PDA

View Full Version : Това е истината !!



goGu
11-25-2011, 17:25
Първият път, когато на един мъж му разбиват сърцето, трябва да бъде документиран. Защото мъжете често стават гадняри заради онова, което са преживели.

GOODNESS
11-25-2011, 17:26
Подкрепям. При мен обаче се случи за добро понеже имах ниска самооценка, а в момента вече имам лимонки.. :D

Evie
11-25-2011, 17:36
Истина е, но е глупаво.
Това, че са те наранили, не означава че трябва да почнеш и ти да нараняваш. Не можеш просто след първият опит да обичаш да се откажеш само защото са те наранили и да станеш безчувствен.. Това означава, че си слаб и не можеш да се справиш с болката, която в крайна сметка е неизменна част от живота на всеки.

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 17:37
Всеки трябва да си има сефтето ;)
Няма само ние да ревеме.
Време е и вас да ви помачкат както заслужавате...

Silwiya
11-25-2011, 17:40
Всеки трябва да си има сефтето ;)
Няма само ние да ревеме.
Време е и вас да ви помачкат както заслужавате...
+1

Cybershot
11-25-2011, 17:42
Damn, истина!

goGu
11-25-2011, 17:47
хаха да не може само вие да ревете ама всичко се връща !! Нараниш ли един мъж хаха става много зле работата ;) Не мисля,че означава ,че си слаб ти си се справил с болката ии решаваш да не се подлагаш повече на нея :)

Silwiya
11-25-2011, 17:51
това, че имаш лош период............ не те прави слаб! :)

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 17:51
Xaxaxaxa...и какво става като нараниш мъж?
Правила съм го не веднъж .
Мъж е ревал за мен ;)

error92
11-25-2011, 17:52
Xaxaxaxa...и какво става като нараниш мъж?
Правила съм го не веднъж .
Мъж е ревал за мен ;)

направо да се гордееш с постъпката си 8)

Evie
11-25-2011, 17:54
И тогава какъв и смисъла на всичко?
Като няма болка, няма и любов.. аз не бих избрала такъв начин на живот.
Предпочитам да изпитвам и двете, отколкото да съм напълно безчувствена.
Иначе си прав.. и аз познавам много момчета, които след като са били наранени, просто избират по-лесния начин.

П.П. Да си силен означава да се научиш да живееш с болката, а не да си се справил с нея, като си спрял да чувстваш.. Болка винаги ще има и то не само от любовта. Не знам, аз поне така виждам нещата.

goGu
11-25-2011, 17:54
един е ревал 2ма са ревали хаха а за едно момче колко повече реват точно заради това ,че някоя ги е преебала и после следващите или същата го отнасят много силно :)

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 17:55
Xaxaxaxa...и какво става като нараниш мъж?
Правила съм го не веднъж .
Мъж е ревал за мен ;)

направо да се гордееш с постъпката си 8)
Да.
Гордея се.
А вие гордеете ли се като изневерявате на приятелките си със най-добрите им приятелки?
И изобщо като им изневерявате?
Това за гродост ли е?

SisiStrange
11-25-2011, 17:59
Зависи си от човека. Има хора, които след разочарование, се комплексират, свиват и се държат като кретени, връщайки го на невинни хора. Има и такива, които запазват доброто в себе си и се опитват напук да бъдат по-добри хора и да открият нещо истинско. Много се радвам, че съм от вторите. Дори не мога да си представя каква гадна чернилка ви е на вас отвътре.

goGu
11-25-2011, 18:01
Зависи си от човека. Има хора, които след разочарование, се комплексират, свиват и се държат като кретени, връщайки го на невинни хора. Има и такива, които запазват доброто в себе си и се опитват напук да бъдат по-добри хора и да открият нещо истинско. Много се радвам, че съм от вторите. Дори не мога да си представя каква гадна чернилка ви е на вас отвътре.

аз мога да ти кажа,че съм си много щастлив от вътре и ми е идеално хаха :-) :-) :-) :-) :-)

Silwiya
11-25-2011, 18:02
ПЪк и нали знаете? Плачем, за да освободим място за нови усмивки! :)

SisiStrange
11-25-2011, 18:05
Зависи си от човека. Има хора, които след разочарование, се комплексират, свиват и се държат като кретени, връщайки го на невинни хора. Има и такива, които запазват доброто в себе си и се опитват напук да бъдат по-добри хора и да открият нещо истинско. Много се радвам, че съм от вторите. Дори не мога да си представя каква гадна чернилка ви е на вас отвътре.

аз мога да ти кажа,че съм си много щастлив от вътре и ми е идеално хаха :-) :-) :-) :-) :-)
Никъде не съм казала, че трябва да се чувстваш нещастен.

goGu
11-25-2011, 18:07
даа каза нещо че сме черни отвътре или нещо такова то същото хаха отвътре съм си добре както и всички !! хаха Да го мислят котетата ауу мяуууу :-) :-) :-) :-)

SisiStrange
11-25-2011, 18:11
даа каза нещо че сме черни отвътре или нещо такова то същото хаха отвътре съм си добре както и всички !! хаха Да го мислят котетата ауу мяуууу :-) :-) :-) :-)
Звучиш като пубер чалгар.
Не съм и очаквала да си направиш разликата.
И отсега ти казвам, че "котетата" едва ли им пука много по простата причина, че живееш, обграден и занимаващ се точно с момичета от същия тип - на които не им дреме. Успех де. В един момент ще ти светне.

LeprikonA
11-25-2011, 18:17
Зависи си от човека. Има хора, които след разочарование, се комплексират, свиват и се държат като кретени, връщайки го на невинни хора. Има и такива, които запазват доброто в себе си и се опитват напук да бъдат по-добри хора и да открият нещо истинско. Много се радвам, че съм от вторите. Дори не мога да си представя каква гадна чернилка ви е на вас отвътре.

аз мога да ти кажа,че съм си много щастлив от вътре и ми е идеално хаха :-) :-) :-) :-) :-)

то си личи, вЕрвай ми

SunsetGirl
11-25-2011, 18:22
Зависи си от човека. Има хора, които след разочарование, се комплексират, свиват и се държат като кретени, връщайки го на невинни хора. Има и такива, които запазват доброто в себе си и се опитват напук да бъдат по-добри хора и да открият нещо истинско. Много се радвам, че съм от вторите. Дори не мога да си представя каква гадна чернилка ви е на вас отвътре.

аз мога да ти кажа,че съм си много щастлив от вътре и ми е идеално хаха :-) :-) :-) :-) :-)

Глупости!
Това,което не ни убива ни прави по-силни ;)

Evie
11-25-2011, 18:25
Мда, определено си личи колко истински щастлив си.
Един ден ще се осъзнаеш..
И съм напълно съгласна със SisiStrange :)

error92
11-25-2011, 18:25
Xaxaxaxa...и какво става като нараниш мъж?
Правила съм го не веднъж .
Мъж е ревал за мен ;)

направо да се гордееш с постъпката си 8)
Да.
Гордея се.
А вие гордеете ли се като изневерявате на приятелките си със най-добрите им приятелки?
И изобщо като им изневерявате?
Това за гродост ли е?

Не питай мене, не съм го правил :grin:

djipsito
11-25-2011, 19:00
Сиси е права.

Всичко е един кръговрат. И тук не е от значение пола, а самият човек. И наранените момичета могат да нараняват момчета, които не са го заслужили...

cigarettekisses
11-25-2011, 21:03
Те и някои жени правят така.
Не си струва обаче.

Rebirthing
11-25-2011, 21:47
Това е възможно най-глупавото нещо което можеш да направиш. Ако ще си го връщаш поне го върни на човека който те е наранил, а не на някое невинно и нищо неподозиращо момиче. За мен това е садистично.
Добрите хора са добри, въпреки всичко, ти явно не си от тях.

SunsetGirl
11-26-2011, 09:16
Това е възможно най-глупавото нещо което можеш да направиш. Ако ще си го връщаш поне го върни на човека който те е наранил, а не на някое невинно и нищо неподозиращо момиче. За мен това е садистично.
Добрите хора са добри, въпреки всичко, ти явно не си от тях.


Не,не бива с отмъщение да се върви става по-лошо за теб,разбрах го макар и късно.

Hilary_
11-26-2011, 09:35
Същото се отнася и за момичетата .. ;)

YoUcANNOtiMaGiNe
11-26-2011, 14:01
Kато ги наранят повечето стават комплексари и си го избиват на други невинни хора , но не трябва да е така. Не трябва да наказваш себе си или други, незаслужили такова отношение, заради чужди грешки. Не трябва да оставяш злобата да те разяжда и да убива човешкото. Заради тези, които си мислят, че като си отмъщават така са по-готини, светът е стигнал до това положение. Човечеството не се нуждае от това зло, трябва да сме добри и винаги да отвръщаме с добро. :)

headstrong26
11-26-2011, 20:26
Аз мисля че всички трябва да си минем през тези неща...може да даучим мн от едно разочарование ако се замислите и са неща което просто не можем да избегнем в повечето случаи.Неизбежно е да ни срине ако имаме силни чуства но отмащението в крайна сметка не ти връща онова което си изгубил...

DJAZZZ
11-27-2011, 05:48
И мен мн лошо са ма прецаквали веднъж и досега не мога да си възвърна вярата в момичетата...и ми е мн по добре така ,щото са такива, квото и да ти говорят не може да им се има доверие за нищо

ivelinaivanova93
11-27-2011, 05:59
ама тва е доста гадно защото ... като ви наранят и ставате ужасни :D познавам много такива момчета и е доста тъпо ... и на мен ми ми "разбиха" сърчицето ама все още съм жива.Не е първия/та ...последния/та :D като първата любов май няма да има друга такава ... ама пак ще се влюбим,обичаме и т.н .. Горе главата :) правете си кефа .. :)

Irti
11-27-2011, 06:48
Това е възможно най-глупавото нещо което можеш да направиш. Ако ще си го връщаш поне го върни на човека който те е наранил, а не на някое невинно и нищо неподозиращо момиче. За мен това е садистично.
Добрите хора са добри, въпреки всичко, ти явно не си от тях.


И остават добри завинаги. Не само откъм любовта. Няма значение какво е станало, но преди всичко и всеки бъди човек. Злината се връща след време по един или друг начин.

fenkaaa
11-27-2011, 07:13
И аз подкрепям.Дори познавам едно такова момче,което постояно си ляга с различни момичета вече,а и също така вече 2 години се "занимава" просто с една моя приятелка,а покрай нея и с други.. и и казва,че не иска да тръгне с нея,защото го е страх,да не стане така,както е станало с бившата му..

balu4ka
11-27-2011, 07:13
Може и така да е ,но тук усещам повече накърнено его.
Всеки бива нараняван,използван ,захвърлен някой ден,това е живота.Научиш ли се да живееш,ще се научиш и да живееш с тези по-горе изброени неща.Според мен ,всичко се връща,не подминава никого.За това ,отмъщение ...на кого ,на човек който не му пука за теб?!Мисля ,че всичко това е лишено от смисъл.
Жените също сме наранявани!

loveca777
11-27-2011, 09:48
Първият път, когато на един мъж му разбиват сърцето, трябва да бъде документиран. Защото мъжете често стават гадняри заради онова, което са преживели.
Абе Светлю ти ли си бе? :-o :D

antifashionshit
11-27-2011, 09:55
Мъж е ревал за мен ;)
и не само един. аз всеки път като ти чета постовете и ми се доревава

musicinmyveins
11-27-2011, 16:08
Това е възможно най-глупавото нещо което можеш да направиш. Ако ще си го връщаш поне го върни на човека който те е наранил, а не на някое невинно и нищо неподозиращо момиче. За мен това е садистично.
Добрите хора са добри, въпреки всичко, ти явно не си от тях.


И остават добри завинаги. Не само откъм любовта. Няма значение какво е станало, но преди всичко и всеки бъди човек. Злината се връща след време по един или друг начин. А ти се събуди развита в леглото.
П.С сори,че съдя за пола ти по това,че начина на писане ми напомня на някоя 15-16 годишна "принцеса",която си мисли,че живота е прекрасен.

Pamaa
11-27-2011, 16:23
Всеки трябва да си има сефтето ;)
Няма само ние да ревеме.
Време е и вас да ви помачкат както заслужавате...

goGu
11-27-2011, 17:41
Еми да има бе, всеки страда всеки наранява !! Ама всичко се връща !! Не мрази играча мрази играта !! :-) :-)

Irti
11-27-2011, 17:52
Това е възможно най-глупавото нещо което можеш да направиш. Ако ще си го връщаш поне го върни на човека който те е наранил, а не на някое невинно и нищо неподозиращо момиче. За мен това е садистично.
Добрите хора са добри, въпреки всичко, ти явно не си от тях.


И остават добри завинаги. Не само откъм любовта. Няма значение какво е станало, но преди всичко и всеки бъди човек. Злината се връща след време по един или друг начин. А ти се събуди развита в леглото.
П.С сори,че съдя за пола ти по това,че начина на писане ми напомня на някоя 15-16 годишна "принцеса",която си мисли,че живота е прекрасен.

Аз ли?