PDA

View Full Version : Кой е гледал профила ти във Facebook?



SunsetGirl
11-25-2011, 17:32
Я,кажете има ли начин да видиш кой е гледал профила ти извън приятелите ти във фейсбук.
На мен ми е известно,че може да видиш само 6 човека от приятелите ти,които току-що са проверили профила ти,и това става не винаги,а понякога,също има приложение виж кой най-много те коментира,и харесва статусите на стената ти,има и други зарибяващи страници като Брой посещения на профила ти и пр.мо това са спамове.
Лично мен не ме интересува кой е гледал профила ми,интересувам се само от една персона дали го е гледала иначе ,ако някои непознат не ми пука.
Казано честно вече се убедих,че тази персона знае за профила ми във фейсбук,защото виждам как ме гледа,когато се засчем,както и какви интриги стават в самия фейсбук :)
Знам,че ми гледа профила,то се усеща,аз доколкото четох политиката във фейсбук не позволява тази опция .

nepowtorima
11-25-2011, 17:33
Идеалния раздел, но не няма начин..
все лъжат, че има .. ама няма

SunsetGirl
11-25-2011, 17:37
Идеалния раздел, но не няма начин..
все лъжат, че има .. ама няма

И Слава Богу,защото ако имаше начин всички щяхме да сме прецакани :)
Сещам се за няколко начина да разбереш кой ти е гледал профила,но те са крайни,като например да си наемеш следовател ,не искам и да мисля колко пари би ти взел за подобна глупост,или другия начин да се имаш със създателя на Facebook.