PDA

View Full Version : LAN карта



asdzxccc
11-25-2011, 16:28
Здравейте всички, от онзи ден имам някакъв проблем с лан картата предполагам... Нали всичко интернета си беше тип топ, докато една вечер не започна да спира.... Пробвах какво ли не, даже сменях последните цифри от айпи-то и тогава дойде за 2/3 минути, пак спря и така си играех и така правя и в момента .... Интернета си го плащам редовно, от какво може да е ? Някакъв проблем с Лан картата ?

Sh@d0w
11-25-2011, 16:50
Обади ли се първо на доставчика ти, да попиташ дали те нямат някакъв технически проблем?

asdzxccc
11-25-2011, 16:59
Обади ли се първо на доставчика ти, да попиташ дали те нямат някакакъв технически проблем?

Еми обадих му се той каза, че няма никакъв проблем, а не ми се искаше да го разкарвам (защото аз съм от малко по далечно място) и ако е за глупост ..... За това първо реших вас да попитам, защото със сигурност разбирате повече от мен и ако не се оправи, явно ще трябва да му кажа да дойде до вкъщи ....

asp1r1n94
11-25-2011, 20:44
Каква грешка ти дава като спре?

asdzxccc
11-25-2011, 23:17
никаква просто спира, но искам да ви благодаря все пак за обърнатото внимание, има една програма system speed booster и нея я пуснах да разсчисти показа ми 400 и нещо грешки в registry файловете и интернета се оправи, може да триете темата, благодаря отново :)