PDA

View Full Version : Нередовен стомах



RalittyYy
11-25-2011, 14:56
можете ли да ми кажете нещо което разхлабва стмаха :( от доста време съм с нередовен стомах и ходя до тоалетната през 1 -2 дена, а даже понякога ми се случва и пре 3 - 4 дена да не хода :(
кажете нещо ефикасно :)

ani919
11-25-2011, 14:58
яж повече супи а не сухи неща... за разхлабване става крушата, варена царевица и нар :-) :) :)

Bloodlust
11-25-2011, 15:33
Ако нямаш правилен хранителен режим нищо няма да ти помогне. Стресът също влияе. Може да пробваш със зелен чай. Ефектът е по-бавен, но поне знаеш, че няма да ти навреди.

П.П. Става въпрос за нормален зелен чай, не за чай за отслабване.

Red_Hair
11-25-2011, 16:11
Нередовното хранене води до нередовен стомах.Като за начало започни да се храниш за да има какво да акаш.Не яж тежки храни, и такива които затягат стомаха.За улеснение си купи този лаксатив http://www.medicine.bg/lekarstva/natural-senna-laxative с него ще имаш по-балансирана перисталтика и ще ти помогне, доколкото може. :)

Hayashi
11-25-2011, 19:44
Препоръчвам нар! А е и много полезен!

DragonLady
11-25-2011, 20:30
Храни се по здравословно и гледай да не пропускаш яденета ( да си има редовно закуска, обед и вечеря ), а не да се натъпчеш здраво на едно ядене, а другите да си ги пропуснала.
Защо не пробваш и с Активия?

Monte
11-25-2011, 20:43
Храни се редовно ! Докато това отмине пии много (не чак толкова де) вода. Препорачително е да се ядат плодове. Тиква, киви и круша помагат, а няколко дена можеш да ядеш и овесени ядки примерно за десерт. 8) Ябълка пък можеш да ядеш сутрин тя почиства корема. :P

Rebirthing
11-25-2011, 21:56
Редовно и най-вече здравословно хранене + достатъчен прием на фибри / за тях прочети в гугъл / .