PDA

View Full Version : Вашата коса..



moni010498
11-25-2011, 18:10
Вашата коса на предните пластове по изгоряла ли е отколкото тази която е по назад и какво не си харесвате в косата? И това което харесвате в нея и ползвате ли някакви продукти които и помагат наистина да е по здрава и по жива?

musS
11-25-2011, 18:16
Вашата коса на предните пластове по изгоряла ли е отколкото тази която е по назад да, и аз не знам защо, не е нацъфтяла, но някакси не е същата

какво не си харесвате в косата? И това което харесвате в нея и ползвате ли някакви продукти които и помагат наистина да е по здрава и по жива?
не си харесват това, че като се изкъпя е ужасна.. харесвам обаче, че като я изправя не се къдри постоянно а просто леко се чупи и не се занимавам всеки ден да я изправям..

VaMpiRKaTaaa
11-25-2011, 18:19
Преси,гелове и подобни боклуци не използвам.
Имам зрав косъм като въже :D
До задника е и е гъста.

Evie
11-25-2011, 18:28
Моята не е изгоряла поради простата причина, че преси, маши и подобни не ползвам. И много си харесвам косата освен това, че расте много бавно..

breathless
11-25-2011, 19:50
Моята пък, незнайно защо, е изгоряла отдолу, а не отгоре ( след около година изправяне с ютия :X ). Не ми харесва това, че косъмът ми не е гладък, харесва ми че е начупена. Продукти .. ползвам маска за коса и домашна маска си правя веднъж в месеца, пък не знам доколко помагат.

DisappointedDreamer
11-25-2011, 19:52
Преси,гелове и подобни боклуци не използвам.
Имам зрав косъм като въже :D
До задника е и е гъста.

Hayashi
11-25-2011, 19:59
Не си харесвам косата, защото е прекалено гъста. Косъмът ми е прекалено твърд и не подлежи почти на никаква обработка.

DeaD_SouL
11-25-2011, 20:11
От моята коса не мога да се оплача много само че понякога губи обема си... Тя не цъфти, аз не полагам особени грижи за нея.. Преса през 2 дена направя ли я веднъж.. :D Стои си.. Иначе като продукт тривитаминол (малко ветеринарско) помага доста за укрепване и растеж на косата :)