с теб, всеки си изразява мнението. Просто ти казаха те как разбират израза "лошо момче". Наказателното право може би ти идва в повече. Нищо лично.

Продължавам да съм съгласна с goGu..

Някои момчета знаят как да провокират, знаят как да накрат едно момиче да хукне след тях. Една кифличка свикнала да получава внимание и да й правят комплименти, ако си хареса момче, което й показва, че не тя не е кой знае какво, че не е толкова хубава, за колкото се мисли, тва само ще я провокира да продължава да му тича след д-то, за да му докаже, че тя е "различна".

Има глупави момичета, има момичета, които залагат само на външния си вид и т.н и т.н. Като споменахте и фейсбук, има една група, която много ми харесва - "Няма мъже, които да искат само секс, има жени, които друго не могат да дадът".
Играчите с играчки си играят...

error92
11-25-2011, 18:47
Не мисля, че някой се е заяждал с теб, всеки си изразява мнението. Просто ти казаха те как разбират израза "лошо момче". Наказателното право може би ти идва в повече. Нищо лично.

Продължавам да съм съгласна с goGu..

Някои момчета знаят как да провокират, знаят как да накрат едно момиче да хукне след тях. Една кифличка свикнала да получава внимание и да й правят комплименти, ако си хареса момче, което й показва, че не тя не е кой знае какво, че не е толкова хубава, за колкото се мисли, тва само ще я провокира да продължава да му тича след д-то, за да му докаже, че тя е "различна".

Има глупави момичета, има момичета, които залагат само на външния си вид и т.н и т.н. Като споменахте и фейсбук, има една група, която много ми харесва - "Няма мъже, които да искат само секс, има жени, които друго не могат да дадът".
Играчите с играчки си играят...

Съгласен ! :grin: :oops:

funkey
11-25-2011, 19:03
Не знам защо хората са останали с грешното впечетление,че агресията е признак на мъжественост,глупости агресията е признак на неуравновесеност.
Мацките си падали по грубияни,за мен лично това са глупости.
Мъжествеността не значи да си лош и агресивен към другите,мъжествеността за мен е да си уравновесен,стабилен,лояле н,да помагаш на хората,да си герой,а не да им тровиш живота с мръсотии,правейки се на интересен.
Едно момиче би трябвало да хареса момче,което помага на възрастна жена да пресече улицата ,едно момиче би трябвало да харесва момче,което защитава уязвимите от неправдите в живота.
Странно ми е ,като кажат падам си по лоши момчета,нима и е приятно момчето да я обижда,да и се подиграва,да не дава 5 пари за нея,би трябвало да си пада по мъж,който да я защити точно от такива селски и невъзпитани грубияни,който да я уважава,и с когото може да си говори за всичко съвсем спокойно ;) Повярвай ми в днешно време вече това да си мъжествен по този начин не е възможно.Обедил съм се че момичетата си падат по лошите момчета-тези които се правят на интересни и т.н.Повярвайте ми всяка една от вас е склонна да хареса "лошо момче" просто не го осъзнава :)

iiordanova
11-25-2011, 19:12
Всеки си има своя представа за лошите момчета. Така че това всичко е много относително. Щото моята представа за лошо момче е различна от твота.

djipsito
11-25-2011, 19:21
Повярвай ми в днешно време вече това да си мъжествен по този начин не е възможно.Обедил съм се че момичетата си падат по лошите момчета-тези които се правят на интересни и т.н.Повярвайте ми всяка една от вас е склонна да хареса "лошо момче" просто не го осъзнава :)

Откога тва да се правиш на интересен и т.н те прави лош ? Тва, че има момчета, които показват характер и не стават путки заради путка, не значи, че са лоши. Ако момичето допуска някой да има лошо отношение към нея, тя сама си е виновна. Момчето просто се възползва от липсата й на мозък, характер, себеуважение и т.н.
Тва, че някой е решил да се възползва също не го прави лош, според мен, а по-скоро НЕточен.

Limitless
11-25-2011, 19:24
виж малко ти е грешна представата за лошите момчета .. просто харесват днешните момиченца момчета които не им обръщаме внимание или сме с повече от 1 и това ги кара да ни искат ;) това не значи че сме лоши просто повечето момичета не се опитват да опознаят момчето !! А просто им харесва това,че това момче е било с повечето им познати и приятелки и искат и те дори да знаят,че той не гледа сериозно на тях !!

закопа ги брат!!

antifashionshit
11-25-2011, 19:35
не, че си падат по лошите, ама явно си падат още по-малко по the nice guys

funkey
11-25-2011, 20:12
Повярвай ми в днешно време вече това да си мъжествен по този начин не е възможно.Обедил съм се че момичетата си падат по лошите момчета-тези които се правят на интересни и т.н.Повярвайте ми всяка една от вас е склонна да хареса "лошо момче" просто не го осъзнава :)

Откога тва да се правиш на интересен и т.н те прави лош ? Тва, че има момчета, които показват характер и не стават п**** заради п***а, не значи, че са лоши. Ако момичето допуска някой да има лошо отношение към нея, тя сама си е виновна. Момчето просто се възползва от липсата й на мозък, характер, себеуважение и т.н.
Тва, че някой е решил да се възползва също не го прави лош, според мен, а по-скоро НЕточен. Еми да се правиш на интересен те прави лош да защото го правиш с цел нали така да те свали/да те изчука аз не виждам защо да го прави иначе нали така :) И какъв характер изразява като няма "лошо момче" което да не иска секс

goGu
11-25-2011, 20:19
Откога тва да се правиш на интересен и т.н те прави лош ? Тва, че има момчета, които показват характер и не стават п**** заради п***а, не значи, че са лоши. Ако момичето допуска някой да има лошо отношение към нея, тя сама си е виновна. Момчето просто се възползва от липсата й на мозък, характер, себеуважение и т.н.
Тва, че някой е решил да се възползва също не го прави лош, според мен, а по-скоро НЕточен.

аз тебе ще те черпа хаха много ясно точно така е момичетата са глупави ,че ми се връзват хаха техен си проблема всяко момче може да е истински мил добър и романтичен стига момичето да докажа,че заслужава такова отношение !!

djipsito
11-25-2011, 20:23
Еми да се правиш на интересен те прави лош да защото го правиш с цел нали така да те свали/да те изчука аз не виждам защо да го прави иначе нали така :) И какъв характер изразява като няма "лошо момче" което да не иска секс

Нали се сещаш, че той ще ме изчука ако аз реша да му пусна. Той ако ще и на бог да ми се прави, ако не ме привлича, няма да си легна с него.
И какво искаш да кажеш, че "добрите" момчета не искат секс ли !? Няма такова животно. Всеки с приоритетите си. Всеки залага на нещо различно. Някои искат само да използват момичето, други - не. Казвам, че ако момичето накрая се чувства използвано от някое "лошо" момче, вината си е нейна, защото ТЯ е тази, която се дава...

Момчетата си искат своето, някои са по-коректни от другите, някои имат подход, други нямат. Тва дали ще си "добър" или "лош" зависи от човека отсреща. И при момичетата е така.

bebchoOoOoOo
11-25-2011, 20:23
Да и аз харесвам "лоши" момчета. Обаче става въпрос за онова "лошо", което е секси, което те провокира. Би ми харесал едно момче, когато то предизвиква някакъв интерес в мен, когато е мъж на място, когато има собствено мнение и смее да го отстоява. Все такива неща, а не както казвате да ме обижда, на никой не би му било приятно да го обиждат или унижават. В тази тема се стигна до такива крайности, че стана абсурдно, нито "лошите" момчета са толкова отвратителни, колкото ги изкарвате, нито пък "добрите" момчета са съвършени и едва ли не герои.
+1 ;]

error92
11-25-2011, 20:27
Само п***овците се правят на интересни, за да се харесат на момиче, ходят с повече от една и наричат себе си "лоши момчета"...Другите просто имат собствено мнение, показват силен характер и знаят какво приемат и не приемат [в тая графа сме малко :-P (иии да, НаДуВкА сЪм, Ш в СкЪсЪм) :D :D ]

GossipGirl89
11-25-2011, 20:29
Аз под "лошо момче" не разбирам бесния селяк, който псува, обижда наред, държи се грубо и налита на бой. Самото понятие е относително и всеки си го тълкува по различен начин.

А колкото до останалото - нали знаете лафа, че докато има балъци ще има и тарикати? Докато има глупави момичета, без грам самоуважение и достойнство, които се връзват на плоски и изтъркани заучени фразички, ще има и момчета, които да се възползват от тях. Защо на някоя мацка, която си знае цената и си има принципи не й се случи някой е такъв кретен да я унижава и използва? Щото има акъл и знае какво иска и търси.

goGu
11-25-2011, 20:29
error92 те тва беше много глупавооо дето го каза хахаха това,че ходя с повече от 1 не ме прави че нямам собствено мнение или силен характер хахахахаха точно това е ,че знаеш какво искаш и си го получаваш ;))) искаш тая оная трета пета имаш я !! лоши момчета хаха нЕма такова нещо !! Има само Георги е много як и тва е аххаха !!

error92
11-25-2011, 20:31
error92 те тва беше много глупавооо дето го каза хахаха това,че ходя с повече от 1 не ме прави че нямам собствено мнение или силен характер хахахахаха точно това е ,че знаеш какво искаш и си го получаваш ;))) искаш тая оная трета пета имаш я !! лоши момчета хаха нЕма такова нещо !! Има само Георги е много як и тва е аххаха !!

Значи ич не си ме разбрал :)

antifashionshit
11-25-2011, 20:33
Само п***овците се правят на интересни, за да се харесат на момиче, ходят с повече от една и наричат себе си "лоши момчета"...Другите просто имат собствено мнение, показват силен характер и знаят какво приемат и не приемат [в тая графа сме малко :-P (иии да, НаДуВкА сЪм, Ш в СкЪсЪм) :D :D ]
що е, пиж.
и аз може да ходя с повече от едно момиче наведнъж. ако момичетата са съгласни, а аз не го разгласявам това наляво-надясно, къв е проблема?

error92
11-25-2011, 20:35
Само п***овците се правят на интересни, за да се харесат на момиче, ходят с повече от една и наричат себе си "лоши момчета"...Другите просто имат собствено мнение, показват силен характер и знаят какво приемат и не приемат [в тая графа сме малко :-P (иии да, НаДуВкА сЪм, Ш в СкЪсЪм) :D :D ]
що е, пиж.
и аз може да ходя с повече от едно момиче наведнъж. ако момичетата са съгласни, а аз не го разгласявам това наляво-надясно, къв е проблема?

Като са съгласни, евала, ходи си, на никого не съм забранил, просто си изразих мнението...а колко точно момичета, които се себеуважават и си знаят цената (и най-вече СИ ЗАСЛУЖАВАТ да ходиш с тях) мислиш, че ще са съгласни :shock:

goGu
11-25-2011, 20:37
Знаете ли кое е перфектното момиче .. Да те разбира и да е до теб когато имаш нужда .. Да те кара да се чувстваш искан и да те мм възбужда.. Да те разсмива и прави щастлив .. И ТЕЗИ 3 МОМИЧЕТА НИКОГА ДА НЕ СЕ ПОЗНАВАТ !! :oops: :oops: :-P

error92
11-25-2011, 20:39
Знаете ли кое е перфектното момиче .. Да те разбира и да е до теб когато имаш нужда .. Да те кара да се чувстваш искан и да те мм възбужда.. Да те разсмива и прави щастлива .. И ТЕЗИ 3 МОМИЧЕТА НИКОГА ДА НЕ СЕ ПОЗНАВАТ !! :oops: :oops: :-P

Би било чудесно, а 8-)

goGu
11-25-2011, 20:49
То си е чудесно хаха целта е да знаеш да ги омаеш и да си ги лъжеш !! :-P :-P :P

anonymous708973
11-25-2011, 21:22
Под "лошо момче" далеч не разбирам агресивен селянин, а мъж със собствено мнение и принципи, който знае какво искат жените и как да им го даде, без да се превръща в изтривалка, който не е принцът на белия кон, който е цапнат в устата и не му пука какво мислят случайни хора за него и прочее. За мен лошо момче е синоним на "свястно момче", предвид всичките ходещи изтривалки и мрънкачи, които виждам всеки ден.

По тази логика, да, падам си по лоши момчета. Особено на външен вид.
Но това, което наистина ме спечелва на тяхна страна, е отношението към мен и милите жестове, които прави, просто защото съм неговото момиче.

Extremescream
11-25-2011, 21:38
Лошо момче (о, боже) не е равно на 'грубо лайно, дето те сцепва от бой'. Примерно по-бившият ми беше много мил и нежен с мен, винаги джентълмен, освен малката подробност, че се чукаше с други. И пак си останах с него известно време, защото реших, че се е променил. Бившият ми беше много добричък, държеше се добре, не спеше с други, но малко и ли много беше от типа 'не си показвам чувствата, не обичам сериозните неща' и тем подобни. Това за лошите момчета е до време, все в един момент виждаш, че тия хора не са за теб и просто се разделяте без драми, сълзи и сополи. Може да го харесваш, може да го обичаш, но ако не си пасвате, просто ясно, че няма бъдеще. Дали ще прекъснете всичко по-рано, или ще се мъчите още известно време си е за вас.
Така че, лошите секси пичове са до време...

umri
11-25-2011, 21:50
Под "лошо момче" далеч не разбирам агресивен селянин, а мъж със собствено мнение и принципи, който знае какво искат жените и как да им го даде, без да се превръща в изтривалка, който не е принцът на белия кон, който е цапнат в устата и не му пука какво мислят случайни хора за него и прочее. За мен лошо момче е синоним на "свястно момче", предвид всичките ходещи изтривалки и мрънкачи, които виждам всеки ден.

По тази логика, да, падам си по лоши момчета. Особено на външен вид.
Но това, което наистина ме спечелва на тяхна страна, е отношението към мен и милите жестове, които прави, просто защото съм неговото момиче.
Надръвих се. В най-буквалния смисъл.

funkey
11-26-2011, 07:15
Еми да се правиш на интересен те прави лош да защото го правиш с цел нали така да те свали/да те изчука аз не виждам защо да го прави иначе нали така :) И какъв характер изразява като няма "лошо момче" което да не иска секс

Нали се сещаш, че той ще ме изчука ако аз реша да му пусна. Той ако ще и на бог да ми се прави, ако не ме привлича, няма да си легна с него.
И какво искаш да кажеш, че "добрите" момчета не искат секс ли !? Няма такова животно. Всеки с приоритетите си. Всеки залага на нещо различно. Някои искат само да използват момичето, други - не. Казвам, че ако момичето накрая се чувства използвано от някое "лошо" момче, вината си е нейна, защото ТЯ е тази, която се дава...

Момчетата си искат своето, някои са по-коректни от другите, някои имат подход, други нямат. Тва дали ще си "добър" или "лош" зависи от човека отсреща. И при момичетата е така.Еми да е, "добрите момчета" няма основната им цел е да правят секс :)

funkey
11-26-2011, 07:15
Еми да се правиш на интересен те прави лош да защото го правиш с цел нали така да те свали/да те изчука аз не виждам защо да го прави иначе нали така :) И какъв характер изразява като няма "лошо момче" което да не иска секс

Нали се сещаш, че той ще ме изчука ако аз реша да му пусна. Той ако ще и на бог да ми се прави, ако не ме привлича, няма да си легна с него.
И какво искаш да кажеш, че "добрите" момчета не искат секс ли !? Няма такова животно. Всеки с приоритетите си. Всеки залага на нещо различно. Някои искат само да използват момичето, други - не. Казвам, че ако момичето накрая се чувства използвано от някое "лошо" момче, вината си е нейна, защото ТЯ е тази, която се дава...

Момчетата си искат своето, някои са по-коректни от другите, някои имат подход, други нямат. Тва дали ще си "добър" или "лош" зависи от човека отсреща. И при момичетата е така.Еми да е, "добрите момчета" няма основната им цел е да правят секс :) Просто едни чакат повече други по-малко зависи колко кухо е момичето :)

g3
11-26-2011, 07:35
Падам си по истинските мъже,които не се оставят да бъдат водени от друг и да не се повлияват от мнението на така наречените им ''приятели''.

SunsetGirl
11-26-2011, 08:57
Казвам просто, че говориш глупости, както и това за фейсбук ! :grin: без лоши чувства :-)

Така преди да ме упреквате се поставете на мое място,и се опитайте да ме разберете,а не да нападате заради вас се налага да се повтарям.
Темата е пусната,защото бях провокирана от Златка Димитрова,която нахъсваже един младеж да бъде по-груб,и доминиращ с една жена,защото по нейните думи жените са си падали по грубияни,по лошите момчета и винаги е било така,и ще бъде така до век и веков по нейните думи,ако не вярвате след няколко дни потърсете в сайта на NOVA TV предаването Ники Кънчев под наем ,дата на излъчването 25.11.2011г.
Ще ви дам един пример,спомням си в училище как две момчета тормозеха постоянно тоя и ония с обиди,подигравки,и го обсъждаха зад гърба,а някои момичета ги харесваха зарди държанието им,но според мен си имаха повече врагове,отколкото фенове.
На мнение съм,че жените имат слабост към добрите момчета,както и обратното,грубяните и лошите хора не се обичат за дълго,друго е да имаш до себе си добър и отговорен приятел ;)


П.С Ако темата е глупава,защо предизвика такъв интерес във вас за няма и 1 ден близо 1000 пъти гледна,и не знам си колко пъти коментирана.
Моят съвет е научете се малко на толерантност,а не да вървите винаги с рогата напред,друг е въпроса,ако имате някакви проблеми и си го изкарвате тук ;)

againstyou
11-26-2011, 14:38
Случвало ми се е,но тва е относително.В момента си харесвам момче,което е пълната противоположност.

ariimeri97
11-26-2011, 14:46
Случвало ми се е,но тва е относително.В момента си харесвам момче,което е пълната противоположност. сейм :)

djipsito
11-26-2011, 17:58
Еми да е, "добрите момчета" няма основната им цел е да правят секс :) Просто едни чакат повече други по-малко зависи колко кухо е момичето :)

Еми да е, "добрите момчета" ги е страх да пипнат момичето, а понякога на момичето точно тва й се иска, да я награбят, да й покажат кой е мъжа, а не да я гледат като писано яйце, тя да тропа с крак и момчето да изпълнява, все едно е роб. Тва не значи, че трябва да се скочи в другата крайност и да е пълен кретен, бияч, командир и къвто се сетиш.

DJAZZZ
11-27-2011, 04:56
чисто сърце + бърз ум = лошо момче

DJAZZZ
11-27-2011, 05:19
Щото имаме собствени мисли в главата си и държим на себе си , сме ЛОШИ МОМЧЕТАААААААААААА :lol: :lol: :lol:

yourSunshine
11-27-2011, 08:48
Еми да е, "добрите момчета" няма основната им цел е да правят секс :) Просто едни чакат повече други по-малко зависи колко кухо е момичето :)

Еми да е, "добрите момчета" ги е страх да пипнат момичето, а понякога на момичето точно тва й се иска, да я награбят, да й покажат кой е мъжа, а не да я гледат като писано яйце, тя да тропа с крак и момчето да изпълнява, все едно е роб. Тва не значи, че трябва да се скочи в другата крайност и да е пълен кретен, бияч, командир и къвто се сетиш.
Съгласна.:)

SenaUchiha
12-14-2011, 22:44
И Асен и Калин са готини!Евала пичове!

Колкото до темата....ами аз си падам само по лоши момчета,в едно списание пишеше,че сме по склонни към мъжа,който е готов да ни разкъса дрехите със зъби,отколкото онзи,който ще ни поднесе закуска с няколко рози в леглото.Според мен става въпрос за сексуалното привличане,което идва първо,поне при мен е таа,и после го гледаш къв е и кво е.

mimsssssss
12-14-2011, 23:07
Съгласна съм за всичко с djipsito. Искам само да попитам защо толкова се говори, че момичетата били тъпи, пускали на момчетата и т.н. Е няма ли го варианта, че и на момичето и се прави секс? И защо излиза че момичето пуска - момчето какво, винаги е пуснато ли? Не ги разбирам малко тия деления относно секса и мъжете и жените - все едно жените нямат сексуални нужди за задоволяване...

xxKiFlAxx
12-14-2011, 23:59
Повечето си падат..аз не.Мразя мнннн някой да ми се прави на интересен колко е харееван силен и подобни глупости не ме интересуват.Освен това хареввам мн рядко..и трудно може някой да бъде с мен :D

anonymous708973
12-15-2011, 03:28
И Асен и Калин са готини!Евала пичове!

Колкото до темата....ами аз си падам само по лоши момчета,в едно списание пишеше,че сме по склонни към мъжа,който е готов да ни разкъса дрехите със зъби,отколкото онзи,който ще ни поднесе закуска с няколко рози в леглото.Според мен става въпрос за сексуалното привличане,което идва първо,поне при мен е таа,и после го гледаш къв е и кво е.

Е, нямам против да ми къса дрехите вечерта, а на сутринта да ме събуди със закуска и рози :Д

Blab
12-15-2011, 09:12
къде са емотките? *фейспалм*
прочетох напосоки няколко мнения и...

ICanSeeTheFireBurning
12-15-2011, 20:05
Пич,мацките си падат по истинските мъже,по героите,които спасяват света,а не по откачалки като масовите убийци,и онези,които нямат грам уважение и жал към родната си майка.
Ако трябва да си говорим за агресия,наскоро в един учебник по право ,гледах статистика на престъпления,както се предполага убийствата с умисъл са извършени повече от мъже,по-малко на брой жени.
Пак повтарям агресията,арогантността не означава мъжественост,значи слаба психика ;)

Момиче, слез от облаците - герои няма, всички сме обикновени хора. А агресията е един от петте основни модели на поведение. Виж, садизмът вече е друго. И въпреки това, садизмът се появява пак при задържана дълго агресия, която се насъбира и в един момент изригва.

А по темата - според мен безспорен факт е, че лошото момче е универсалното ключе за женското сърце. Права си, че не може и напълно да не му пука на момчето за момичето и да я унижава. Но трябва да я има тръпката - трябва да я има малко тая игра на котка и мишка, да не си сигурен дали другият те иска. Иначе просто не е интересно. Определено не би ми харесал супер мил господинчо, който нон-стоп ми тича след задника и само като го погледна ми е ясно, че каквото и да му кажа, ще се съгласи... Мисля, че един мъж трябва да е кръстоска от двете - когато трябва, мил, когато трябва по-тайнствен.

Както беше казал някой от форума: "Не случай съвети от жена за това как се сваля жена. Защото повечето не знаят какво искат, а тези, които знаят, ще ти кажат неща, които няма да ти харесат." :D

NambyPamby
12-15-2011, 22:02
къде са емотките? *фейспалм*
прочетох напосоки няколко мнения и...


ахахахах, *double facepalm*. Не знам ква е дефиницията на "лошо момче", ама ако под тва се разбира някой от тия лигльовци, дето се направиха на интересни в темата и които, ако не пишеха в мъжки род, щях да съм поставена пред жестока дилема за пола им и сексуалната им ориентация, фейспалмът е крайно недостатъчен, заклевам се. Сигурно на 15 е много вървежно да въртиш по няколко и да се хвалиш, не зная, идея си нямам, но аз тва го наричам келешлък и недораслост. И крайна обърканост при подредбата на приоритети и ценности.
Тоя термин "лошо момче" вероятно е въведен от току-що навлязла в пубертета девойка, крайно разочарована от някой по-голям от нея, който не я е отразил. Мъжът е мъж отчасти 'щото изглежда грубоват, излъчва сила, респект и непукизъм. Т'ва дали ще ти разкъсва дрехите преди секс, или ще те съблича едва-едва, че да не ти скъса някое копче; дали ще правите дивашки секс, или ще го карате по-нежно са някакви съвсем излишни натуралистични подробности, дето въобще не определят дали един мъж е "лошо момче", или не. Както беше казал един от модераторите преди време:"Една жена трябва да знаеш и как да я любиш, и как да я чукаш чак срам да я хване".
В заключение, лоши момчета няма, има просто несходства в характерите(както и Extremescream каза). И като сме почнали с поговорките "Кой квото търси - това намира".

anonymous708973
12-17-2011, 07:20
Мъжът е мъж отчасти 'щото изглежда грубоват, излъчва сила, респект и непукизъм. Т'ва дали ще ти разкъсва дрехите преди секс, или ще те съблича едва-едва, че да не ти скъса някое копче; дали ще правите дивашки секс, или ще го карате по-нежно са някакви съвсем излишни натуралистични подробности, дето въобще не определят дали един мъж е "лошо момче", или не.
Няма как да съм по-съгласна.
Мъжът е мъж дори когато гледа "Том и Джери" по пижама.

Niakoitam
12-17-2011, 08:55
Ами за съжаление доста голяма част си падат, а пък после ревът и често тичат по гъза на някой си.Но така е май,когато не се тича по техният гъз ако решат могат здраво да се захванат за нечии такъв.Все повече ми се струва че добрите момчета сме гледани само като приятелчета именно,защото сме добри и разни жени решават че могат да ни се катерят по главите без особени последствия и да ни връткат.И все пак...още не съм се отказал от идеята да съм добро момче.
PinkPan7her какво искат жените,често и вие сами не знаете,камо ли пък едно/един момче/мъж да знае :)
И да всъщност лошите момчета могат да имат много добро отношение и да правят много мили жестове...същевременно чукайки се и правейки абсолютно същото с още 1-2-3 жени зад гърбът ти и споделайки пред приятелите си как ви чукат по няколко пък вие изобщо не се усещате и говорейки ви и правейки едно и също за вас като механични машини...а вие всъщност без да знаете сте най-щастливите хора на планета,заради най-готиният пич,който ви е забелязал и ви сваля звезди (не само на вас разбира се),но поне така си мислите изобщо неосъзнавайки че това ще трае само докато сте му интересни или докато иска да си вземе нужната доза секс от вас.dimitar_ak беше написал преди време за нещо пдобно как някакъв негов приятел въртял три негови приятелки плюс още една плюс гаджето му мисля че беше (не мога да намеря сега коментара) и всички били доволни и щастливи изкарвайки го едвали не принца на бял кон и разбира се..с почти всички правил секс,защото вече гаджето му щяло да разбере та та някои им се разминало.И всичко това било само за един бас и от гъзария.Та така :)
А SunsetGirl ако имаш предвид черната Златка...точно от такива не бива да си правиш категорични изводи. Това е типичната представителка на типа курва, която за парички би го излапала и на най-големият простак и селяк и явно дотолкова е свикнала да яде шамари от разни знайни и незнайни богаташчета че вече и е станало готино това усещане.То човек с боклук как по друг начин да се държи. Като няма акъл в главата какво да правят друго освен да я чукат и да я бият :)

vpowerrr
12-21-2011, 16:02
Ей одавна не се бях начитал на толкова разнообразни мнения, тук-там глупости, останалите искат да кажат едно и също нещо, другите не го разбират и всеки е насъгласен с другия.
Представи за ''лоши'' момчета колкото щеш - биячи, агресивни типове, пиячи, играчи, анархисти, момчета с мнение и т.н и т.н. Аз такива ''лоши'' момчета ги разделям на различни видове момчета - общоприетият ''селянин'', нахаканият ''гражданин'' и момчетата в ''златната среда''. Първите 2 типа са посредствени, като ''кифлите''. Видях едно хубаво изречение по-назад: ''играчите си намират играчки'' и е така. Такива, които са свикнали да са ''играчи'', хората от 1ви и 2ри тип искат да имат всяко момиче и смятат себе си за неустоими, и че наистина могат да имат всяка. Обаче на заучените намеци, фрази и флиртове се връзват само момичета от тяхната категория, а това, че такива момичета са сигурно 70% от диапазона 13-20г(та и нагоре) си е добра причина да си ''лошо'' момче. С не много усилия получаваш това, което искаш-секс и да пише У фейсбука ''обвързан''.
Тук всичко опира до желание. Кой какво иска. Последния ''тип'' момчета са тези, които имат ясна представа какво ТОЧНО искат и това не е връзка за 2 седмици с цел секс и авторитет. Такива са сериозните типове, момчетата които са твърдо решени да открият момичето, на което могат да разчитат, на което да дават и от което да получават любов.
От тук нататък зависи от човека, как се държи и колко го интересуват момичетата от графа ''кифли''. Ако момчето има сериозно излъчване, харизма и другите качества, които го опреличават като мъж ще накара доста момичета да хукнат след него. И може би такъв човек също е ''лошо'' момче.
Няма ''добри'' и ''лоши'' момчета, има момчета които искат всичко, било то евтин боклук, и момчета които искат сериозни момичета.
Мисля, че това се опитват да кажат много хора по-назад но просто не знаят как точно.
Айде със здраве, и стига сте слагали общ знаменател на хората :)

anonymous708973
12-21-2011, 16:43
Nikoitam, няколко пъти изтъкнах, че за мен лошо момче НЕ значи агресивен селянин. И далеч не съм толкова наивна, че да може да ме заблуди чрез мили думички.


Тук всичко опира до желание. Кой какво иска. Последния ''тип'' момчета са тези, които имат ясна представа какво ТОЧНО искат и това не е връзка за 2 седмици с цел секс и авторитет. Такива са сериозните типове, момчетата които са твърдо решени да открият момичето, на което могат да разчитат, на което да дават и от което да получават любов.
Ако момчето има сериозно излъчване, харизма и другите качества, които го опреличават като мъж ще накара доста момичета да хукнат след него. И може би такъв човек също е ''лошо'' момче.
Съгласна съм с това.

Leona.
12-22-2011, 07:32
Лоши и добри - няма. Има мъже и жалки подобия на такива.
Огромна роля играе и момичето, да не забравяме. Ако няма и капка ум в главата си, дори най - малоумният ще я впечатли. А и момчетата често се променят, заради самите момичетата. Истината е в това, да умееш да намираш истинското, под целият фалш. И все пак, за да лепна на някой етикета '' лошо момче '' , той трябва да е мъжествен, секси, знаещ какво иска и как да го получи, самоуверен непукист, който знае как да се държи, говори и да привлича внимание. И всичко това да му идва от самосебе си. Реално, това е обикновено описание, на един нормален, истински мъж .. работата е там, че повечето вървят към друга посока и точно заради това, конкретно това предпочитание е толкова актуално.

Niakoitam
12-22-2011, 08:10
Nikoitam, няколко пъти изтъкнах, че за мен лошо момче НЕ значи агресивен селянин. И далеч не съм толкова наивна, че да може да ме заблуди чрез мили думички.


Абе не те познавам и не мога да твърдя нищо. Но лично съм бил свидетел как се кефят точно на "селяни". Имаме си един такъв в нашият град и си го знаеме. Веднъж бяхме отишли до едно училище няколко момчета и едно момиче. Ние си отидохме натам,защото нещо ни дразнеше, а тя остана и след това ни разпитваше защо не сме били останали там. Той бил толкова готин... :)