PDA

View Full Version : Как да отслабна?



daniela933
11-25-2011, 20:21
Здравейте приятели .. !!! Момиче на 14 год. съм тежа 51 кг. и съм висока 1.52 :( . Проблема ми е в килограмчетата. Искам да стана поне 46-47 кг. поне и то в краката не съм кой знае колко дебела, най-вече проблема ми е в корема. Просто ми омръзна да се съобразявам какво да облека, за да не ми се очертава корема... и да ми се вижда как ми излезнал изпод дънките :( . Пълен ужас.. Е то не ми е чак толкова голям де ама ми гадно и като гледам другите с какви коремчета са ...;х Сутрин се храня със някакъв плод- ябълка ли .. мандарини ли ... все едно какъв е.. на обяд каквото е сготвила майка ми, а вечерта с - някоя салатка или нещо с не много калории ... В седмицата ям поне 2 пъти нещо сладко ... Според вас добре ли се храня, щото аз не мисля че това е много хубаво меню за храна и не мисля че даже от само това ще отслабна. Дайте някои примерчета с какви храни да се храня, за да отслабна ... и какви упражнения (спортове) да упражнявам .. :) :) БЛГ. предварително :-)

DeaD_SouL
11-25-2011, 20:26
Спорт, спорт и само спорт. Храниш се добре според мен ако хапваш и месце си супер :) СПОРТ!!! Аз казах в една от темите, замунда дава доста добри клипчета за упражнения в домашни условия :) И има резултат :D

musS
11-27-2011, 08:23
доообре бе бате, всяка втора тема в тоя форуум е за диети, отслабване и упражнения за стягане, аре спрете да пускате непрекъснато нови и нови теми, омръзна ми едно и също да чета, ползвайте търсачката :x :x

Enchanting
11-27-2011, 08:50
Спорт: плуване, тичане, бягане, скачане. С диети малко хора успяват да направят нещо. Важно е редовното и здравословно хранене. :wink: :wink:

SorrowEyes
11-27-2011, 11:16
До musS: Все пак раздела е козметика и диети, което по дефиниця предполага, че всяка втора тема ще е свързана с диета.