PDA

View Full Version : Наскоро не съм....



ThEKiNgG
11-25-2011, 19:43
Пускал смислена тема и мисля че запростявам затова обещавам че тази тема ще бъде умна smartpost


Темата е забранена за мекотели и за всякъкви Ermic-човци

ThEKiNgG
11-25-2011, 19:46
Ето и първия имен пост Значи харесъл съм си това смартфонче http://359gsm.com/HTC-Rhyme.html ма мисля че цената му е доста пресилена мисля да изчакам поне два месеца да спадне. 8)

ledenakrasota
11-25-2011, 19:46
Какво ще пише в нея? Квантова физика?

ThEKiNgG
11-25-2011, 19:47
Какво ще пише в нея? Квантова физика? Също не е лошо но бих се насочил повече към висша математика. :-D

ThEKiNgG
11-25-2011, 19:52
Президентът на САЩ се присъедини към Google+
Шрифт
От В. Василев, 24.11.2011 - 17:41 0 препоръчай 0 коментара

Споделяне
Facebook
Twitter
Google
Още
Абонамент
Google
myYahoo

0
inShare

google_plus2.png Все още текат дебати колко хора наистина използват новата социална мрежа Google+ и дали тя има шанс да измести Facebook, а междувременно към набиращия сила проект се включи още една важна личност. Вчера Барак Обама, който е президент на Съединените щати, се присъедини към Google+, предаде Mashable.

Профилът на Обама вече е официално верифициран, така че е сигурно, че не става въпрос за фалшификат. На всички е ясно, че акаунтът няма да се управлява от самия президент, а от негови представители, но поне хората ще знаят, че информацията, която се публикува там е одобрена от него.

Една от причините за създаването на акаунта е предстоящата предизборна кампания, в която Барак Обама ще участва с надеждата да бъде преизбран за втори мандат като президент на САЩ.

Присъединяването на Обама е добър знак за Google, които се опитват всячески да направят новата си социална услуга по-интересно и желано място. Белия дом традиционно е активен във всички по-големи социални сайтове и присъединяването към Google+ не е изненада за никого.

Обама има профили във Facebook, YouTube, Twitter, Flickr, Foursquare и други подобни услуги.

Интересът към президента засега е слаб. По-малко от 5 хиляди души са означили страницата му с +1. Публикациите в нея, които са направени до момента, сочат че тя ще бъде ориентирана към набирането на избиратели, които да гласуват за Обама на следващите президентски избори.


Сега ще го скъскам от трол. :lol:

ThEKiNgG
11-25-2011, 19:53
Тук ще ви науча на c++ ама само ако следите темата иначе ще ме домързи много. и незабравяйте бутона subscribe вече се чуствам като youtube звезда.

ThEKiNgG
11-25-2011, 20:21
Няма умни хора в тоя форум май ще трябва да се местя 8-)

icebulllet14
11-25-2011, 20:23
u feel lonely?

ThEKiNgG
11-25-2011, 20:26
Ме кък! 8)

ledenakrasota
11-25-2011, 20:26
Няма умни хора в тоя форум май ще трябва да се местя 8-)

Ти си ни последната надежда. :(

ThEKiNgG
11-25-2011, 20:30
Знам щото ви обичам и за тва не мърдам.

ThEKiNgG
11-25-2011, 21:14
Ъп и Вени готино аватарче.

ThEKiNgG
11-25-2011, 21:23
Искам да изразя защо напуснах раздела информационни технологии ми защото ми омръзна да обеснявам на неандерталци по 10000 пъти на ден какъв телефон да си купят или какво да научат това е. 8)

machoka
11-25-2011, 21:26
е ти па да не се комплексира с'я :lol: :D

ThEKiNgG
11-25-2011, 21:37
е ти па да не се комплексира с'я :lol: :D :lol: :lol: ах ти всичко си връщаш

asp1r1n94
11-25-2011, 21:59
бля (http://www.reuters.com/article/2011/11/18/us-hp-lane-idUSTRE7AH2DK20111118)

ThEKiNgG
11-26-2011, 16:29
ĵ(|{

ThEKiNgG
11-26-2011, 16:53
Вече започвам да се комплексирам 8-)

elito0o0o0
11-26-2011, 17:55
Гепардът (Acinonyx jubatus) e бозайник, член на семейство Котки. Днес той е единственият представител на род Acinonyx, известен с още четири древни вида.
Ареалът му на разпространение е много ограничен и обхваща територии предимно на юг от Сахара. Освен тях, малки популации обитават Северна Африка и Иран. Сравнително големият им брой в Намибия става причина тя да бъде наречена „Страната на гепардите“.
Гепардът е най-бързото сухоземно животно. Развива скорост от 112 до 120 km/h на къси разстояния (460 m). Ускорението му е от 0 до 110 km/h за 3 секунди – по-бързо от повечето спортни суперавтомобили. Палеонтоложки данни сочат, че той е значително по-дребен и по-бърз от своите предци. Според скорошни генетични проучвания най-близките роднини на гепарда се намират в Северна Америка.
В Червения списък на Международния съюз за защита на природата гепардът е поставен сред уязвимите видове. Основните заплахи за просъществуването на вида са свързани с човешката дейност — загуба и фрагментиране на местообитанията, както и избиване от скотовъдци като „враг“ на домашните животни.
Думата Acinonyx, дадена в научното му наименование, има древногръцки произход. Тя е съставена от две думи akin - „неподвижен“ и onyx - „лапа“. Jubatus означава гривест. Думата на английски за гепард е cheetah, произлиза от санскрит citrakāyaḥ и означава „пъстро тяло“. Тя навлиза в английския посредством хинди. В България думата гепард навлиза от немски и френски, има латински произход и е резултат на словосъчетанието gattus pardus, означаващо „петниста котка“.




Издавани звуци:
Интересен факт е, че гепардите не издават характерния рев, специфичен за големите котки. Въпреки това те издават различни звуци като ответна поведенческа реакция на конкретната ситуация, в която се намират. Могат да се различат следните звуци, които гепардите издават:
Чуруликане или цвърчене - този звук се издава от майката и малките, когато те се търсят един друг. Звуците издавани от малките са по-тънки и наподобяват на цвърчене от птица. Те се чуват от гепардите на разстояние от 2 km. и позволяват майката и малките да се откриват лесно .
Хъркане - това е накъсан нисък звук издаван от възрастни индивиди по време на размножителния период. Звукът може да се разглежда като социална покана на единия към другия, израз на интерес, несигурност или проучване на отсрещния индивид при среща.
Ръмжене - това е звук издаван от гепард в случай на дискомфорт или когато той е изправен пред опасност.
Виене - звукът представлява ескалация на ръмженето и обикновено се издава при повишена опасност.
Мъркане - това е характерен звук за всички котки. Той е знак на доволство и се издава както от възрастни, така и от малки индивиди. Мъркането се издава както при вдишване, така и при издишване.

CraZyTyY
11-26-2011, 17:57
[quote=ThEKiNgG]ĵ(|{