PDA

View Full Version : Изневяра с най-добрия приятел



Boyman
11-25-2011, 16:30
Интересно ми е... затова ще попитам...

Как бихте реагирали... какво бихте направили, ако раберете, че най-добрия ви приятел/приятелка прави секс с гажето ви?

li0n
11-25-2011, 16:32
Бих теглила майните и на двамата..

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 16:33
Бих теглила майните и на двамата..
+на него шамар,a нея ще я спукам от бой.

NomNomNom
11-25-2011, 16:34
Ако най-добрата ми приятелка е красива, ще я убедя, че е влюбена в мен и ще го заебем него да си стои сам.

Azoria
11-25-2011, 16:34
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 16:37
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:
Правила съм го.
Реакцията на моичкият беше строшен телефон в стената за 900лв :razz: :lol:

cigarettekisses
11-25-2011, 16:37
Повече няма да проговоря на най-добрата си приятелка и ще зарежа гаджето.

li0n
11-25-2011, 16:43
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:
Правила съм го.
Реакцията на моичкият беше строшен телефон в стената за 900лв :razz: :lol:

Яко :O

RoCkSpOt
11-25-2011, 16:54
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:
Правила съм го.
Реакцията на моичкият беше строшен телефон в стената за 900лв :razz: :lol:

Доста к*рвенско

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 16:56
Доста к*рвенско
Нали?
Гаджето ми да преспи с ''най-добрата ми приятелка''.
Доста курвенско бих казала.
Ама какво да се прави като мислите с долните си глави...
т.e. не мислите.

DragonLady
11-25-2011, 17:00
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:

+1
Зъб за зъб, око за око - старата теория за отмъщението :)

goGu
11-25-2011, 17:10
по-хубаво спи със всичките й приятелки хаха !!

horacio
11-25-2011, 17:19
о не си го представям тва 8-)

eminemfenka
11-25-2011, 17:26
Ще остановя,че най-добрия ми приятел е гей.. :shock:

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 17:26
по-хубаво спи със всичките й приятелки хаха !!
Спецялно за теб
http://prikachi.com/images/557/4077557p.jpg

goGu
11-25-2011, 17:30
мм защо :)

Mi6inka
11-25-2011, 17:47
Това ще е края на отношението ми с тези хора.

SisiStrange
11-25-2011, 17:52
Това ще е края на отношението ми с тези хора.
Дам.
Не си падам по шумни сцени. Нито ще седна да им рева, да ги бия, да им връщам и тн. Това би показало емоция. А мен вече ще са ми безразлични.

error92
11-25-2011, 17:54
Това ще е края на отношението ми с тези хора.

+1

Като гледам какви филми разигравате тука...релакс бе 8-)

baronet
11-25-2011, 17:55
1 не се прощаваааа с приятел изневяяяяяра
http://www.youtube.com/watch?v=rvn7qSZqnSw

mimzchet0
11-25-2011, 18:10
Ако ти е била най-добрата приятелка,нямаше да го направи...но в днешно време няма най-добри,има просто добри познати .. :)

А относно това,какво да направиш... просто ги игнорираш и до там..ще те боли известно време...но всичко минава...

PullMeCloser
11-25-2011, 18:16
Това ще е края на отношението ми с тези хора.
Дам.
Не си падам по шумни сцени. Нито ще седна да им рева, да ги бия, да им връщам и тн. Това би показало емоция. А мен вече ще са ми безразлични.

Окей, как ще са ти безразлични? Не се заяждам, не знам как звучи, просто ми е интересно. В смисъл, ако съдя по себе си-в първия момент няма ли да се ядосаш най-малко на предателствтото на момиче, което се е наричало твоя приятелка до преди малко? Супер лицемерно от нейна страна.Аз за това щях да се ядосам най-много.
Аз иначе съм супер емоционален човек и не мога да сдържам нищо в себе си. Ще побеснея със сигурност. Няма да крещя и да ги бия, разбира се, не знам как ще реагирам точно. Със сигурност ще се разплача- като съм ядосана, така правя. И със сигурност край на отношенията ми и с двамата.

Boyman
11-25-2011, 18:22
Ако ти е била най-добрата приятелка,нямаше да го направи...но в днешно време няма най-добри,има просто добри познати .. :)

А относно това,какво да направиш... просто ги игнорираш и до там..ще те боли известно време...но всичко минава...

Не, слънце, нищо не е станало. Просто ми е любопитно и питам, за да видя мнението и на останалите. :wink:

SisiStrange
11-25-2011, 18:23
Това ще е края на отношението ми с тези хора.
Дам.
Не си падам по шумни сцени. Нито ще седна да им рева, да ги бия, да им връщам и тн. Това би показало емоция. А мен вече ще са ми безразлични.

Окей, как ще са ти безразлични? Не се заяждам, не знам как звучи, просто ми е интересно. В смисъл, ако съдя по себе си-в първия момент няма ли да се ядосаш най-малко на предателствтото на момиче, което се е наричало твоя приятелка до преди малко? Супер лицемерно от нейна страна.Аз за това щях да се ядосам най-много.
Аз иначе съм супер емоционален човек и не мога да сдържам нищо в себе си. Ще побеснея със сигурност. Няма да крещя и да ги бия, разбира се, не знам как ще реагирам точно. Със сигурност ще се разплача- като съм ядосана, така правя. И със сигурност край на отношенията ми и с двамата.
Естествено, че отвътре първоначално ще ми изври и изкипи. Но за нищо на света не бих го показала. Освен това, вече ще знам на 100%, че не е било истинско и не си струва да страдам. Преди много емоционално приемах тези неща, ревях, нервирах се и прочие, докато в един момент не осъзнах, че докато аз се тормозя, някой си прави кефа. И няма смисъл от ядове. Такъв тип хора не заслужават да показваш или въобще да изпитваш някаква голяма мъка по тях.

djipsito
11-25-2011, 19:13
Естествено, че отвътре първоначално ще ми изври и изкипи. Но за нищо на света не бих го показала. Освен това, вече ще знам на 100%, че не е било истинско и не си струва да страдам. Преди много емоционално приемах тези неща, ревях, нервирах се и прочие, докато в един момент не осъзнах, че докато аз се тормозя, някой си прави кефа. И няма смисъл от ядове. Такъв тип хора не заслужават да показваш или въобще да изпитваш някаква голяма мъка по тях.

На теория е така, да.. Ама ако си разчитал и си вярвал на един човек, който винаги е бил до теб и изведнъж от нищото ти забива нож в гърба, няма как да ти е безразлично.

На мен лично няма да ми пука дали те ще разберат, че аз изпитвам няква мъка, защото мъката няма да я изпитвам, за да им я показвам. Гадното усещане ще ми покаже на мен, че аз не съм като тях и съм достатъчно човечна, че да не постъпвам като тях. ( Тва не значи, че ще се поболявам от мъка и ще си съсипвам живота заради тези хора... Просто няма нищо лошо да си показваш емоциите, без да целиш да те съжаляват )

SisiStrange
11-25-2011, 19:20
Естествено, че отвътре първоначално ще ми изври и изкипи. Но за нищо на света не бих го показала. Освен това, вече ще знам на 100%, че не е било истинско и не си струва да страдам. Преди много емоционално приемах тези неща, ревях, нервирах се и прочие, докато в един момент не осъзнах, че докато аз се тормозя, някой си прави кефа. И няма смисъл от ядове. Такъв тип хора не заслужават да показваш или въобще да изпитваш някаква голяма мъка по тях.

На теория е така, да.. Ама ако си разчитал и си вярвал на един човек, който винаги е бил до теб и изведнъж от нищото ти забива нож в гърба, няма как да ти е безразлично.

На мен лично няма да ми пука дали те ще разберат, че аз изпитвам няква мъка, защото мъката няма да я изпитвам, за да им я показвам. Гадното усещане ще ми покаже на мен, че аз не съм като тях и съм достатъчно човечна, че да не постъпвам като тях. ( Тва не значи, че ще се поболявам от мъка и ще си съсипвам живота заради тези хора... Просто няма нищо лошо да си показваш емоциите, без да целиш да те съжаляват )
То мъничко винаги си личи щеш не щеш. Въпросът е, че има хора, които разиграват абсолютни циркове след нещо такова и са дълго време неспособни да спрат да се вълнуват и да си продължат живота. Не съм съгласна с такива неща. От опит знам, че като показваш болка и някакво преживяване на тези хора им вдигаш егото и се радват.

Limitless
11-25-2011, 19:22
Просто тези хора няма да съществуват за мен :)

PaffXdd
11-25-2011, 19:23
Ако разбера такова нещо ще им купя кондоми и ще ги накарам да го направят пред мене ..След това чао и да двамата . Да малко ще ми е гадно .. но излишни сцени и циркове не ..

djipsito
11-25-2011, 19:24
То мъничко винаги си личи щеш не щеш. Въпросът е, че има хора, които разиграват абсолютни циркове след нещо такова и са дълго време неспособни да спрат да се вълнуват и да си продължат живота. Не съм съгласна с такива неща. От опит знам, че като показваш болка и някакво преживяване на тези хора им вдигаш егото и се радват.

С такива неща и аз не съм съгласна. И си права за другото, и на мен ми се е случвало..

antifashionshit
11-25-2011, 19:30
все пак по-добре да хапваш торта с приятели, отколкото лайно сам :lol:

granger
11-25-2011, 19:39
Ужасно ще се почувствам....предадена,изл гана,мамена...и после тоталният игнор.Не ги виждам , не ги познавам...мъртви са за мен.

GossipGirl89
11-25-2011, 20:40
Ще ги събера и двамата на едно място, ще им кажа, че се надявам да си е заслужавало това, което са направили, ще им пожелая всичко най-добро и след това ще преустановя абсолютно всякакъв контакт с тях.

anonymous708973
11-25-2011, 21:28
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:
Правила съм го.
Реакцията на моичкият беше строшен телефон в стената за 900лв :razz: :lol:

За Бога, спри се! Гордееш ли се със себе си? Мислиш си, че си много вървежна нещо ли? Не те бива, маце, и някой ден ще си намериш майстора. И няма да е в лицето на 30-годишния, който ти ходи по дебелия гъз като кученце, а в лицето на истински мъж, какъвто не си й помирисвала. Шамари ще бие, пиклата му с пикла. Да не си единствена и уникална?! Има цели купища самодоволни мръхли, които си мислят, че светът им е длъжен.
Честно, не знам как някой въобще ти се връзва. Не предлагаш нищо, искаш всичко. Грам реална самооценка нямаш, вземи се в ръце, защото се излагаш. Сега можеш да ме наредиш, но някой ден ще осъзнаеш, че съм била права.
Смешка.

error92
11-25-2011, 21:29
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:
Правила съм го.
Реакцията на моичкият беше строшен телефон в стената за 900лв :razz: :lol:

За Бога, спри се! Гордееш ли се със себе си? Мислиш си, че си много вървежна нещо ли? Не те бива, маце, и някой ден ще си намериш майстора. И няма да е в лицето на 30-годишния, който ти ходи по дебелия "задни части" като кученце, а в лицето на истински мъж, какъвто не си й помирисвала. Шамари ще бие, пиклата му с пикла. Да не си единствена и уникална?! Има цели купища самодоволни мръхли, които си мислят, че светът им е длъжен.
Честно, не знам как някой въобще ти се връзва. Не предлагаш нищо, искаш всичко. Грам реална самооценка нямаш, вземи се в ръце, защото се излагаш. Сега можеш да ме наредиш, но някой ден ще осъзнаеш, че съм била права.
Смешка.

Подкрепям !

Extremescream
11-25-2011, 21:31
Хм... имам навика да прощавам какво ли не, но това не бих могла. Смисъл, зависи. Ако гаджето ми е било само гадже, колкото да не е без хич, ако видя, че не е само секс при тях, окей, всичко хубаво, дано сте щастливи, не знам защо да си развалям отношенията с когото и да било. Но ако преспи с приятеля ми, тогава много би ме заболяло, много. И бих прекъснала контактите си и с двамата.

umri
11-25-2011, 21:38
Бих теглила майните и на двамата..

+ да преспя с най-добрия му приятел ;-) :lol:
Правила съм го.
Реакцията на моичкият беше строшен телефон в стената за 900лв :razz: :lol:

За Бога, спри се! Гордееш ли се със себе си? Мислиш си, че си много вървежна нещо ли? Не те бива, маце, и някой ден ще си намериш майстора. И няма да е в лицето на 30-годишния, който ти ходи по дебелия "задни части" като кученце, а в лицето на истински мъж, какъвто не си й помирисвала. Шамари ще бие, пиклата му с пикла. Да не си единствена и уникална?! Има цели купища самодоволни мръхли, които си мислят, че светът им е длъжен.
Честно, не знам как някой въобще ти се връзва. Не предлагаш нищо, искаш всичко. Грам реална самооценка нямаш, вземи се в ръце, защото се излагаш. Сега можеш да ме наредиш, но някой ден ще осъзнаеш, че съм била права.
Смешка.
Шменти-капели са тва. Единственият х'уй, дето тая е виждала на живо е курнишон в Спортекс. Не вярвам някой толкова да се мрази, че да си говори дори с нея.

по темата: няма как да стане.

RoCkSpOt
11-25-2011, 21:51
Доста к*рвенско
Нали?
Гаджето ми да преспи с ''най-добрата ми приятелка''.
Доста курвенско бих казала.
Ама какво да се прави като мислите с долните си глави...
т.e. не мислите.

Говорех за твойта постъпка !

Seattle
11-25-2011, 23:11
Ако гаджето ми е било само гадже, колкото да не е без хич

Ето това немога да си го обясня. Защо всички (повечето) си мислите че ако сте без гадже света свършва? После защо сменяте гаджета по 3 пъти в месеца... :o

g3
11-26-2011, 05:41
Бих се почувствала предадена и наранена.
Не бих му простила,освен,ако не го обичам страшно много и прошката пак ще я дам трудно.Ще трябва сам да си я заслужи.

gabsit000
11-26-2011, 06:26
то това приятелка ли е???

BrokenKnight
11-26-2011, 06:38
Ако разбера такова нещо ще им купя кондоми и ще ги накарам да го направят пред мене ..След това чао и да двамата . Да малко ще ми е гадно .. но излишни сцени и циркове не ..


тва в кой филм го гледа ?

по темата: ще го викна все едно нищо не е станало и като ми се мерне пред погледа ще го чупа от бой и накрая ще го оставя да се гърчи на земята безпомощен .. и все едно не сме се познавали никога

NomNomNom
11-26-2011, 09:14
Ако гаджето ми е било само гадже, колкото да не е без хич

Ето това немога да си го обясня. Защо всички (повечето) си мислите че ако сте без гадже света свършва? После защо сменяте гаджета по 3 пъти в месеца... :o
Просто е по-яко да имаш някого ? И какъв е проблема със сменянето? Генералните и инфантилни заключения си ги прави пред наборките ти, случайно може и да ги впечатлиш.

fenkaaa
11-26-2011, 12:32
Това няма как да стане,но ако се случи,както казаха по-горе,бих теглила майната и на двамата.Той ще го отнесе с няколко шамара,а нея просто няма да я погледна повече.. И нищо чудно след това да му направя мръсно с някой негов приятел :lol: